RECONNECTION- Повторно свързване

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Alisa, направи ми и на мен една промоция да видя това какво е!
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Ники, вземи си книжката и я прочети; има я на Славейков. Интесно, просто и ефектовно като начин на лекуване, да не го наричаме "техника" щото автора казва, че не бива да го наричаме така. :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Владо, в момента Ники купонясва! :lol: :lol: :lol:
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ще я видя тази книжка!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

И аз я прочетох,наистина е великолепна :)
versilna
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 02 Фев 2011 16:30

Мнение от versilna »

Прочетох я, на един дъх! Провокира ме да погледна по друг начин, не съм сигурна че при мен се получи RN, но определено няма да се спра до тук. Гледайки клиповете, не Ви ли напомнят за пастора, които се моли на Бог и избират човек от публиката на които Бог дарява изцеление, обикновено някой, които има видим проблем /с болен крак или ръка/?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Какъв е този пастор, не съм го срещала?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
versilna
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 02 Фев 2011 16:30

Мнение от versilna »

Не си спомням името му, тъй като съм била още дете, но направих асоциация с подобна ситуация.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Отзиви

Мнение от Bastet »

Купих си книгата на Ерик Пърл и днес за първи път опитах. Имах усещане за вятър по ръцете, боцкане , студ и мърдане на пръстите...Направих я на баба ми и тя имаше абсолютно същите усещания като мен! Тя се оплаква от шум в ушите и световъртеж и когато стигнах до главата и с ръце, тя каза че усеща затопляне по главата, единственото което аз не усетих... След приключване на сеанса изпитах шум в ушите за малко , а час по-късно ми се появи и световъртеж, което според мен е признак за прихващане на симптомите на болния, също както го описва Ерик Пърл...За щастие те отшумяха бързо. Вторият човек с който опитах беше дядо ми, но той каза, че не усеща нищо, като в същото време моите ръце изтръпваха и някои от пръстите ми се движеха докато движех ръцете си над тялото му. След това той си легна и все още нямам отзиви от него. Продължавам да практикувам, защото съм удивена от всички усещяния и прихващане на симптоми, второто би могло да се окаже доста опасно и в някои случаи да доведе до смърт...Това разбира се е само мое лично предположение. Скоро пак ще пиша за още резултати.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

За Bastet

Мнение от Angel_K »

Здравей Bastet,
Чел съм книгата но не помня да се споменава да прихванеш от болния :wink:
Ти самата си само проводник в самия процес и ако има нещо което при теб не е наред също се лекува докато си проводник.
Според мен на това се дължи световъртежа ти и шума в ушите :wink:
Практикувам реконекшън , повечето пъти е REMOTE и не съм имал прихващане на симптомите поне до сега.
Изчисти главата си от мисли какви симптоми мъчиш и кой какво го боли и ръцете сами ще се движат и само наблюдавай :wink:
Интересно ми е само какво обясни на Баба си , за да се навие и какво ти каза тя след сеанса :-)

Продължавай да опитваш, практиката води до съвършенство :wink:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравей Ангел К, Ерик Пърл описва как по ръката му избиват мехурчета или кърви, също и как един път след сеансите се събудил с много подуто око, казва че след това е получил прозрение, че не е нужно да прихваща техните симптоми и всичко това спряло. Изобщо не съм мислила и предполагала че аз ще изпитам на баба си си симптомите, но точно така стана...Просто взех ръката и без да и казвам нищо и тя започна да описва какво чувства, после вече и казах че това е лечебна енергия и след сеанса шума и намаля. Тази нощ се събудих по някое време , не знам защо, и пръстите на едната ми ръка, на лявата се свиха всичките до един, точно на лявата ръка се свиваше безименния пръст по време на сеанс...Всичко е доста интересно наистина :)
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Явно съм забравил , за което се извинявам.
И да усещанията са много и не е лесно да се опише с думи ;-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Правя РК на себе си, за сега резултат няма...Правя я и на котката ми,макар че не знам дали действа на животни,но би трябвало да действа...Някой от вас има ли резултат върху себе си?
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравейте отново, пиша за резултати, тъй като се появиха малко... Имах изкълчен крак и болката намаля за един ден след само еидн сеанс, успях да активирам и други двама мои приятели,те също почувстваха описаните странни усещания в книгата на Ерик Пърл. В течение на практикуването пръстите на двете ми ръце започнаха да се свиват всичките до един,като в началото се свиваха само два от тях, усетих също така неприятни миризми, на фекалии, на мърша и на нещо подобно на куче. Четох и интервютата с Никола Стоянчев и той също казва че има случаи на лоши миризми, но това пак е индикатор, че енергията действа... Защо той се счита за българския еквивалент на Ерик Пърл, някой може ли да ми каже? Била съм при него преди повече от 20 години, тогава бях на 8- 9, когато започна да ме лекува почнаха да ми текат сълзи...Сега когато за първи път активирах енергията пак ми потекоха сълзи...Ако някой разполага с повече опит и информация за РК, моля да пише, благодаря предварително!
Публикувай отговор