Прекомерно изпотяване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Няма проблем, да го включваш, просто работи повечко! И с двете до 0!
Успех!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа:Няма проблем, да го включваш, просто работи повечко! И с двете до 0!
Успех!
:D
Благодаря ти, наистина неискам да повярвам, че и ТЕС няма да ми помогне, трябва...., защото всичко е на нервна основа.
Межд другото като се замислих за това "нетърпение", ами то и вкъщи го имам, но изпотяване няма, явно нещата се свеждат до там когато съм сред хора и когато съм вкъщи (не, че в къщи съм сама, но е друго). Това ме обърква, върху какво да се концентрирам и да работя по-дълго само по него.....?
Ясно е, че налице е хиперхидроза, но тя е породена от някакъв вид емоции когато съм сред хора, каиот незнам точно какви са, но ако те се изчистят би трябвало това потене да отшуми, нали?
Днес сутринта рязко реших да включа и техника на избора (Въпреки, че се чувствам несигурна сред хора, аз избирам да съм сигурна и спокойна), така цял ден...., ами до обед нещата бяха мн добре, чак нямах търпение да влезя тук и да се похваля с напредък, нооо след обед направо се "излях", явно защото ми се наложи да общувам и малко повече. Еми незнам вече, какво да правя и върху какво да се концентрирам най-вече.
Моля за мнения и съвети :cry:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Концентрирай се върху едно, най-добре върху нетърпението и прави ТЕС за него един месец по 10 пъти на ден. Не се следи всеки ден имаш ли резултат или не. Остави потенето настрана засега.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

ivangp написа:Концентрирай се върху едно, най-добре върху нетърпението и прави ТЕС за него един месец по 10 пъти на ден. Не се следи всеки ден имаш ли резултат или не. Остави потенето настрана засега.
Слушам :!:
След месец (доооста време) ще докладвам :)
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Честита Баба Марта на всички :)
Искам да споделя докъде съм стигнала, а то е, че съм вече малко по спокойна (никой който ме познава не би казал, че съм неспокойна, такъв ми е видът явно) и не чак толкова нетърпелива, даже 2-3 седмици почти не се потях, но от 3-4 дена нещо пак ми се усили това гадно изпотяване направо не се понасям
Тесала съм и други емоции и чувства, които мисля че са свързани с потенето, но все още не съм се отървала от него, а сега като ми се засили пак, взех да губя надежда
Някакви идеи? :cry:

Между другото и с детето имам проблем с една кашлица, досега винаги съм се справяла за седмица- две (с разни зачуркани работи ), но тази нещо мн ме озори, закъснях с това което му бъркам и реших да пробвам с Тес (на него, прокси), но нещо не ми се получават нещата, незнам защо така става при него, можеби нещо не формулирам както трябва (пробвах с това че му дразни на гърлото) и той не ме улеснява.
Но това всъщност е много странна кащлица, буди се нощем само по веднъж, но направо се дави и все едно въздух не му стига, това за 2-3 мин. и все едно нищо не е било после, през деня е нормално
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Е ми ТЕСаш туй дето си го подчертала! ТЕсаш и невъзможността си, да се справиш с болестта на детето си... всичко на ред! Всичко, което те кара да се чувстваш неуспяваща.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа:Е ми ТЕСаш туй дето си го подчертала! ТЕсаш и невъзможността си, да се справиш с болестта на детето си... всичко на ред! Всичко, което те кара да се чувстваш неуспяваща.
Благодаря, продължавам да се боря с нещата по ред,( иначе съм тъпа и упорита), докато не постигна това което искам.
Ще продължавам да споделям докъде съм стигнала, че при предстои и оросяване на крайници, гастрит (мн слабо изявен) и т.н. др прищевки :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

За кашлицата на детето ти която описваш ми идва една идея като му правиш прокси:
Въпреки,че чувствам как се задушавам и не мога да дишам от тази неприятна кашлица,аз ......
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

гената написа:За кашлицата на детето ти която описваш ми идва една идея като му правиш прокси:
Въпреки,че чувствам как се задушавам и не мога да дишам от тази неприятна кашлица,аз ......
Пробвам веднага... :)
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

svedd написа:
гената написа:За кашлицата на детето ти която описваш ми идва една идея като му правиш прокси:
Въпреки,че чувствам как се задушавам и не мога да дишам от тази неприятна кашлица,аз ......
Пробвам веднага... :)
Пробвах и идвам с резултат :) , естествено положителен, много ги благодаря гена , имаме напредък с кашлицата от вчера насам като приложих твоята декларация (но нему я правих прокси, а директно на него), продължавам въпреки ,че вече не са дави чак толкова зверски. Но къде бъркам аз с моята "Въпреки, че, ужасно много ми дразни на гърлото и това ме кара силно да кашлям, чак не мога да си поема въздух, аз..."?
"Откраднах" си още 1-2 твои декларации от др. теми, аз май съм неспособна да си измисля качествени такива
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Въпреки,че съм неспособна да си измисля качествени декларации,аз .....
Един съвет от мен.Не го мисли това толкова,а и както виждаш от тук там някак си пъзела все се нарежда,защото търсиш и разбира се намираш,как и по-какъв начин не е важно,важен е резултата накрая.
И не търси грешки,а търси решения. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Здравейте отново :)
Първо да споделя за детето, почти се справихме с кашлицта, но да си призная включих и малко хомеопатия :oops: , просто до сега не се бях сблъсквала с такава упорита и странна кашлица.
А за себе си...., чак не смея да се похваля, от три дена вече нямам почти никакво изпотяване, не мога да се позная и не смея да се зарадвам, продължавам да работя по въпроса, но да кажа, че след нетърпението започнах да работя и върху напрежението, което имам на работа, не предполагах, че може пък да съм чак толкова напрегната, и в/у други дребни неща, които също си мисля, че допринасят.
Сега вече ми се ще и за оросяването да почна, там проблема е, че не толкова ми пречат вечно студените ми ръце и крака, а това, че ноктите на ръцете ми стават много синкави когато ми стане малко по студено, а иначе са леко синкави -лилавеещи, и всеки, който ми ги види все вика "оле защо са ти такива ноктите" :evil:
Срам ме е да си ги показвам, все гледам да си ги скрия (като нямам навика да ги лакирам) :)
Аз съм чувала , че това посиняване на ноктите е проблем със сърцето, но моята лекарка казва, че нищо ми нямало, да пия гинко билоба и ще се оправя, да но вече 5-ти месец пия "гинко прим" и ефект няма....
Ако някой има идея за тези синкави нокти и за декларация, че все още нищо не ми хрумва освен срама и неудобството от тях.....?
Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами това дето ти хрумва е точно това, което е добре да ТЕСаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Доста чета във форума и всичко ми е много интересно и пучително, не че мога всичко да запомня :) , вчера изчетох темата "Отзиви от Пеат семинар", много ми се иска да присъствам на такъв както и на БАБА, но тъй като съм от Габрово, сигурно скоро няма да ми се случи, та в тази тема освен пеат-а, ме заинтригуваха други две техники - МММ (малък магически метод) и Техника на върха на пръста. Моля някой да ме упъти къде да прочета по-вече за тях, как се правят (тук не намерих нищо повече) Видях май, че са на Живорад, но и книга онлайн не намирам....., моля за малко съдействие :oops:

И между другото да си кажа, че моето изпотяване от 3-4 дена отново ми се засили :roll: , защо се получава така, 1 седмица добре и после пак, вече се зачудих в/у какво да се съсредоточа да тесам, но продължавам, засега съм на "безпокойство" (ще пробвам и с дпеат, доколкото съм чела как се прави :oops:)
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Здравейте,
Отдавна се каня да споделя как действа при мен Тес. Въпреки, че не съм се отървала от моето изпотяване (стана като декларация :)), Тес много ми помага за други неща, било то някоя болка, неразположение, дисконфорт, напрежение, просто на момента се отървам от тях :) и съм много доволна. А причината според мен все още да ми стои моя проблем по темата, е моето непостоянство :(
Вярвам, че ще се отърва и от него, просто все още не съм намерила верния подход :roll:
Та само това исках да споделя, не съм се отказала от Тес и ще продължавам, редовно следя темата и попивам идеи и разсъждения :wink:
Публикувай отговор