Дискова херния и възпален нерв

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
hammera
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Апр 2010 20:51

Дискова херния и възпален нерв

Мнение от hammera »

Имам болки в краста от около половин година, направих всякакви изследвания на които се вижда дискова херния и компресия на нерв, който слиза надолу по крака. пробвах всички видове лечение, но няма кой знае какав ефект.
Попаднах на инфомация за ТЕС, но все още не съм си купил книгата, четох само каквото пише в интернет. Но никаде не видях да пише че помага за херния и възпален нерв. Имам ли шанс чрез тази техника да се оправя?
Чел съм книгата на Джон Кехоу - "Подсъзнанието може всичко" има ли нещо общо?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Няма нищо общо с Джон Кехоу.
Но никаде не видях да пише че помага за херния и възпален нерв.
А чете ли, че с ТЕС може да се повлияе всичко? Под всичко имам предвид всичко.
Вземи си книгата и я прочети.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

hammera
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Апр 2010 20:51

Мнение от hammera »

Още утре ще си я купя. И пак ще пиша.
hammera
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Апр 2010 20:51

Мнение от hammera »

само да попитам в повечето големи книжарниция я има нали?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Би трябвало да я има. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
hammera
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Апр 2010 20:51

Мнение от hammera »

Здравеите отново.Прочетох книгата и четох доста във форума, но все пак искам да попитам за да съм сигурен че не бъркам някъде:

1.Понеже моя проблем е от 5-6 месеца спада към хоронични заболявания и трябва да си правя ТЕС чрез "ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО''?Което значи че НФ трябва да не е само дадения проблем, а "ОСВОБОЖДАВАМ СЕ ОТ....."

2.При този начин на ТЕСване не трябва да търся емоции, които усещам или точно обратното трябва да ги търся и да си правя за тях отделен ТЕС?

3. При ТЕСването ако е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО, трябва ли да разделям проблема, защото изпитвам болка в лявата половина на мускулатурата на гърба,в кръста- от където тръгва възпаления нерв по левия крак и имам болки във бедрото,коляното,подбедрицата и стъпалото?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

hammera написа: 1.Понеже моя проблем е от 5-6 месеца спада към хоронични заболявания и трябва да си правя ТЕС чрез "ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО''?Което значи че НФ трябва да не е само дадения проблем, а "ОСВОБОЖДАВАМ СЕ ОТ....."
ДА
2.При този начин на ТЕСване не трябва да търся емоции, които усещам или точно обратното трябва да ги търся и да си правя за тях отделен ТЕС?
Търси ги и ТЕСай отделно за тях.
3. При ТЕСването ако е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО, трябва ли да разделям проблема, защото изпитвам болка в лявата половина на мускулатурата на гърба,в кръста- от където тръгва възпаления нерв по левия крак и имам болки във бедрото,коляното,подбедрицата и стъпалото?
Да, раздели го! Прави за най-силната болка един месец или до изчезване, после за следващата по сила следващия месец и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
hammera
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Апр 2010 20:51

Мнение от hammera »

Добре мерси.
Но как да го разделя за най-силната болка не знам тя навсякаде е една по сила, само се мени като усещане-ту е на едно място, ту на друго!
Някой ако е ТЕСвал с такав проблем ще се радвам да пише предварително мерси:)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Щом се мести ще ТЕСаш за мястото където е в момента на ТЕСането, като се премести, променяш декларацията съответно на движението й.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Snowball
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Май 2016 17:42

Re: дискова херния и възпален нерв

Мнение от Snowball »

Холистичният подход помага при дискова херния. Тук доста подробно е описано: https://holimed.bg/lechenie-na-zabolyav ... nia-stalb/
Публикувай отговор