ДОМАНЧИЧ МЕТОД вече и в България.

Инициативи за благотворителни кампании.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Днес преписах и изпратих отзивите от терапията в Габрово да бъдат публикувани в сайта. До утре вероятно ще можете да ги четете. Искам да публикувам само един от тях тук, защото мен специално той много ме развълнува.

Анелия Димитрова ( името е променено за запазване на анонимност)
Заболяване: Зависимост към хероин и метадон

„ Когато пристигнах не вярвах на нищо и на никой. Чувствах се много самотна, тъжна и объркана. След първия сеанс не почувствах нищо и бях още по-объркана. След втория сеан пак не почувствах нищо, но на сутринта на 3-ия ден, когато се събудих се почувствах толкова добре в тялото си, сякаш се бях разтоварила от всичко лошо, което носех с мен. Никога не съм вярвала, че някой, някога може да ме накара да се почувствам по този начин. Думите са недостатъчни за да опиша колко много ми помогнахте Вие. От цалото си сърце и душа ви благодаря, че имах привилегията да бъда до вас и да съм част от тази терапия. Сега знам, че имам силата да се преборя с всичко на този свят. Толкова много се вълнувам, че ръката ми трепери докато пиша това. Не искам да свършва тази терапия, но знам, че ще се видим отново непремено. Вие сте безценни хора. Благодаря, че ви има!”
Последно промяна от ivangp на 02 Юни 2011 15:25, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp написа:Днес преписах и изпратих отзивите от терапията в Габрово да бъдат публикувани в сайта. До утре вероятно ще можете да ги четете. Искам да публикувам само един от тях тук, защото мен специално той много ме развълнува.

Анелия Димитрова ( името е променено за запазване на анонимност)
Заболяване: Зависимост към хероин и метадон

„ Когато пристигнах не вярвах на нищо и на никой. Чувствах се много самотна, тъжна и объркана. След първия сеанс не почувствах нищо и бях още по-объркана. След втория сеан пак не почувствах нищо, но на сутринта на 3-ия ден, когато се събудих се почувствах толкова добре в тялото си, сякаш се бях разтоварила от всичко лошо, което носех с мен. Никога не съм вярвала, че някой, някога може да ме накара да се почувствам по този начин. Думите са недостатъчни за да опиша колко много ми помогнахте Вие. От цалото си сърце и душа ви благодаря, че имах привилегията да бъда до вас и да съм част от тази терапия. Сега знам, че имам силата да се преборя с всичко на този свят. Толкова много се вълнувам, че ръката ми трепери докато пиша това. Не искам да свършва тази терапия, но знам, че ще се видим отново непремено. Вие сте безценни хора. Благодаря, че ви има!”
Аз се сетих за коя жена става въпрос,а като пиша това най вече,че видимо отстрани ако я види човек едва ли може да каже,че и има някакви проблеми,но е хубаво,че и тези които не са имали много големи надежди и доверие в метода се оказва,че след дни ефекта се забелязва и той е положителен! :D
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

ДА! Майстор се става с мнооого, мнооого практика. За всяка професия е така. Но на човека си му е дадено от горе. Ето на жена му май не ѝ е дадено чак толкова... :)
Иване, тъкмо ти е поминало рамото, я малко по-кротко с тренировките, толкова ли е зор всеки ден и лицеви опори и плуване и волейбол. :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не е всеки ден и трите, споко. Но голям кеф е да правиш отново нещо, което не си могъл да правиш дълго време. Няма по-ценно от здравето, ей! Страхотно се чувствам днес. :)
А за жена му, май не разбра, че й той не е могъл да я излекува.
На всеки му е дадено. Не всеки вярва, че му е дадено. Аз нямам неговите успехи, но вярвам, че с практика мога и по-добри да имам.
Последно промяна от ivangp на 02 Юни 2011 23:23, променено общо 2 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честито! И бъдете по-дълго здрави и весели! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Ей, супер много се радвам за рамото! Аз пък как съм пропуснала да надникна тук :roll: .

А това пък е толкова вярно .....
На всеки му е дадено. не всеки вярва, че му е дадено.
Че даже понякога се опитваме да го пъдим и да му се съпротивляваме :) .
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Иване, за жената разбрах, но щом тя самата не желае, не мъжът ѝ, а и Господ не може да ѝ помогне. Радвам се за теб, че се чувстваш добре! И аз така се чувствах миналата година, когато за по-малко от месец с ТЕС предизвикателството махнах и болки в рамото и още 2-3 болежки. Да си ни жив и здрав да ни учиш все така, на ей такива хубави работи. :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз искам да кажа,че от два дена не се чувствам добре,а и друга жена която водих горе е с 38градуса температура,и го пиша тук ако има и други така,да не се шашкат,все пак е нормално и да има някаква лечебна криза,което си е ефект от лечението.
Стомаха ми нещо прави проблеми и ми става на моменти слабо.Също така се появи едно много неприятно усещане в устата ми,което отмина вече!
Не знам дали моето не и от някои плодове които ям и за това сега ги спирам да видя какво ще се случи до два дена!Вече да се чуди човек какво да яде и от къде да си купува качествена храна!
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Гена, да не си ял от "онези" испански краставици за които пишат сега? :) А може и да си прекалил с черешите, те дават лек слабителен ефект. Споко. Всичко е под контрол. :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

vladopetkov написа:Гена, да не си ял от "онези" испански краставици за които пишат сега? :) А може и да си прекалил с черешите, те дават лек слабителен ефект. Споко. Всичко е под контрол. :)
Не,не съм ял нито едното нито другото,но се захващам сега и с ТЕС да се оправям,определено нещата се държат под контрол!
Покрай Оги нещо започнах да наблягам на бананите!:)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сега се чух в приятелката ми от Търново,каза ми че и майка и се чувства зле,всичко я боли!Факта,че дни след лечението се случва това само може да говори,че ефекта се проявява няколко дена по късно и няма как да не се мине през лечебната криза и след това да настъпи възстановяването!Да видим сега какво ни очаква в близките дни! :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

nikimm написа:A човек може ли сам да си прави ДМ?
Според Зденко Доманчич, не може.
Аз мисля, че намерих начин да може. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ок, мерси :)
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.metoddomancic.info/opinie.html
Ето и впечатленията от хората посетили терапията!
MarianaGB
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Юни 2011 08:15

Мнение от MarianaGB »

Здравейте! Имате ли сведения за последващи впечатления от терапията? В сайта, посветен на метода прочетох първоначалните отзиви, но оттогава няма(или бъркам) нова информация. Бихте ли споделили?
Благодаря!!!
Публикувай отговор