ТЕС за приемане на себе си

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Dimitrova_NN
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Мар 2024 18:26

ТЕС за приемане на себе си

Мнение от Dimitrova_NN »

Здравейте,мина един месец от онлайн сесията ми с Вас.По ваша препоръка трябваше да потупвам колкото повече мога на ден и да си казвам ,приемам се такава каквато съм.Последната седмица,прочетох във форума Ви друга декларация, Въпреки, че не се харесвам,не приемам и се мразя за това ,че съм...,аз много бих искала да се приема,обичам и харесвам такава, каквато съм, защото не съм идеална,но съм единствена,неповторима и уникална.Но сякаш започнах да се чувствам много не ко центрирана, постоянно сякаш водя някакъв вътрешен диалог с вътрешното ми Аз, което много ме напряга и взех да вдигам кръвно.Това нормално ли е.Като че ли имам някакъв вътрешен конфликт със себе си и незнам как да го реша.По принцип ми е трудно да се приема и не се харесвам,че съм все тревожна и тия депресивни моменти е натовареат.Много му е трудно да променям фокуса си на внимание и каквото и да правя , подсъзнателно мисълта ми е, защо още не получавам желаните резултати с ТЕС,а работя активно от година и половина и от един месец работя с техниката В мир със себе си от Вашата книга.Благодаря 🙂
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС за приемане на себе си

Мнение от ivangp »

Нормално е.
Всяка промяна е знак, че се движите в правилната посока.
Нещо сте разбъркала, размърдала и потиснатите емоции започват да излизат на повърхността.
ТЕСайте с това, което ви се появява.
В случая с:
Въпреки че, сякаш започнах да се чувствам много не концентрирана, постоянно сякаш водя някакъв вътрешен диалог с вътрешното ми Аз, което много ме напряга и взех да вдигам кръвно...........
Въпреки че, като че ли имам някакъв вътрешен конфликт със себе си и незнам как да го реша.....
Въпреки че, по принцип ми е трудно да се приема и не се харесвам.........
Въпреки че, съм все тревожна и тия депресивни моменти ме натоварват.......
Въпреки че, ми е много трудно да променям фокуса си на внимание и каквото и да правя , подсъзнателно мисълта ми е, защо още не получавам желаните резултати с ТЕС..........

Като поТЕСате с тези декларации вижте какво ново ще ви излезе и ТЕСайте с него.
Подсъзнанието ви ще извади на повърхността това, което е нужно да бъде изчистено.
На мястото на ....можете да поставите "аз напълно и безрезервно приемам себе си" или "аз много бих искала да се приемам, обичам и харесвам такава, каквато съм, защото не съм идеална, но съм единствена, неповторима и уникална."

Като работите с Процедурата- В мир със себе си, чистите ли поне по една случка на ден до НУЛА емоции?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Dimitrova_NN
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Мар 2024 18:26

Re: ТЕС за приемане на себе си

Мнение от Dimitrova_NN »

Не мога да кажа ,че всеки ден чистя по една случка,защото някой път като работя с дадена случка ми се появяват много различни емоции свързани с нея,които чистя една по една докато мисля, че вече нямам какво да работя по нея.Работила съм по два или три дни ,зашото все нещо се появи свързано с нея.Трудно ми е да определя дали е точно 0,но например онзи ден при среща с човек от миналото,който много ме е наранил и след като работех с тази случка,като го видях не изпитах никакъв гняв,омраза .Даже напротив като го видях така ведро го поздравих и му се усмихнах,чак аз самата се учудих.ТЕС много ми помогна да променя много неща в живота ми ,но осъзнавам работата със случки от миналото колко е важна ,за да се освободиш от много страхове,тревоги и блокажи.Благодаря :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС за приемане на себе си

Мнение от ivangp »

Браво! Само така.
Упоритост и постоянство и ще успеете.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор