Темата на човек без проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Няма никакъв проблем. Ще пробвам т.н. Енергийни пости (не знам защо това име е избрано за подобен процес). До колкото мога да преценя, не мисля, че нещо може да навреди, така че в най-лошия случай, може да не го направя както трябва и да си остана само с гимнастика за ръцете. :D А може и да е супер! Ще пиша за резултатите.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Хм. Имам тъп и смешен проблем. Тази вечер си дадох сметка, че астматичните пристъпи са изчезнали. Всъщност, не знам точно от кога, от няколко дни, но сега обърнах внимание на този факт. Тесах толкова много неща, че не знам, не помня от какво е настъпил този ефект. Та значи, ако пак се появят, няма да знам с какво да ги боря. Тези дни ми беше гмеж от емоции и не мога да пресъздам и да си спомня точно какво и как съм тесала. Случвало ли ви се е?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Тези дни ми беше гмеж от емоции и не мога да пресъздам и да си спомня точно какво и как съм тесала. Случвало ли ви се е?
Да, често даже.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Ами тогава какво правиш, ако след време пак се появи проблемът, който е преминал с тази вакханлия от тесане?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Паби, това да ти е проблемът! :lol: :lol: :lol: АКО се появи, ще се ослушаш тогава, какво чувстваш! ИзТЕСай си превантивно и за затвърждаване на "изчезването"
ако след време пак се появи
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ами тогава какво правиш, ако след време пак се появи проблемът, който е преминал с тази вакханлия от тесане?
Много често са нови аспекти или емоцията идва много по-изчистена и дефинирана.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мен лично, ако нещо ме притиска като скала, най-вероятно ще се задушавам и няма да мога да дишам нормално. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D
Последно промяна от MAG2001 на 01 Фев 2012 17:17, променено общо 1 път.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

ivangp написа:Мен лично, ако нещо ме притиска като скала, най-вероятно ще се задушавам и няма да мога да дишам нормално. :idea:
Бинго! Сигурно е това. Тесах го яко, защото се стреснах от това, което ти ми написа, че може да ми докара нещо животозастрашаващо.
Има и друго, което е приятна изненада за мен. Мислейки си, никога нямаше да се изразя по този начин, да стигна до тази емоция. А някакси, като започна да пиша тук, думите сами идват и често се оказва, че те са по-точен изразител на това, което чувствам, отколкото мислите ми, когато се опитвам да се вглъбя в себе си и да ровя за дадена емоция или причина. Не знам защо така се получава и ми е много смешно, защото писането тук, започва да ми прилича на водене на дневник на благородна девица :D Ужас! Дневник в нета! :oops:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Най-добрият начин да разбереш нещо е да се опитваш да го обясниш на някой друг.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Най-добрият начин да разбереш нещо е да се опитваш да го обясниш на някой друг.
Случвало ми се е много пъти :D :D :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Знаех си аз, че чак такъв късмет няма. Снощи пак зaпочна да ме задушава, но този път не позволих да се развие като пристъп, метнах се и го изтесах няколко пъти с това, че чувствам, че съм притисната до стената, че обстоятелствата около мен ме смазват, че съм объркана, отчаяна и не знам какво да предприема, че се чувствам в капан (в съзнанието ми все изникваше клетка с плъх, която бавно спускат във водата, водата безстастно се покачва, плъхът цвърчи, дращи и панически се опитва да излезе от клетката). Явно това ми причинява тези астматични пристъпи, защото лека-полека дишането се успокои и ми се размина. Лошо, много лошо съм затънала в блатото на страхове и безпомощност.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Само все още не мога да разбера защо само по вечерно време ме застигат тези демони в мен?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

paraboloid написа:Знаех си аз, че чак такъв късмет няма.
Ей това според мен ти е върнало и пристъпите. ТЕСай го!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

paraboloid написа:Няма никакъв проблем. Ще пробвам т.н. Енергийни пости (не знам защо това име е избрано за подобен процес)...
:D Наричам техниката така, защото ефекта който се постига е много близък до постите, дори бих казала по-мощен отколкото при религиозните пости - разликата е, че тук не спираш да ядеш месо и животински продукти, а работиш с енергийните си центрове. Изчиства те отвътре, осигурява ти енергийна защита (истинска!), не се чувстваш обременен от ежедневието, сънят става по-спокоен, не изпитваш нужда да се тъпчеш постоянно с храна, особено ако прекарваш повече време навън на свеж въздух.
И не на последно място - спестява мнооого тесане ;)
Публикувай отговор