Гняв

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
WinKam

Гняв

Мнение от WinKam »

Здравейте,
тесвам от 2 седмици и в някои области имам резултати! Но понеже третирам емоцията гняв и виждам че се засилва! Немога да разбера дали това е ескалация поради това че съм почнал да работя с нея и тя излиза на повърхноста или не формулирам правилно фразата! Използвам следното: "Въпреки че изпитвам гняв аз напълно и цялостно приемам себе си!" Само това по време на цялата процедура. Не трябва ли накрая да завършвам с позитивно утвърждение за да има ефект? Мисля че това ми е грешката и затова гнева ескалира! Или си е нормално явление? От скоро почнах и да тесвам за конкретните причини за гнева. Например: "Въпреки че, когато ме пренебрегват се гневя, аз напълно и цялостно приемам себе си!" Въпреки че малко ми е обаркано, продължавам да теся! Затова питам дали го правя правилно! :roll:
Последно промяна от WinKam на 10 Фев 2010 19:05, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Виж Често задавани въпроси!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Thai
Участник
Мнения: 35
Регистриран на: 23 Мар 2007 23:35
Обратна връзка:

Мнение от Thai »

Гневът си има причина. Ако правиш ТЕС на самият гняв, то ти адресираш следствието.

За да излекуваш гнойна рана обаче не ти трябват лепенки и аналгин - това което е нужно е да разкараш това, което предизвиква загнояването. Т.е. да разкараш източника, причината ...

поздрави
http://www.LiveToLift.com - Портал за Тяло, Ум и Дух

Нашата Философия
WinKam

Мнение от WinKam »

Благодаря за съветите Thai! Ще променя формулировката!
Публикувай отговор