Дневник. Това-онова

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Безпричинен гняв. Малко ми трябва, за да се ядосам. Наистина и нямам никакви сили. Взе, че ме втресе и съм болна и безсилна, от което съм по-раздразнителна.

А самосъжаление - достатъчно е някой да ме пита как съм и да ревна. Или е достатъчно аз да си помисля, че никак не съм добре в момента. Не можах да кажа сега по телефона на майка ми, че съм болна, защото щях да се разрева.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На това май му викат - Следродилна Депресия.
Ще мине.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

ivangp написа:На това май му викат - Следродилна Депресия.
Както и да го наричат, не мисля да се оставям само защото много други са така. И наистина за сега бързо се оправих. Направо не смея да се похваля. Онзи ден бях изключително зле. Вчера бях поносимо зле. А днес съм неочаквано добре :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не зная дали ще мога след време да опиша какво тесам сега. Най-много да остане неописано.
Искам само да споделя колко е хубаво, когато ти се получават нещата. Напоследък много неща ми се изтесват с лекота. Освен това бера плодове от интегрирани убеждения. И продължавам. Хубаво е :)
Имам вълни нагоре-надолу. Днес кризичка, утре - изчистване. Имам също някакви втрисания - два дена не зная на кой свят съм и ми е адски студено. После минава.
Като цяло ми харесва какво се случва.
Нищо конкретно не казах, но за толкова имам време.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Maя, как си ти , имаше от раждането разкъсвания, оправяш ли се?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ники, разкъсването още го кърпя. Не зная колко време ще ми отнеме.

Имах дни, в които не можех да се наспивам. Или по-точно (както излезна по време на ТЕС) се гнетях, че ми се прекъсва дълбокият и хубав сън, от което изпадах в лошо настроение и се чувствах изморена и недоспала. Започнах да тесам лошото си настроение и угнетение. В резултат - от доста време вече не се гнетя и се чувствам наспала се, независимо колко време съм успялада спя. През нощта се събуждам от хубавия си дълбок сън и търпеливо обслужвам събудилото ме бебе и после обръщам внимание на другото бебе, ако и то се е размърдало. Абе, много е яко - не ми пука дали ще спя, не се гнетя, не ми е криво, чувствам се добре. Има все пак случаи, в които наистина съм отпаднала от недоспиване, но пак не се гнетя и не ми е криво. Просто гледам да си уредя почивка и да поспя малко. В много редки случаи, ако нямам възможност да си почина, ставам нервна и по-строга с Яна.

И друго - имам напредък в домакинството. Вече доста пъти от само себе си взимам да подредя или измия нещо. Домашната ни помощница май се притесни днес, защото усеща, че мястото й се клати :)

И други работи, но друг път :)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Скоро мъжът ми се опита да ме обвини, че не можело да се говори с мен за друго, освен за ТЕС. То не е така, но няма значение, важното е, че той го каза така.
Днес си говорихме с него за децата. Лъчко спи изключително малко сам. Все ми е на слинга. Яна съответно иска внимание (тя още суче). И двамата са ми постоянно на главата както през деня, така и през нощта. Но, както се похвалих по-горе, тесах негодуванието си към това и вече съм пушка. Та, мъжът ми днес по този повод каза, че се чуди как издържам. И се чувствам добре на всичкото отгоре. Каза, че съм темерут и по друг начин не може да си го обясни. Аз пък му казах, че мога да му обясня, но ще трябва да засегна тема, на която той не иска да си говорим :lol: :lol: :lol:
Поочуди се и накрая каза, че има предвид темерут в добрия смисъл на думата. Като дебилизма на Вяра.

Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист :lol: :lol: :lol:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ами ако е така пий едно вино довечера!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист
Супер! звучи като"червен-", "жълт-", "черен- пояс" (незнам йерархията) в друга област от живота :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iskraivanova84
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Яну 2011 13:35

Мнение от iskraivanova84 »

Следродилната депресия е ужасно нещо!
Аз едвам се измъкнах.
Ходех като буреносен облак около 3-4 месеца, направо не се стоеше при при мен. :evil:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Alisa написа:
Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист
Супер! звучи като"червен-", "жълт-", "черен- пояс" (незнам йерархията) в друга област от живота :D :D :D
За съжаление титлите във форумите се дават според броя мнения, а не според съдържанието на мненията. Просто така са организирани форумите. Така че тази идея не е лоша, но е неприложима в случая. Поне с моите нещастни компютърни способности.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mayadob написа:С
Поочуди се и накрая каза, че има предвид темерут в добрия смисъл на думата. Като дебилизма на Вяра.

Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист :lol: :lol: :lol:
Супер!

Но според bulgi дебил е с много по-голям ранг от непукист

Значи степенуването според ранга трябва да е непукист, дебил, напреднал дебил;), Темерут. :)))
Per aspera ad astra!
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

vqra написа:
mayadob написа:С
Поочуди се и накрая каза, че има предвид темерут в добрия смисъл на думата. Като дебилизма на Вяра.

Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист :lol: :lol: :lol:
Супер!

Но според bulgi дебил е с много по-голям ранг от непукист

Значи степенуването според ранга трябва да е непукист, дебил, напреднал дебил;), Темерут. :)))
хехе, ще ви степенувам аз ей сега колко му е :)
даже ще се опитам да видя дали ще намеря как може да се сменя ранга освен с брой мнения :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

ivangp написа:
Alisa написа:
Какво ще кажете, ако напредналите във форума имат титли като Дебил, Темерут, Непукист
Супер! звучи като"червен-", "жълт-", "черен- пояс" (незнам йерархията) в друга област от живота :D :D :D
За съжаление титлите във форумите се дават според броя мнения, а не според съдържанието на мненията. Просто така са организирани форумите. Така че тази идея не е лоша, но е неприложима в случая. Поне с моите нещастни компютърни способности.
Открих го ако ти се занимава :)

Като влезеш с администраторския панел това е предпоследната опция под Потребители. Казва се Рангове, от там можеш да променяш и да добавяш рангове. Важното е да им слагаш статут на специален ранг, а след това от профила на всеки потребител можеш най-долу да прикачаш който ранг искаш ти или потребителя :)

Ето тук можеш да прочетеш малко за това
http://www.phpbb.com/support/documentat ... user_ranks


А иначе после може да го изтриеш това мнение ако искаш:)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D само Иван трябва добре да обмисли и формулира степените, че да разберем доколко сме дебилясали, пардон , напреднали с ТЕС :D :D :D
Иване, да не се обидиш, все пак си е шегичка, за наша сметка! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор