Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Ето ги 2-те ми декларации, които съм започнала яко от вчера:

Впр. че мисълта за евентуално прилошаване не ми излиза от главата, аз....... и избирам да я забравя сега и завинаги!

Впр. че това гадно, долно, мръсно, проклето, шибано..гадене ме вади от нери, направо съм бясна, аз ...... и се освобождавам от него сега и един път завинаги.

Мисля, че имам резултат, дори аз да не го забелязвам, обаче вчера съпруга ми каза, че имам напредък, той го забелязвал, по това че не съм толкова нервна,....защото аз от моето състояние нали се сещате, изнервящо ми действаше и така.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 16:57, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мисълта за дадено нещо поражда в теб някакво чувство или емоция.Тесай тях,а не мисълта.Ти пак ще си мислиш,но няма да има тревога,страх и т.н.Няма как да спреш да си мислиш,освен ако не си жива,а ти си.Чистене на мисли си е сложна работа,а и аз лично не знам как става и не се интересувам.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мая, последните две мнения, които е дал Гената са много ценни.
Препрочети ги внимателно!
Не пиши в други теми за проблема си, че много се натоварват темите с една и съща информация. Тази си е твоя пиши засега само в нея, моля те!

Бабите - продължавате вместо да помагате да пречите.
Замислете се по въпроса.

Като бях дете имаше една така ва приказка:
Ха наляво, ха надясно, ха в лайното прясно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Добре Иван, благодаря....ще си пиша само в мойта.
Кажи ми според с коя декларация от изброените, които съм тес-ала е най-подходяща да тес-ам до дупка....със сигурност не е една....ама нали казваш, че бабите пречат...дай ми насока.

Благодарна съм за постовете на гената - наистина са ми полезни.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Най-подходящата самата ти ще си усетиш и разбереш по себе си коя е.Не мисли сега за декларациите коя става и коя не.Прави си ТЕС и се наблюдавай.Отговора е в теб самата. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Знаете ли кое на моменти сега ме успокоява, макар че не много ясен все още и категоричен резултат да имам от ТЕС, аз все пак имам едно успокоение, че чрез ТЕС мога да постигна много и вече никакви хапчета не нося със себе си, а преди без хапчета против гадене не излизах, а по едно време и с риворил ходих навсякъде. Това за мен означава доста и се надявам да постигам още повече, макар че на моменти все още се отчайвам, когато пак някой симптом ме мъчи и си казвам, ето пак ...ама малко по рядко от преди се давам.....
Последно промяна от maiamito на 11 Яну 2012 22:05, променено общо 1 път.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тесни отчаянието си.Във всеки подобен свой пост ако четеш внимателно ще видиш,че има какво да тесаш.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сподели в по горен пост,че съпругът ти е казал,че не си толкова нервна.Защо си нервна и какво те изнервя?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

гената написа:Сподели в по горен пост,че съпругът ти е казал,че не си толкова нервна.Защо си нервна и какво те изнервя?

Ми това моето състояние, че ми става лошо, че ми се гади ине се чувствам добре и все ми има нещо и по този начин не мога да бъда пълноценна в нищо и това ми действа адски изнервящо.:((
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Хващаш едно чувство и го чистиш до дупка, както е описано в темата към която вече ти бе даден линк.
А не скачаш от едно на друго на трето на пето без да си изчистила нито едно.

Най-доброто при теб е че не се отказваш. Това е изключително полезна черта. Но си много разпиляна, което ти пречи и "бабите", които те съветваха досега, всъщност поддържаха тази твоя разпиляност.

Концентрирай се върху едно нещо и го скъсай от ТЕС.
По 100 пъти на ден и по 10 часа на ден ще ТЕСаш, ако трябва докато изчистиш напълно едно усещане. После друго и т.н.
И пий много вода! Поне по 2-3 литра на ден.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

ок, благодаря Иван. Значи както например основните оплаквания са ми , че ми се гади и ми прилошава....почвам да тес-ам само това,нали така?

Забравих да кажа, че онова странното обливане на едно вълна в гърдите точно когато си легна и затворя очи, вече 3-та нощ поред я усещам, незнам, но е много странно и неприятно това усещане....да не е няква реакция от ТЕС?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма значение кое от кое е реакция. Всичко подлежи на ТЕСане.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

--------------------------------------------------------------------------------

Аз днес пак съм с атаки и гадене, дали щото вчера обикалях по задачи и не намерих време да се тес-ам??Има ли значение и по тази логика означава ли цял живот тес?


И пак се отчаях:(( кофти ми е много сега.


Сега след колко време ще се свестя като тес-ам?
Последно промяна от maiamito на 14 Яну 2012 17:07, променено общо 2 пъти.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

всекидневно прилошаване

Мнение от iglika »

Мая, от моя скромен опит - това е причината и , разбира се, че дори и когато оздравеем ще има нужда от ТЕС от време на време, защото провокации колкото щеш. Аз се чувствам благодарна, че ми се случи това заболяване, защото заради него научих как да се справям с емоциите си, а никак не ми се иска да се изправя " горе" с целия този багаж. Кураж!
Публикувай отговор