Поднормено тегло

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма да си го достигнал след месец. не си поставяй чак толкова високи цели. Но със сигурност ще си по-тежък и най-вероятно вече в норма на тлесна маса.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
qwerty93
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Май 2010 14:05

Мнение от qwerty93 »

ivangp написа:Няма да си го достигнал след месец. не си поставяй чак толкова високи цели. Но със сигурност ще си по-тежък и най-вероятно вече в норма на тлесна маса.
Силно се надявам.Само не разбрах каква е идеята да се прави само по 1 тренировка на седмица. Не е ли прекалено малко тъй като приятелите ми ходят 6 дена в седмицата на фитнес или това вероятно е защото не ползват ТЕС ?
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Ами всеки проблем започва в главата, после отива в тялото, образно казано. Смяташ, че си твърде слаб, а аз се чудя защо е станало така. В случая ми идва като идея ниско тегло = "искам да съм невидим". Просто хрумка, не е задължително да е вярно, но не пречи да помислиш над това.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
qwerty93
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 18 Май 2010 14:05

Мнение от qwerty93 »

Lady Frost написа:Ами всеки проблем започва в главата, после отива в тялото, образно казано. Смяташ, че си твърде слаб, а аз се чудя защо е станало така. В случая ми идва като идея ниско тегло = "искам да съм невидим". Просто хрумка, не е задължително да е вярно, но не пречи да помислиш над това.
Мм възможно е да макар че ако си повтарям офф колко съм дебел едва ли ще стана 100 кг :D и майка ми се повтаря че всичко е от главата
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Не си пробвал, за да знаеш дали ще станеш 100 кг! :)
Пък и не казвам да си повтаряш колко си дебел.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

qwerty93 написа:Силно се надявам.Само не разбрах каква е идеята да се прави само по 1 тренировка на седмица. Не е ли прекалено малко тъй като приятелите ми ходят 6 дена в седмицата на фитнес или това вероятно е защото не ползват ТЕС ?
просто го направи. Не гледай какво правят приятелите ти, те се носят по течението, четат твърде много списания които продават химия и т.н. След един месец пак ще говорим.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Надявам се, да не е късно за отговор. Мисля,че си още много млад и тепърва ще наедряваш на килограми. За това, както казва Иван, ТЕСвай по малко, а другото е търпение- всичко става с времето... Аз също съм слаба и като дете ми беше трудно откъм самочуствие, но сега всички ми завиждат за фигурата. :) :oops: Пък, както и при пълничките хора,не се фиксирай прекалено върху фигурата, работи за душа по-добре! :lol: Успех!!!
Публикувай отговор