22.12.2012 - Истината от първа ръка

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

22.12.2012 - Истината от първа ръка

Мнение от vanko57 »

Предлагам на вашето внимание изявлението на принцеса Каору Накамару относно това което ще се случи на 22.12.2012.


Изявление на принцеса Каору Накамару


Като член на Управляваща Фамилия, тя има информация, която не винаги може да бъде цитирана пряко.

Горното съчетано с възможностите за контакт чрез третото око, правят нещата много по-сериозни.

Това което споделя принцесата е Истина, която е достигнала до мен по други канали.
vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

Мнение от vanko57 »

vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ванко, благодаря ти,точно навреме, тъкмо Гената се жалваше, че не му се отваря клипа, ей на, твоя се отваря...

viewtopic.php?t=259&postdays=0&postorder=asc&start=105

Благодаря, че се сети и сподели с нас канала си и ни заля с таз тъй съпоценна информация от нейно велико височайшо величество..че иначе.. :cry:

Благодаря и на себе си , че не съм администратор на този сайт :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Чак пък да съм се жалвал.Само споделих защото го изпратих на една приятелка снощи и от там разбрах,че не върви.Интересен блог за сериозни хора:)
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

2012 Съобщение на Маите:
http://vbox7.com/play:dfba87d7
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Едно интересно и по-различно мнение за мен от досега прочетените за 2012:
Едно мнение относно промените, в които живеем и които се "очакват"


Бих желал да споделя и моето мнение:


Тук в 3Д има една група, която се наричат Просветени, които осъществяват ритуалностни процеси на точно определени енергийно-вихрови точки, които отварят определени портали в други измерения за комуникация с определени тъмни същности, пребиваващи в 4Д - така наречения Астрал - това е енергийно психично пространство, както всички знаем.

Тук бих искал да направя малко отклонение, за което съм особено любопитен какво мислите, ако се говори за преход в 4Д, това не е ли своеобразна и реална био-човешка физическа смърт? - На практика ДА.

Целта на тея Просветени, както всички знаем е редуцирането на световното население до 500млн. и колко удобно идва момента за сладките приказки за трансформация за прехода в 4Д и т.н. Тяхната цел на Илюминати е да предизвикат моментална смърт на 5,5млрд души, пак повтарям моментална, тоест в първия момент ние няма да осъзнаем че сме мъртви, просто това ще стане в един момент, тъй като те ще са предизвикали нашата смърт мигновенно. - това на практика изглежда особено "хуманно" за тях.

На практика, 2012 и всичките тиражирания за Възнесения и т.н. си е чиста информация за директното редуциране на населението, като те на практика, ще са с измити ръце, защото на всякъде има информация за Финалния ден, с други думи ние сме били информирани и сме имали достатъчно време, за да се подготвим - кой тихо и спокойно да медитира и да се подготвя за възнесението, кой да чака търпеливо, за да види какво ще се случи и съответно тези, които биха противодействали.

Както всички знаем, те разполагат с пълните и цялостни информационни установки в 3Д, както и съответните предаватели в 4Д, които приематели са ченълинги, контактьори и т.н. С други думи това е една особено добра подготовка на всяко ниво и е логично да е така, защото редуцирането и възнесението на 5,5млрд души не е шега работа. В крайна сметка, Илюминати в 3Д ще са постигнали своите цели, но по-лошото или най-лошото е че и енергийно-паразитните същности в 4Д ще са постигнали също своите цели, а именно 5,5млрд обекта, които ще бъдат използвани за храна, енергия, роби и т.н. - и всичко това в добре координиран план - мигновенен, за да може докато се усетят душите, че вече са мъртви в 3Д, те вече да бъдат "сграбчени" и "натоварени" за определените цели на същностите в 4Д - а ние винаги знаем каква са техните цели - храна и лууш и робство!

Бих желал да обърна внимание относно споделената информация около космическите процесии, еклиптики, фотонни пояси, енергийни-вибрационни трансформации, смяна на полюсите и т.н. Всички те се споделят като предпоставки за образуването на някаква моментална видима промяна на 3Д в някакво друго "Д" - Нов Свят, нова визия и т.н., като тук е и особения момент, в който много удобно се спуска информация, че "4Д" дава възможност на всички да създадат свят, какъвто пожелаят или с други думи че каквото си помислят това ще е - подобен сценарий съществува единствено и само в изкуствено създадена и генерирана реалност - Матрица - мисля, че ме разбирате какво се опитвам да Ви кажа.

Нека се върнем на момента с промяната земните полюси - Всички знаем, че планета образно има две страни - Светла и Тъмна, когато образно "натежи" тъмната, съответно показателите на полюсите тръгват в посока на смяна - натежаване, но в случай, в който имаме надделяване на Светлата, движението на полюсите се спира или се коригира, ние на практика този вариант не сме го виждали все още, тъй като е надделявало своеобразната тъмната страна. Това е своеобразен рестартиращ механизъм, който е заложен в организацията на пространството. Да отговоря "рестарт" означава катаклизми

Всичко останало с процесии, еклиптики, енергийно-вибрационни трансформации - въобще не искам да споделям за Нибиру и дрън-дрън - са предпоставки за енергийна промяна - да, но не и за моментална 3Д трансформация, такова нещо, като моментална 3Д трансформация не съществува, но пък за това имаме ЕВОЛЮЦИЯ, траеща, толкова, колкото е необходимо - 5,100, 300млн години и т.н.

Какви са изводите, които можем да направим за 2012 е чудесна стратегия и тактика на Просветените, с други думи:

С цялата си организация и власт Посветените, работят в две посоки - Квантов скок на човечеството, директно в капана 4Д и директна физическа сеч, като преди това ще ни пуснат малко предпоставки за ШОУ чрез холограмите на Син Лъч - атака на извънземни и други и тогава, ще дойде момента на техниките им на масова смърт, след това, над останалото живо население, ще се спуснат Новите Холограмни Богове, които ще се преборят с "извънземните" "нашественици" и остатъка от човечеството ще е готово не само на чипове в тиквите, ами и на всякакви други работи, та дори и в задниците - за винаги и вечно послушание Grin

Нека да споделя, нещо от особено значение - в момента в океаните са разположени приятелски кораби, чийто размери са наистина гигантски, които за в момента стабилизират полюсите, за да ни се даде още време.Какво означава това -

ВСИЧКО ВСЕ ОЩЕ ЗАВИСИ ОТ НАС - ОТ ТЕБ И МЕН!!!

И последно, нека да не товарим човеците с излишни религиозни грехове, че човека е деградирал, че човека си заслужава участта и т.н., всички знаем кой предизвиква моралното и духовно разложение на човека, който по изначално му е невинен Wink


ulgen - от х нет - форум за конспирации и мистика

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=259 ... z1kpiR5kS2
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

1.-во Успехът е под съмнение(пълна илюзия,
всяваща разделение и страх)

2.-ро Това е подсъзнателно втълпяване,че не сме достойни и,че трябва да направим нещо за да заслужим нещо друго!(Нуждата същестува...Пълна илюзия).

3.-воОстава ви много малко време.(Притискане и създаване на напрежение,време несъществува дори в този свят....това е от опит)

4.-воТЪМНИТЕ са силни но ние ще победим защото сме по-силни и скоро ще ви освободим.В стил САЛУСА.
(От кой ще ни освободите?От самите нас само ние можем да се освободим,никой не може да извърви моят път на освобождение.Дори и да ичезне в един миг цялото нещастие на света ако имаш пробойна в съзнанието тя остава и цапа отново всичко до което се докосне.

5.-то Скоро ще дойдем.Знам,че ни чакате,но ще си заслужава.Очаква ви много светло бъдеще в новия свят.Пак в стил САЛУСА.(Тотално държене в очакване и изкарване от Истината=Битието=Живота=Цялостта=Аз съм присъствието=Настоящето=СЕГА.
Нима не искат едните да се нахранят със страх,а другите с възхищение...емоционална енергия което държи под контрол и в двата случая deep control.
Продавачи на време,в случая бъдеще.Все едно слушам някой политик само,че къде къде по-лукав.

6.-то Ние идваме тук,защото изпълняваме Божият план и ще го изпълним за ваше добро.
(Един въпрос!Вас Папата ли ви праща?Нима Бог(Присътвието във всичко) има план.И ако има от къде би взел нещо за да го изпълни след като няма нищо извън ЦЯЛОТО=Живота=Битието.

7.-мо Навсякъде се повтаря любов и светлина и тра-ла-ла-ла-ла.Ок съгласен съм така е!
Но какво става на практика.Иванчо се опитва да обича следвайки всички указания,но нещо не се получава и той се намразва заради това,че не се вписва в нормите на новия свят и се мисли за грешник което го изпълва с депресивни чувства и отчаяние,опитвайки се да направи невъзможното превръщайки човешката любов във Божествена.
Защото Иванчо не е открил,енергиино безсмъртната си неопределена същност и е потънал толкова дълбоко в света на формата,вярвайки на всичко в което пише думи като спасение, специален,посветен,и тн.,които допълнително го отделят от него самия....гипсирайки го в някакви си,без значение какви мисъл-форми.

8.-мо Капана е следния,пак ще повторя.Или ставате добри или си оставате грешници,ние няма да ви се сърдим ама вие ще си сърбате попарата.
Ама чакайте малко ние тук за какво сме дошли питам аз сега?Да ставаме добри ли?
Пак ще питам!!!Да ставаме добри ли сме дошли тук
Ако ще ставаме добри мили братя и сестри със сигурност ще ни трябват ЛОШИ.
Е вселената не знае друго освен да Удобрява и ще е принудена да ни намери!
Салуса вика,тия тъмните които са виновни малко само ще ги посъдим за да си понесат отговорността.Малко малко,колко да е малко
Айде пак отиде коня у дуалността.
А къде отиде безпристратността на Любовта питам аз У ряката

9.-Отново сме сободни да избираме робството си и то толкова елегантно,че не мога да не поздравя целия този екип разиграващ театъра.
Трябва да НАПРАВИТЕ ЗА ДА БЪДЕТЕ.
АМА НИЕ И СЕГА СМЕ,НЯМА НУЖДА ДА ПРАВИМ,А ДА ГО ОСЪЗНАЕМЕ.
НАЛИ ЕВОЛЮЦИЯТА Е НА СЪЗНАНИЕТО,А НЕ Е СЪСТЕЗАНИЕ ЗА НАПРАВИ СИ САМ.
Не сме ли и сега изгубени точно в тази илюзия.ВСИЧКИ БЪРЗАТ ДА ПРАВЯТ ПАРИ ЗА ДА СИ КУПЯТ ЩАСТИЕ

10.-Всички се борят за единственото вечно и най-ценно нещо на този свят НАШЕТО ПРИСЪСТВИЕ(ВНИМАНИЕ).
Имат ли него имат и нас!
Дори аз сега се боря за него!
Това е вечното и неизменимо "нещо",което може да влиза и излиза където си поиска подбутвано от нашето творческо въображение.
Това сме ние!

Не случайно Оракула когато разбра,че ИЗБРАНИЯ е тук тя каза,че първо ще си довърши курабииките и после ще говори с него.
И не случано Избраният избра не да прави отново и отново едно и също,да се бие със собствената си противоположност СМИТ.НЕ!
Той избра единствено да ПРИСЪСТВА,също както и Оракула без НИКАКВА СЪПРОТИВА!И двамата се предадоха.ЗАЩО
Останалото го знаете.
Можем да станеме като НЕО,ОК и да се биеме яко ама много яко,ОК.Но ще бъдем в матрицата или ще ни се налага да ходим от време на време до матрицата да спасявате другите докато не се предадете и с предаването си да направите най-голямото спасение(вашето собствено) също като един друг подобен случай който превърна символа на мъчение в символ на възкресението и раждане на новото съзнание.
Някой решават неравенства,а други уравнения.ПОМНИТЕ ЛИ?
Вие какво решавате


ПС:Разбира се,че не твърдя казаното дотук да е истина.
Но не твърдя и,че е лъжа.
Не аз,а точно ти си този който ще кажеш кое какво е!

Внимавайте,че може и да не се възнесете ако не познаете верният отговор!

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=259 ... z1kpmpZa1Z
Източник: http://indigota.com/index.php?topic=259 ... z1kpkSfEMG
Повече за тези които се интересуват да четат линка.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

:D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Омразата, противопоставянето, страхът и съденето на другите на никого не са простили. Повечето от нас, които сме тук и по такива сайтове, сме заради точно такива емоции, нека си го признаем. И точно тях чистим, за да оздравеем. Хайде да видим дали точно Любовта не е това, което ни трябва.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Няма нищо особено за признаване. Тези емоции ги има във всеки човек. Някои хора не го осъзнават, други си дават сметка и се опитват да ги премахнат и/или приемат. Това е единствената разлика. И да, любовта помага, като антипод на доста от тези чувства. Но, честно казано, думата "любов" за мен вече е толкова изтъркана от употреба във всякакви смисли, че по-вярно ми се струва да казвам "приемане".
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

paraboloid написа:Няма нищо особено за признаване. Тези емоции ги има във всеки човек. Някои хора не го осъзнават, други си дават сметка и се опитват да ги премахнат и/или приемат. Това е единствената разлика. И да, любовта помага, като антипод на доста от тези чувства. Но, честно казано, думата "любов" за мен вече е толкова изтъркана от употреба във всякакви смисли, че по-вярно ми се струва да казвам "приемане".
Любов, без очаквания, без условия, не човешката сладникава и сантиментална любов, която се приближава удивително до притежанието. Затова се изтърква и губи смисъла си. Всъщност, в нашия свят тя никога не е имала основното си значение.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

От 1986 г. насам учените наблюдават повишаване вибрационните честоти на околния ни свят, достигащи пика си през 2012 г. Предполага се, че към този момент, честотата ще се повиши от 7 Хц до 40. За да оцелее в новите условия и да е адекватен, според учените, човекът трябва да научи мозъка си да работи на тези по-високи честоти.

Днес повечето деца се раждат с висока честота на епифизната жлеза – това са деца на новата цивилизация. Те осъзнато действат във фините светове, които за обикновения човек просто не са достъпни. Макар, от гледна точка на медицината, такава висока честота на мозъка е признак за шизофрения.

От 80-те години насам раждането на деца-индиго на Земята се увеличава и днес родените практически са на 100 % индиго. При това различни източници твърдят, че повечето се раждат с малка церебрална дисфункция. При тях практически няма алфа-ритъм – нискочестотния ритъм на мозъка, и от раждането си са на по-високи честоти.

Съществува понятието „честота на Шуман” – това е електромагнитната честота на Земята. Една от основните честоти е равна на 7,8 Хц, и което е интересно, тя съвпада точно с честотата на алфа-ритъма на човешкия мозък (човекът и природата са единни).

Алфа ритъмът (от 8-13 Хц) се получава за кратко, ако лежите със затворени очи в отпуснато състояние (полудрямка).

Това изследване е заинтересувало НАСА и е разработен прибор, излъчващ честотите 7,8 Хц за хармонизиране и успокояване на мозъка. Приборът се използва на първо място в космонавтиката, за тези от тях, които са били дълго време далеч от Земята. Следствие на това, че мозъкът на космонавта не чувства резонансната честота на Земята, при него се появява глаболие, разсеяност, главозамайване и др. симптоми на т.нар. космическа болест.

Работата е там, че честотата на Шуман нараства и днес вече е стигнала до 14-15 Хц, които съответстват на бета-ритъмът на мозъка, на съзнателната дейност. Това е причината повечето хора да се оплакват от главозамайване – мозъкът е принуден да работи на постоянно увеличаващи се честоти. При постоянно увеличение на честотите мозъкът ще стигне до 30 Хц и повече, до малко изученият гама-ритъм, който отговаря за вдъхновението и творчеството. Честотата на вибрациите на мозъка при 50 Хц дзен-будистите наричат просветление.

За неподготвения човешки мозък, да се постигнат и още повече задържат тези високи честоти е невъзможно. Ако в обичайният свят настройката е към алфа и бета ритмите е нормално, то гама ритъмът е възприемане вече на фини светове.

Като повишава честотата си, Земята кара мозъците ни да излязат от състоянието на сън и да работят по-осъзнато. Когато е в състояние на осъзнат сън, мозъкът ни работи на вибрациите на по-високите честоти. Ако човек може да контролира съня си, то няма да се страхува от „края на света”, с който плаши жълтата преса.

И още нещо – увеличените честоти на пулсация при Земята, водят до ускоряване на процесите вътре в нея, което може да предизвика глобални катаклизми в природата.

Не ни остава друго, освен да развиваме структурата на тялото и съзнанието си, тъй като структурния човек придобива способността да се ориентира във всеки свят и да приема всяка енергия (ето ви го и прехода на друго ниво). Най-добрият вариант е да не се поддавате на паника, а да използвате новото време за собствената си еволюция.

Всеки от нас ще изпитва прехода по своему. Всеки от нас живее в малкия си свят - това, което виждаме ние, не винаги виждат и другите.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, откъде го взе това? Когато човек спи честотата на мозъка пада, а не се увеличава, поне аз това съм чел. И дзен будистите се стремят да релаксират, успокояват мозъка, т.е. да му свалят честотите, а не да ги увеличават.
Изобщо, за мен, тези истории с увеличаващите се вибрации са нова промивка на мозъци.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ето едно от обясненията за честотите, не знам доколко е истинско, и дали е цялата истита, но може би на някой, дето разбира от Хц, МегаХц и ощеХц, и на който му е необходимо обяснение - нещо ще му се обясни, знам ли?!Интересно ми се видя :)

Биовибрациите

Всеки човек е съвкупност от вибриращи частици, молекули, клетки, органи и има собствена честота от вибрации. Съвкупната честота зависи от много фактори – от състоянието на организма, от качеството на храната, от вредните нави...ци, хигиенните навици, връзката с околната среда, климата, сезоните и времето, от качествата на чувствата, от чистотата на мислите и... др. фактори.

Човекът със светли вибрации е този, който е в постоянна вътрешна радост, спокойствие, умиротворение, любов, вътрешна тишина. Той се чувства комфортно, тъй като е в хармония с околния свят и самия себе си. При такова равновесие организмът и всички жлези с вътрешна секреция работят в синхрон и съответствие с подчинените им органи, тъкани и клетки.

Вибрациите се понижават много от негативните чувства – страх, завист, гняв, алчност... Всяка неблаговидна постъпка, лошите мисли и чувства замърсяват съответните тела, правят ги тежки и човек започва да вибрира на ниските честоти. Затова се срещат такива изрази като – тежка душа, мръсни мисли. Това говори също за ниските вибрации на душата и мислите.

Съдбата на тези с ниските вибрации е, постоянно в живота да се сблъскват с отрицателни явления и негативни ситуации. Колкото повече любов излъчва човек, толкова по-свободен и радостен е, колкото е по-здрав, толкова е по-високо хармоничното съвкупно звучене на вибрациите му. Съвкупността от всички тези вибрации определя вътрешното звучене на човека.

Състоянието на радост и щастие идва при голямо разкриване на духовните качества. Човек е с добро здраве, прекрасни отношения с хората, нужното материално обезпечение, разкрити творчески способности. Състоянието им резонира в околните и осветява живота им, а това може да окаже влияние на целия Свят.

В такова състояние човек формира съдбата си като взаимодейства хармонично със света и Вселената. Той живее и се наслаждава на живота. Той може да решава и по-високи задачи. Такъв човек е Творец. Според висотата на вибрациите той става все по-свободен, изявяват се талантите, неразкритите способности, подобрява се самочувствието, здравето и потенциала.

Според теста в днешно време ниските вибрации са в диапазона по-големи от 0 до 2,7 херца.

1. низши – повече от 2,7 и до 9,7 херца;

2. ниски – повече от 9,7 и до 26 херца;

3. високи – повече от 26 и до 56 херца;

4. висши – повече от 56 и до 115 херца;

5. височайши – повече от 115 и до 205 херца;

6. (повече от 205 херца – кристални вибрации или вибрации на новата – 6-та раса на планетата Земя).

Кога възникват разрушителните вибрации? Оказва се, че се появяват в резултат от негативните личностни качества или емоции на човека.

Мъката дава вибрации от 0,1 до 2 херца;

Страхът – от 0,2 до 2,2 херца;

Обидата – от 0,6 до 3,3 херца;

Раздразнението – от 0,9 до 3,8 херца;

Възмущението – от 0,6 до 1,9 херца;

Самотата – максимално дава 2,8 херца;

Ядосването – 0,9 херца;

Избухването – 0,5 херца;

Гневът – 1,4 херца;

Горделивостта – 0,8 херца;

Гордостта – 3,1 херца;

Пренебрежението – 1,5 херца;

Превъзходството – 1,9 херца;

Съжалението – 3 херца.

Ако човек живее с чувствата, то вибрациите са съвсем различни:

Съответствие – от 38 херца нагоре;

Приемане на света, какъвто е, без възмущение и негативни емоции – 46 херца;

Великодушието – 95 херца;

Вибрациите на благодарността – 45 херца;

Сърдечната благодарност – от 140 герца нагоре;

Единството с другите хора - 144 херца и нагоре;

Състраданието – от 150 херца нагоре, докато съжалението е с едва 3 херца;

Любов на разума, т.е. човекът разбира, че любовта е светло чувство и голяма сила, но не му се получава да обича сърдечно – 50 херца;

Любов на сърцето към всичко живо на земята – от 150 херца нагоре;

Безусловна любов, жертвена и приета във вселената – от 205 херца нагоре;

Човек получава успех в живота, когато средните му вибрации устойчиво клонят от 70 херца нагоре. За съжаление, с изключение на единици, засега масата хора имат във фините си тела целият спектър от разрушителни вибрации и са далече от нормата, съзидателните вибрации са в малки количества.

От гореизложения материал може да се направи лесен извод – приемайте Светът такъв, какъвто е, живейте с любов към хората, природата, родната планета, насочете действията и мислите си към съзидание (тъй като човек може да твори с мислите си) – това е ключът към здравето и успехът.



Превод:Анита

http://yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=3397
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,от фейсбук един човек бе го качил.
Относно колко тези честоти са тези и отговарят на истината споделям моето съмнение,защото ако са истина и са открити някъде,където явно няма да има достъп случаен човек,как може да се пуснат и знаят от много хора,когато човек открил честотите,то и ще има възможност да ги прилага с някакъв уред,а това означава пълен контрол над нас хората да се влияе над съзнанието,емоциите и т.н.Не че това не е правено и не се прави,но едва ли е информация която може да се пуска така свободно.Лично мнение от работа с честотни уреди и информация която съм чувал и чел.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор