Дневник. Предизвикателството - ТЕС за хронични проблеми.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

За кой филм на Брус Липтън става дума?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Виж в темата Интересни филми и пусни да ти търси Брус Липтън.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Започнах с едни интересни визуализации. Те сами си започнаха, не съм ги обмисляла.
Докато си потупвам и си повтарям напомнящата фраза, си представям случки от миналото. Това са случки, които не ми харесват. И започвам да си представям, че се е случило така, както ми харесва. Много е приятно и затова предполагам, че няма нищо нередно в това. От друга страна ми звучи малко нередно, защото на теория зная, че ако нещо от миналото не ти харесва, трябва да промениш отношението си към него, а не самото нещо. Но за всеки случай реших да питам тук. Иване, все още не разбирам от тия работи. Ти разбираш ли?

Например имах една приятелка, с която си играех като малка, но сега предпочитам да не съм играела с нея. Докато си потупвам точките, си представям как си играем с нея. И тук изменям събитията като си представям, че ставам и си излизам.

Искам да напомня, че не ми се работи с техниката на краткия филм. Най-малкото, защото за едно тесване минавам през няколко случки. Пък и ми е приятно така, както го правя.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Разбирам от тези работи - добре е така както го правиш.
Аз бих направил поне един кръг с истинската случка и след това колкото искаш кръгове с желаната.:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dobribobri

страхотни сте!

Мнение от dobribobri »

Специално за Мая - благодаря ти, че се осмеляваш толкова открито да говориш за процеса си и за опитите си! това си е почти учене чрез правене за мен (макар, че - нали - не аз го правя ;])
И на Иван, разбира се - за воденето и насочването. Много интересни напътствия, не винаги успавам да проследя смисъла. Ще дойда на първия семинар, на който ми е възможно!

радост и любов!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Препрочети бавно няколко пъти там където не разбираш и ще схванеш смисъла. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dobribobri

прочети бавно

Мнение от dobribobri »

вярно, ще ми помогне със сигурност :) би било прекрасно да го направя. ще - но малко по-нататък :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Здравейте, не съм влизала отдавна, но работя с ТЕС спорадично.
И както стават "случайностите" точно навреме откривам предизвикателството :) Имам миома от няколко години като досега нито един лекар не казваше, че е проблем и аз съответно не я възприемах така. Докато преди няколко седмици една гинеколожка не каза, че трябва операция. В първия момент приех идеята някак си, но във втория :) реших, че няма нужда и започнах да ТЕС-вам винаги под душа като си представях как миомата се смалява и изчезва.
От днес започнах с предизвикателството. Вече съм направил 8 кръга и на осмия ме обхвана лека радост.
Нали мога да ползвам темата за отчет или е по-добре да си отворя нова?
Мая, благодаря ти за подробните описания! Аз лично ги прочетох във важен за мен момент и ми вдъхната още от нужната вяра.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Продължавам да тесвам. Напукаха ми се устните :) въпреки че пия достатъчно вода. Днес след основната рецепта направих и един утвърдителен кръг с "имам чиста матка", дойде ми като вдъхновение и реших да се "подчиня". Надявам се не е проблем. Имам един въпрос, но ще го задам в темата за предизвикателството по-добре.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Щом са ти се напукали устните, значи не е достатъчно. Пий повече.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Да, всъщност като се замисля реално не съм увеличила приема на вода. Аз и така си пия между 2,5 и 3 литра дневно.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Разбира се, че можеш да описваш в тази тема.
Пожелавам ти успех.
Интересува ли те с какви психологически конфликти се свързва миомата?
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

mayadob написа: Интересува ли те с какви психологически конфликти се свързва миомата?
О, да, разбира се. Мисля, че ще ми помогне при тесването много. Ще съм много благодарна за препратки към литература или линкове.
ines
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Ное 2008 13:55

гръбначни изкривявания

Мнение от ines »

моля да споделите може ли да се повлияе положутелно на вече съществуващо гръбначно изкривяване
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Re: гръбначни изкривявания

Мнение от bulgi »

ines написа:моля да споделите може ли да се повлияе положутелно на вече съществуващо гръбначно изкривяване
Пробвай :wink: със сигурност няма да навреди :)
Публикувай отговор