Паразитоза в черен дроб,инвазия на бактерии, вируси,гъбички.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
elan
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Апр 2010 10:52

Паразитоза в черен дроб,инвазия на бактерии, вируси,гъбички.

Мнение от elan »

Здравейте на всички ! С ТЕС се запознах преди 4-5години и го прилагам ежедневно. Имам много и различни резултати като премахване на главоболие , стабилизиране на кръвно налягане - за 4-5часа от близо 180-110 до 118-70 , получих невероятно-бърза помощ след счупване китката на ръката-обезболяване, без да пия медикаменти . За болка и безсъние -ми помага бързодействащо, също излекувах дългогодишен хроничен запек -за мен това е много голям успех и още много други.


Но ето каква диагноза получих скоро:
На първо четене излязоха няколко неща - паразитоза в черен дроб, инвазия на бактерии, вируси и гъбички.
По логиката на нещата би трябвало да извървите няколко стъпки към вашето здраве:
- противопаразитна прграма;
- програма изчистваща, бактерии, вируси и гъбички от организма;
- чистене на чревен тракт
- чистене на лимфна система.
- периодична поддръжка - профилактика.
Бихме могли да съставим точна програма как да минете през тези етапи най-ефикасно с продукти, които се продават .
По-горното заключение е на радиестезист-специалист , което току-що го получих . Консултирах се с него , тъй като не можах да си помогна с ТЕС за другите проблеми.
Очаквам мнения , помощ и всичко възможно от Иван и вас .
Последно промяна от elan на 17 Авг 2010 03:10, променено общо 3 пъти.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами доктора сам ти е казал, че проблемите ти са в резултат на емоционален и енергиен дисбаланс. Адресирай си негативните емоции. Премахни стреса, почивай повече, обърни внимание на себе си, поглези се малко.

Направи си едно прочистване на организма с глад (поне 2 седмици на вода или плодове и чай с мед и лимон или само на зеленчукови сокове).

Аз вярвам, че всички бактерии и паразити са в тялото ни защото сме им създали среда за развитие и всъщност са чистачи на организма. Като променим средата и няма повече мизерии за хапване те сами ще си отидат, няма нужда да ги гоним.
Това е безплатен метод (глада и прочистването), който изисква само известна доза воля, вяра и упоритост.

Другият вариант е да пиеш каквото ти препоръчва специалиста и да си плащаш.
Ти решаваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор