WWW.EMOZDRAVE.INFO

TEC

ТЕХНИКА ЗА ЕМОЦИОНАЛНА СВОБОДА
Дата и час: 19 Апр 2014 01:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 20:31 
Участник

Малко пред история. Преди много години ,след лекарска грешка, се наложи да ми направят кръвопреливане. Заразиха ме с хепатит В. До тогава не знаех какво е да те заболи глава. Но след този случай се започна - язва на дванадесетопръстника с кървене, гинекологични проблеми, панкреатит , камъни в бъбреците, камъни в злъчката, шипове, 3 дискови хернии- двустранни, гонартроза с кисти в коленете и артрит. С диети и билкови лечения, бях пооправила много от проблемите си, но ставните болести - не можех. От лекарствата за ставите напълнях 20кг. и се получи един омагьосан кръг. Трябва да отслабна заради ставите, а от лекарствата пълнеех. Успях да спра лекарствата преди близо две години и свалих 15кг, но болките в ставите ме тормозеха.
На 11 октомври бях на семинар в Пловдив за ТЕС. Тогава за първи път чух за този метод. Имам познания за метода на Хосе Силва, Джон Кехоу, Рейки и постигнах много с работата си върху подсъзнанието. Нямах мнение за действието на ТЕС, но обичам да пробвам, за да имам свое мнение. Започнах с предизвикателство за дисковите хернии и днес ми е тридесетия ден. Какво се получи. Започнах със следната формула:
" Въпреки, че страдам от дискова херния, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от болките в кръста сега и завинаги."
На третият ден направих невероятна реакция. Всичко ме заболя-кръста, коленете запариха, артрита стегна пръстите на ръцете ми и врата ми се схвана от шиповете. За капак ме заболяха и яйчниците. Не можех да спя от болка. Стиснах зъби. Всеки ден по 10 пъти аз си повтарях формулата с Тесане и чета книгата.Реших, че трябва да импровизирам. Започнах да допълвам формулата.Получи се следното:
" Въпреки че страдам от дискова херния и ставни болести , аз....... и т-н." Напомнящата фраза също се промени и разнообрази. Променях я в различните позиции и си изреждах проблемите така:
" Освобождавам се от ставните болки и болести сега"
" Освобождам се от шиповете в тялото ми"
" Освобождавам се от гонартрозата"
" Освобождавам се от артрита"
" Хрущялното вещество се възстановява в коленете ми"
" Хрущялните дискове между прешлените се възстановяват"
" Синувиалната течност в ставите ми се възстановява и аз съм все по-подвижна"
" Гадната, пареща болка в коленете ми си отива"
" Ставните ми болести си отиват и аз съм здрава и млада."

Вероятно съм измисляла и други подобни.
На шестият ден получих световъртеж - вертижен синдром.

След като вече приключих, мога да кажа, че от три години не съм била така добре. Бях забравила какво е да не те опъва някакъв нерв по крака. Чувствам се превъзходно. Нищо не ме боли дори при двете застудявания, а обикновено преди застудяване ми се плаче от болка. Подвижна съм и си изчистих къщата за 2 дни, а напоследък го правех за почти седмица. :D
Сега планирам да работя за килограмите. Убедена съм, че ТЕС е най-лесния и ефективен метод от всички, които познавам до сега.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 21:54 
Напреднал
Аватар

Поздравления за резултатите!
Продължвай да споделяш успехите си!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 22:05 
Участник

Забравих да кажа, че правих и медитация като се визуализирах как хрущялите ми се възстановяват в коленете и между прешлените. За шиповете си представях как ги изстъргвам с нож и се изчистват.
Другото, което пропуснах е че първата седмица се изринах по краката и ръцете. Появиха ми се ситни пъпчици, не бяха зачервени , а бяха твърди като трънчета. :D Може да прозвучи глупаво, но много ми хареса да си мисля, че това са стърготините от шиповете. :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 07:58 
Site Admin
Аватар

Виолета, поздравления за упоритостта и успехите!
За килограмите пробвай едно Предизвикателство с вариация на формулировката на Лейди Фрост:
"Въпреки че съм изградила буфер от вече излишна телесна маса между мен и света, за да не бъда наранявана, аз ... ... ... и се освобождавам от излишната телесна маса както и от необходимостта да изграждам буфери между мен и света сега! "

НФ - ненужен буфер от телесна маса

Плюс допълнителни ТЕСове на всички съпътстващи мисли и блокажи които ти подскаже подсъзнанието.
Препрочети всички постове на хора които са правили Предизвикателството тук - за идеи.
Просто пусни една търсачка във форума с думата Предизвикателство.

Визуализирай се такава каквато искаш да изглеждаш.

Или например, че можеш гордо се разхождаш облечена с някаква дреха, която сега не можеш да облечеш.

Не се концентрирай върху килограми, а върху външен вид.

С - Честота на повтаряне на мисълта

Последна промяна ivangp на 09 Дек 2009 19:14, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2009 19:21 
Участник

Здравейте накой може ли да ми разкаже повечче за метода Тес?Получих неврит на ушния нерв от силна музика и лекарите ми казяха че е необратимо но аз вярвам че има начин да си върна слъха на 100% моля дайте съвет :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2009 19:53 
Site Admin
Аватар

Кликни на картинката с човечето горе вляво.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2009 12:26 
Участник

Се чувствам чудесно. Няма я силната пареща болка в коленете и чувството за премръзналост в ръцете, а времето се променяше няколко пъти. Обикновено преди застудяване и валежи не можех да спя от болки.

Имам нови въпроси. Започнах да правя ПРОКСИ за сина ми. Тъй като проблемът е много стар, искам да попитам, дали да не го направя като предизвикателство? И как да стане? И още нещо. Когато започнах с ПРОКСИ пред мен се появяваха като на кино лента всичките ми престои по болници и учреждения с детето ми. Объркана съм. Предполагам, че трябва да направя ТКФ?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2009 19:17 
Site Admin
Аватар

Да, добре е да правиш ТКФ.
Проксито го прави като Предизвикателство засега пък ще видим какво ще стане след месец..

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2009 19:47 
Участник

ОК! Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 18:19 
Участник

Здравейте! Преди два дни приключих предизвикателство за благоденствие. Декларацията ми беше:" Въпреки че, се притеснявам и корема ми се свива, че нямам достатъчно доходи и мисля, че не се справям както трябва с работата ми, аз напълно..........и/НФ/ избирам да се справям перфектно с работата си и да си осигуря нужните доходи."
В последствие НФ претърпя метаморфоза. Стана така:" Превръщам се в магнит на благоденствието и привличам много блага."
:) След шестият ден отново направих криза. Проявиха се ставните ми проблеми но с допълнително ТЕС-ане се оправих за 2-3 дни. А след 20 дни започнах да получавам предложения за неща, които чаках повече от две години. Сега програмата ми е пълна до края на април.
Мисля си , дали да не направя предизвикателство директно за пари?! Дали няма да е нескромно? Все пак за да осъществя проектите си ми трябват пари. Мислех следната декларация:" Въпреки че, недостатъчните средства ме притесняват, че не мога да си завърша делата и ми е адски тягостно,чувствам се като птица без крила, аз напълно и........., превръщам се във финансов магнит и привличам парите които са ми необходими."
Какво мислите ?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 19:30 
Site Admin
Аватар

Много са ти общи формулировките. Какво точно искаш или по-скоро КОЛКО?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 19:37 
Участник

за всичко, без екстри ми трябват 150 000лв. Безсрамно ли е? :(

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 19:58 
Site Admin
Аватар

Не е безсрамно, но като му удариш един ТЕС може и да стане.
След това си сложи тази цифра в декларацията.
А какво стана с Предизвикателството за сина ти?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 20:18 
Участник

Сина вече месец се отдели от нас и живее сам. Справя се добре и отношенията ни са много добри. На мен ми беше трудна тази раздяла, но вече съм добре и спокойна. Още ще работя за него, но след това за парите, което мисля да започна утре. Редувам ги.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010 15:28 
Опитен
Аватар

Дествай! Няма нищо безсрамно!

Основен закон на благоденствието е, че щом ти полочуваш, това не значи, че ощетяваш някого!

Всеки сам трябва да заслужи здравето и благоденствието си и да ги поддържа! Вярвам, че ще успееш! 8)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа