ТЕС и досадните вируси.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Тук подценявш силата на мисълта.
Никога не съм се съмнявала , че мисълта е мощно оръжие ! Просто се опитвам да намеря инструкциите за употребата му , за да се науча да го позвам .
Познавам лично една от участничките във форума, чиито син бе болен от рак, подложи се на химиотерапия и с ТЕС и визуализации успя за удивление на докторите да не изпита нито един от обичайните негативни ефекти на химиотерапията.
Но ако този човек се е справил с химиотерапията само посредством енергийна техника и визуализации ( не се съмнявам , че го е постигнал ! ) , защо обаче се е наложило да се подлага на тази химиотерапия ?
Това може да се използва иначе за настройка срещу отровите в храната ни , понеже е почти утопия, според мен да ядем 100 % чиста храна , дори ако я отглеждаме сами .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами стрхът от диагнозата и вярата в докторите трудно се заличават.
Той избра да използва най-доброто, според него, от двата свята.
Един вид да се подсигури с официалната медицина и да си облегчи доколкото може състоянието с нетрадиционни подходи.
На този етап толкова му е била вярата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Привързването към всяка една гледна точка ограничава.
Съгласна съм , и макар от написаното да съм се очертала като върла защитничка на науката , това съвсем не е така , иначе нямаше да съм тук , но И-нет е едни огромен океан и всеки свободно си пише каквото иска , никога не можем да сме сигурни , че твърденията на еди кой си са практически изпитани от него , и че доказателствата са съвсем достоверни .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Имено! Затова нека сме по-внимателни в изказванията си и да не ги превръщаме в обобщения и истини, а само във възможни решения, тълкувания, гледни точки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Аз затова на моя етап предпочитам да ходя колкото може по-рядко на лекар .
Не мога да си обясня обаче защо все пак сме по-склонни да вярваме по-силно в лошото , отколкото в позитивното ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Така сме учени. Да се предпазваме от лошото. А там където е насочена мисълта, там отива и енергията. Виж ми подписа!
А и болката е двойно по-силен мотиватор за промяна от удоволствието.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

СПИН - ИЗМАМАТА

Съществуването на вируса на ХИВ-СПИН беше превърнато в “научно доказателство” в САЩ през 1980 г. След това се появиха много статии по темата. Но за четвърт век по света се появиха и научни работи, експериментално и клинически опровергаващи вирусната теория за произхода на СПИН. В частност, работите на австралийска група учени под ръководството на Елени Пападопулос, на учените под ръководството на калифорнийския професор Питър Дюсбърг, на унгарския учен Антал Мак, работил в много страни на Европа, Африка и ръководил клиника в Дубай. Има 6000 такива учени по света. Това са известни и можещи специалисти, някои от тях са Нобелови лауреати. В края на краищата, за това, че така нареченият вирус на имунната недостатъчност у човека никога не е бил откриван, си признаха неговите “откриватели” ­ Люк Монтание от Франция и Робър Гало от Америка....

http://anonybulgaria.wordpress.com/2013 ... %82%D0%B0/
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
irinka
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Окт 2015 22:23

Re: ТЕС и досадните вируси.

Мнение от irinka »

Тази есен често се чувствам отпаднала и постоянно хапвам плодове, чесън, правя си чайчета с мед.. Но ми се иска просто да си подсиля малко имунната система. Четох тук http://kolastra.v.bg/aquasource/kolakti ... astra-cena за Колактив 3, че засилва имунитета, и е с естествени съставки, а не някакви химии. Някой от вас използвал ли е колактив, има ли изобщо някакъв ефект от него, как се справяте в сезона на вирусите и простудите?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС и досадните вируси.

Мнение от ivangp »

Аз не пия никакви илачи. Движение на чист въздух, природна естествена храна, ТЕС и позитивно мислене ме предпазват от вирусите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
jabata
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 26 Май 2016 12:54

Re: ТЕС и досадните вируси.

Мнение от jabata »

Скоро стана въпрос, че лешоядите имат много силна имунна система и дори да се хранят с болна от син език крава, на тях им няма нищо. Защо лещоядите имат силна имунна система?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС и досадните вируси.

Мнение от ivangp »

Защото са леш-о-яди. Т.е. еволюирали са в природата да са чистачи и да ядат леш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ТЕС и досадните вируси.

Мнение от Alisa »

И червеите ядат мърша, мухите, мравките и още разни твари. Не е въпрос на имунитет в човешкия смисъл!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор