Възпалени венци

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
фифи
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Ное 2008 12:28

Възпалени венци

Мнение от фифи »

Здравейте!
Много съм доволна,че попаднах сред вас!Аз съм съвсем начинаеща и имам въпрос.Предварително благодаря за отговора!
Прочетох книгата съвсем внимателно и реших да опитам да тесна болното си гърло,което беше с гнойна ангина почти месец.Стана чудо,чудо в което аз не повятвах.Вече нямам проблем и съм много доволна.
Днес обаче имам проблем с възпалени венци.Тесвам и какво се получава,болката спира като отрязана,но само след 15,20 минути и започва пак.Така днес го направих около 20-тина пъти,но продължава.Нормално ли е това или аз някъде бъркам?Предварително Ви благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нормално е. Това е знак, че трябва да търсиш емоционалния корен на проблема. Задай си въпроса: Ако имаше някаква емоция зад/под болката във венците, каква би била тя?
Не рационализирай, т.е. не мисли логично, просто работи с първото което изскочи в съзнанието ти.

Ако нямаш веднага отговор можеш да помедитираш върху този въпрос със затворени очи или да ТЕСиш за отговор:
Въпреки че не мога да се сетя, да измисля, да открия емоцията причиняваща болките във венците ми..............
...............нищо не ми идва на ум.............
и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор