ТЕС и досадните вируси.

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

ivangp написа: Основната насока на поста ми, както и на много други мои постове адресирани до различни участници във форума, е да поставя под въпрос дадени убеждения, които може и да не са верни, но са приети като неоспорима истина от собствениците им и то базирайки се само на четене на книги.
И какъв е смисъла на поставянето под въпрос на убеждението, че вируси няма, след като такова убеждение е изключително здравословно? Каквото сметнеш за истина се претворява в реалността ти. Това е личен опит, въпреки, че информацията е почерпена от книгите.
В крайна сметка не е важно каква е истината, а какво мислиш ти за това, защото мисълта създава реалност "стига да не й пречим със съмнения" както казваш.

Ето една кореспонденция до здравните власти на Ирландия в търсене на доказателства за съществуването на вируси: ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ВИРУСИ
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Както и преди съм писал, аз нямам нищо против мнения от сорта на:
Аз мисля еди какво си и аз имам еди какво си убеждение.

Коментирам само изказвания от рода на:
Еди какво си е еди как си и това е истина защото еди кой си, еди къде си е написал, че е.

Т.е. когато личното убеждение се представя като глобална истина и се подкрепя с цитати на разни хора или институции с титли, които би трябвало да удостоверяват неговата истинност.

Ако постовете ни са насочени към възпитаване на лично мнение у хората, според мен, ще допринесем повече за личностната им промяна, отколкото, ако им натрапваме информация от разно естество, като истина. Това вече го дискутирахме и в други теми и лично с теб, Диана. Надявам се най-после да разбереш разликата.
Последно промяна от ivangp на 17 Ное 2011 17:47, променено общо 2 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Искам да питам,дали е възможно да получа бронхиален спазъм който, е породен от така нареченото вирусно заболяване,разгледан в контекста на едно прокси ,което правих за дъщеря ми и просто забравих да се върна в себе си???
Тесах я за това ,че и беше много мъчно за мен и майка и, когато бяхме на почивка и не бяхме около нея.Аз знам ,че мъката е чудесна вторична емоция, която може да причини най различни неразположения с белия дроб.
Та въпроса ми е,правилно ли се е трансформирала и отразила енергията,за да се получи този резултат?
А колкото до въпроса как животните биват заразени с вируси, трябва да разгледаме мнението на д-р Хамер, за това как животните биват заразявани с канцерогени и ще си отговорим на въпроса :).
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да, Марто, може! Писано е по темата, мисля, в доп. техники.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И как биват заразени животните с канцерогени според д-р Хамер?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

В един от горните постове на Диана има линк към сайта на Хамер.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

ivangp написа: Ако постовете ни са насочени към възпитаване на лично мнение у хората, според мен, ще допринесем повече за личностната им промяна, отколкото, ако им натрапваме информация от разно естество, като истина. Това вече го дискутирахме и в други теми и лично с теб, Диана. Надявам се най-после да разбереш разликата.
Според мен, няма такова нещо като обективна истина. Вярванията и убежденията ни са тези които създават това, което изглежда като реалност. Не знам какво означава "натрапване на информация". Ти също го правиш често и според мен това е чудесно. Много хора четат тук и много хора не обичат да четат книги. Всеки може да си състави лично мнение около това, което пиша като мое разбиране на нещата.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
nstoyanova
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Ное 2011 20:14

Коластрата срещу вирусите и по-добър имунитет

Мнение от nstoyanova »

Здравейте,
през есента и зимата ние вземаме коластра и почти не боледуваме. Тя подобрява имунитета, чрез готови антитела. Най-евтина ми излиза като си я купя от този он-лайн магазин: http://www.iherb.com/Search?kw=symbioti ... strum+plus
До края на ноември имат безплатна доставка и ако напишете кода: BIK041 ще получите допълнително $5 отстъпка.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тук се говори за това, че живи вируси всъщност са били наблюдавани от Д-р Райф със специално разработен от него микроскоп. Също се обяснява защо другите микроскопи ги убиват и поради това не могат да ги наблюдават живи. Много интересна информация. За съжаление е на английски. Ако някой има желание ще е полезно да бъде преведена.
http://www.heartcom.org/HealthHeroes.htm

Давам само информация и нищо не твърдя. Просто различна гледна точка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Д-р Райф с неговият уникален микроскоп дава началото на биорезонансното лечение,като с негова помощ той успява да наблюдава живи вирусите и с честотен генератор успява да ги убива и по този начин успява да разбере точната честота на която те резонират.За него има и интересен филм гледах преди няколко месеца,но нямам спомен къде точно.Ето малко повече инфо на български за него:
http://zepir.com/bg/pages/index/id/10/I ... -Rajf.html
А може би ще е интересно да споделя една информация която имам от друг човек,за Лаховски.Той открива как човешките клетки могат да се подмладяват,започва деление и така на практика човек може да не умира.Излизайки от един семинар пред студенти на тази тема е убит.Имам материали за него,но са на руски и си признавам не съм се задълбочавал да чета за него.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената, не се стискай, дай ги!
А може би ще е интересно да споделя една информация която имам от друг човек,за Лаховски.Той открива как човешките клетки могат да се подмладяват,започва деление и така на практика човек може да не умира.Излизайки от един семинар пред студенти на тази тема е убит.Имам материали за него,но са на руски и си признавам не съм се задълбочавал да чета за него.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тук не мога,само по мейл.Не са линкове от интернет.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

О.К. Гена, метни ги насам- [email protected]

Гена, сещам се че ти беше дал тук във форума информация за д-р Алберт Швайцер.Имам биографията му ,чела съм я като малка и там доколкото помня пише как цял живот е лекувал заразно болни, и то яко заразни- с вируси, бактерии и каквото се сетиш, но никога не се е заразявал от тях, без нищо кой знае какво да прави. Но накрая на живота си умира заразен от вирус. Защо?!Само той си знае...
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

На ЛС не става ли? :roll: , Как са оформени?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не стават също и на ЛС!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор