Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

ivangp написа: На думи звучи прекрасно. На дела обаче, съдейки от това, което четох във форума на Кинслоу, нещата не се случват точно както ти ги описваш за 95% от хората, а само за около 5-10%.
Наблюдението ти е правилно, но и то има своето обяснение. Пишат основно тези, които имат трудности с техниката и искат съвет. Тези на които им се получава, просто пускат по един два поста - колко страхотна техника е това и толкова! А може и въобще да не пишат нищо. Аз също в началото пишех известно време, но когато се чувстваш прекрасно, какво има за писане повече? В този форум колко пишат - 10-тина, нали?
Така че това изобщо не е показател на кой как му се получава КС. И пак ще кажа, осъзнатостта е тази която е важната и кара енергията да тече без съпротива. Без значение каква и дали въобще се използва някаква техника. Дори според мен чистото наблюдение също е достатъчно. Моят опит е, че когато се наблюдават нежеланите чувства - те се стопяват, с желаните обаче е обратното. Близкото наблюдение на благочувствата неимоверно ги усилва. Можете сами да се уверите в това.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Диана, напоследък си доста активна с писането. Това означава ли че техниката не ти се получава напоследък? :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Аз нямам нужда от техники. Аз отдавна живея това, което пиша. Но понеже си мисля, че доста тук не пишат, но четат, това което казвам може да е от полза за тях. Въпреки, че тук често хората проектират върху моите постове собствените си чувства, аз се опитвам те да са изчистени от емоции, но все пак езикът е дуален, както и умът, който интерпретира написаното. :)
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

MagicWoman
Пишат основно тези, които имат трудности с техниката и искат съвет. Тези на които им се получава, просто пускат по един два поста - колко страхотна техника е това и толкова! А може и въобще да не пишат нищо. Аз също в началото пишех известно време, но когато се чувстваш прекрасно, какво има за писане повече? В този форум колко пишат - 10-тина, нали?
Според мен има и вариант, който не споменаваш, а той е, че престават да пишат, защото ептен нищо не им се получава, не го приемат, намират го за нелеп, глупав...кай както си го нарече! Пишат тези, които имат стремеж да доразберат и доуточнят нещо или са просто графомани, или търсещи внимание хора.
Аз също питам ти защо пишеш тук? Защо не обясняваш КС в твоя сайт, в твоя форум така активно, ами тук?! Може би тук намираш вниманието и публиката, които не успяваш да привлечеш към себе си в твоят КС сайт?! Констатация и простичък въпрос, на които, ако си чиста не би следвало да се притесняваш да отговориш без да увърташ спасявайки се зад
Въпреки, че тук често хората проектират върху моите постове собствените си чувства, аз се опитвам те да са изчистени от емоции, но все пак езикът е дуален, както и умът, който интерпретира написаното.
Струва ми се, че и ти като Гената се изживяваш като мисионер длъжен да спаси изгубените души
Но понеже си мисля, че доста тук не пишат, но четат, това което казвам може да е от полза за тях.
Защо го казвам? Защото пространните обяснения дадени от теб, прочетени от книгата на Франк, множеството коментари до този момент са предостатъчно за търсещите, за да разберат, ако искат! Всяко останало писане по темата е дъвчене на дъвка и суета! Принципно няма лошо, ама понякога идва байгън! Мярката, балансът правят нещата полезни или вредни, като змийската отрова...
Предполагам, за ето това, ме обичаш толкова много!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: ;-)

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:
Angel_K написа: .... има ли намерение РК спира.
Ачо, ти когато правиш РК на някого защо го правиш?
Какъвто и да е отговора на горния въпрос той е равен на намерение.
Намерение винаги има.
Дори да е да се забавляваш или да видиш какво ще стане, това са намерения.
:lol:
Отговарям , под НАМЕРЕНИЕ имам , Лягай, ей сега ще те излекувам и ще ти мине...
И никога не казвам какво да очакват и какво може да почустват.
Под забавление за мен не е намерение защото не знам дали ще се получи просто си чакам:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ;-)

Мнение от ivangp »

Angel_K написа: Под забавление за мен не е намерение защото не знам дали ще се получи просто си чакам:-)
Дали ще се получи кое?
Да чакаш дали ще се получи нещо също е намерение.
Не можеш да избягаш от намерението. :D
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: ;-)

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:
Angel_K написа: Под забавление за мен не е намерение защото не знам дали ще се получи просто си чакам:-)
Дали ще се получи кое?
Да чакаш дали ще се получи нещо също е намерение.
Не можеш да избягаш от намерението. :D
Ааа стига де:-)
Има 2 вида НАМЕРЕНИЕ за мен и това е , обясних кое е лошо и кое добро НАМЕРЕНИЕ:-)
Аз си ги деля:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ачо:
Под забавление за мен не е намерение защото не знам дали ще се получи просто си чакам
Иван:
Не можеш да избягаш от намерението
Еми аз пък не знам дете което да се забавлява, вкарвайки намерение да се забавлява.Те просто нещо правят и се кефят че го правят и си се забавляват или си се разочароват и после пак си се забавляват и така....без "да вкарват -съзнателно или несъзнателно-намерение" да се забавляват.
И май точно затова повече им се получава :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Съзнателно или не, "добро" или "лошо" намерението си е там.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

;-)

Мнение от Angel_K »

Защо ли си мисля ,че време да спрем за намерението.
Има ли намерение има и действие и последствие.
Ако искате още половин година да нищим кое е намерение и кое не е.
Обясних какво съм имал впредвид:-)
Който схванал , схванал:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ivangp:
Съзнателно или не, "добро" или "лошо" намерението си е там.
Ми при децата няма.Вяра беше описала как дъщеря и се е справила с болката и тежестта в областта на щитовидната жлеза, която тя описваше като"сякаш имам забит нож" и детето оп! извадило ножа и готово.Децата играят, и за тях всичко е истинско, нямат намерение - нито съзнателно нито подсъзнателно-"да помагат""да лекуват""да променят реалноста""да се забавляват".
Мама има нож, ножа нещо и пречи там-оп! махаме ножа и готово!кво толкова!

То наистина не си заслужава — каза Пипи. — Големите хора никога не се забавляват. Имат само купища неприятни работи и глупави дрехи, и мазоли, и данък общоход.
- Пък и не умеят да си играят — отбеляза Аника. — Уф, като си помислиш, че чисто и просто трябва да пораснеш!
- Кой е казал, че трябва, възрази Пипи. — Ако не се лъжа, тук някъде има едни хапчета… Едни много хубави хапчета за хора, които не искат да пораснат“.

Астрид Линдгрен
"Пипи Дългото Чорапче"..

Който не си е пил навреме хапчетата против порестване си има намерение. :wink:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

MAG2001 написа: Мама има нож, ножа нещо и пречи там-оп! махаме ножа и готово!кво толкова!
Хоп - троп, дори да махаме ножа само за да се забавляваме, това е намерение.
Макар, че в дадения от теб пример, махаме ножа за да не пречи на мама.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Хоп - троп, дори да махаме ножа само за да се забавляваме, това е намерение.
Макар, че в дадения от теб пример, махаме ножа за да не пречи на мама
Не е намерение!махаме ножа щот има нож за махане.без намерение
Както във вица на Ники..намерение, намерение.. и изчезва като ни примокри.Тогава направо...действаме е най-точната дума

Да си си пил си хапчетата навреме! :D :D :D
Ааъъ... всъщност то и сега не е късно
Следващия разтвор на ММС го прави вълшебен - няколко капки махат няколко години ..и така.Ако ти трябва точно рецепта-да ти я напиша.:wink:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Зашо пък да има нож за вадене, а не нож за забиване, завъртане, разрязване, огъване или нещо друго?

Вицовете явно ги четем всеки по своему.

Радвам се че ми напомни, че:

Разговорът с кактуси развива любов към шаха.

И еднокрилите къртици весело ридаят, докато се обливат със скални домати на стружки от кожена пяна.

Ум царува, ум робува, ум приятели пасе. - Народна поговорка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

ivangp написа: Разговорът с кактуси развива любов към шаха.

И еднокрилите къртици весело ридаят, докато се обливат със скални домати на стружки от кожена пяна.
Тия коани ти ли ги измисли? Изображение
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Публикувай отговор