МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!

Инициативи за благотворителни кампании.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!

Мнение от Alisa »

Работя с едно момиче Деси. Тя работи заедно с д-р Хамер. Положението и е критично.
Става дума, като процес, за декалцификация на шийни прешлени и за невъзможност за усвояване на храна под каквато и да е форма. Залежаване вече 3 месеца. Силно отслабване, вече и отчаяние.
Целта е да се случи калцификация на прешлените, нормално хранене и добро здраве.
Заедно с нея успяхме да освободим болките във врата, така че да може поне да спи добре и това е вече факт от 2-3 седмици.
Нека, който иска да се присъедини, да приложи какъвто му ляга подход, така че да я подпомогнем. Мисля, че един месец помощ, ще е от голяма полза, дори и да става дума само за пращане на добри чувства към нея.
И така днес е първи септември- добър ден за начало! Не ви връщам дори и да се включите на 2, 3 или 9 септември- кой колкото може и иска!
Правя това с нейното знание и желание.
Благодарим ви!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какво значи - работи с д-р Хамер?
Ти като работиш с нея само енергийно ли работиш?? Търсили ли сте случки в миналото пораждащи проблема?
Търсени ли са причини в посока ГНМ?
Откога датира проблема?
Какви други лечения са прилагани?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

1. Пращала е документи с изследвания и рентгенови снимки. Говорят често по телефон- той я следи като лекар.
2. Работим всякак и всичко което ми идва като подходящо към даден момент.
3. Да
4. Да
5. От 1 година приблизително
6. Не, само Хамер, изследвания и аз от 2 месеца като ме потърси. От 1 месец по- често и повечко работим.
Последно промяна от Alisa на 05 Сеп 2013 19:44, променено общо 1 път.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

В крайна сметка открити ли са случки пораждащи проблема?
Какво казва Хамер по въпроса?
Защо тя е избрала да има някаква интервенция, при положение, че Хамер е против всякакви терапии?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да.
Не знам ти какво наричаш интервенция!?
Не съм сигурна, че Хамер знае за моята намеса, но не допуска намеса на медицинско лечение. При техните разговори са определили конфликтите и За жалост и е казал, че пациентите със същия здравен проблем са починали а само тя е жива и се държи още, което тя е прочела откъм негатива.
Деси има силен ПО, но няма сили да работи. Има доста съпътстващи конфликти и ПО, но.....пак стигаме до осъзнаване и желание на личностната да ги преодолее.
Има високо заявено желание за живот! Но фактите сочат обратното, според мен.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Хамер е на мнение, че никакви терапии не работят, дори и алтернативните.
Ако ме вкараш малко по-навътре в материята, т.е. до какво сте стигнали двете досега, аз мога да поработя с нея с някои нови техники.
Последно промяна от ivangp на 04 Сеп 2013 08:28, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Обяснихме се с Иван по телефон/ това за читателите/.
Деси желае преди всичко молитвена помощ и добри мисли и енергия от съфорумците.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа:Обяснихме се с Иван по телефон/ това за читателите/.
Деси желае преди всичко молитвена помощ и добри мисли и енергия от съфорумците.
:D
Има я :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа: Има високо заявено желание за живот! Но фактите сочат обратното, според мен.
Извинявам се, но това ми стана много интересно, не знам защо чак сега реших да попитам.
Та как така има силно желание за живот, а факти сочат друго, какви са тези факти, как се разбира кога някой иска нещо, но то всъщност не е точно така :roll: малко объркано стана
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Когато някой казва, че иска да живее, това е заявено желание.
Когато обаче в същия момент нищо не прави за да се излекува, а само седи и се жалва - фактите сочат обратното.

Ако аз искам да живея ще направя всичко, което мога за да го постигна. Няма да налагам собствените си идеи за това как искам да се излекувам, а ще пробвам всичко, до което се докопам, докато намеря решението.

Накратко - това което изразяваме устно и съзнателно като желания, е това, което заявяваме.
Това, което получаваме в живота си на практика, е това, което сочат фактите и което показва подсъзнателните ни желания и убеждения.

Горното се отнася за хронични, а не за остри и краткосрочни състояния и проблеми.
Последно промяна от ivangp на 05 Сеп 2013 22:13, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Резултатите казват какво всъщност е/ става/ желаем. По тях сверяваме себе си..
Да речем работя по темата с парите. ТЕСам каквото чувствам по въпроса, ама...капне нещо, зарадвам се а после пак няма!? Значи има още да се ТЕСа и ако наистина искам да реша този проблем трайно, продължавам да копая. Има обаче вариант да запра с аргумента, че вече всичко съм направила, или няма какво и как повече...пък и нали не зависи само от мен, баща ми и майка ми са виновни, аз направих каквото мога! Пък и сега не това е най- важно, по - важно всъщност е проблема с работата.... :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Мисля, че ви разбрах, благодаря ;)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!

Мнение от Alisa »

Здравейте!
Благодаря на всички, които се включиха!
С Деси продължаваме да работим. Духът и е на ниво, надеждата силна, амбицията й още повече.
Който желае и усеща вътрешна потребност да продължи с помощта от растояние, е все така добре дошъл!
Предлагам използването освен на молитви и техниката Пращане на подарък viewtopic.php?f=4&t=794 - лесна и симпатична, взаимно радваща.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!

Мнение от Alisa »

След упорита съпротива да се предаде, следване съветите на Хамър, леко кривване и от неговите наставленията и най- накрая проумяване, че "Аз решавам" и че "И Хамър е човек и не всичко знае"...Деси осъзна главната си роля в собствения си живот и пристъпи към решението сама да се вземе в ръце "пък каквото ще да става"- живот или смърт. И го направи!
Почивай в мир Деси!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор