Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

гената написа:
MagicWoman написа:
ivangp написа:Ако си любов, как ще разбереш, че си любов! С какво ще се сравниш?
Сравненията са до един момент. След това ги обединяваш и отиваш отвъд дуализма и няма повече нужда от сравнения...
Тук въпроса е с какво ще се сравниш,а не до кога?До този момент с какво се сравняваш за преминеш в следващият етап?Аз така разбирам на Иван въпроса!

С нещо да споменавам,че вземам отношение вместо Иван по въпроса?Осмисли последното ми изречение! :wink:
Друг е въпроса,че се намесвам в разговора ви,но мисля,че си е мое право в моята тема да изкажа и аз някакво мнение,от което следва да разбера и аз нещо повече,поправи ме ако греша някъде Диана!
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Гена, айде от мен да мине. Нали си ми приятел. :wink: Скоро бях пуснала един цитат от Кен Уилбър от "Без граници". Ето как завършва:

"По този начин ще можем да разберем защо във всички мистични традиции по света се казва, че онзи, който вижда през булото на илюзията, е постигнал „освобождението". Тъй като се е „освободил от двойствеността", т. е. двойките противоположности, той се е избавил в този живот от онези напълно безсмислени проблеми и конфликти, намиращи своя израз в борбата на противоположностите. Той вече не ги манипулира и не ги противопоставя една на друга в стремежа си към покой, а ги трансцендира. Не се стреми към доброто като противоположно на злото, а се стреми да бъде отвъд доброто и злото. Тоест вече не се опитва да раздели противоположностите, за да осъществи т. нар. „положителен прогрес", а по-скоро се стреми да ги обедини, да хармонизира положителното и отрицателното, разкривайки общата им основа, която надвишава и същевременно обхваща и двете. А тази основа е самото единно съзнание. "

Може би все още не виждам през булото на илюзията, но отдавна съм спряла да се боря с отрицателните си половинки и когато нещо ме подразни в друг, знам, че или го имам и аз или го осъждам. Това осъзнаване води до интегрирането на противоположностите в мен и до невероятен покой и понякога блаженство, особено когато правя КС, което си е безусловна любов в действие. А тя е отвъд всякакви сравнения и това Гена е следващия етап.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Радвам се,че съм този списък на приятелите! 8)
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

гената написа:Вяра,с nia забелязвам че ви обединява едно нещо и мисля,че там е и корена на проблема ви,искам да видя дали сами можете да го откриете!:idea:
Аз ще ви кажа след това моето виждане на това като страничен човек!
Гена, аз съм прочела всичките ти постове в този форум (смислените, защото повечето е дърдорене и повтаряне на едни и същи заучени от Иван фрази плюс постоянни напътствия кой какво да отидел да теса, без да се обиждаш). Впреки това до момента не съм се опитвала никога да определям корените на проблемите ти, защото никога не си ме карал, пък и да ме накараш, пак няма да го направя, защото това е практически невъзможно да бъде направено от друг човек.

Ти колко от моите постове си прочел за да ме познаваш толкова натрапчиво добре? Очакам приблизителна бройка :) или поне кои теми и доколко, за да си позволяваш да даваш непрекъснато "своето виждане", без никой да ти го е искал, при това?

Моля да спреш да се занимаваш с мен, ако някога имам нижда от помощта ти ще го напиша с големи букви, така че няма да го пропуснеш, не се безпокой.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз казах нещо,че нямам какво повече да кажа,а относно това че давам съвети без никой да ми ги е искал,не мисля че който и да било тук от участниците иска конкретно от някой точно определен човек съвет и мнение.
По отношение на фразите които ползвам казани от Иван,да така си е,но защо след като е казано много пъти нещо от него и не се спазва,после се питаме къде грешим и защо не успяваме?
Достатъчно добре следя и чета темите където вземам участие и дори виждам и следя броя на влизащите през денят тук и колко са хората които споделят и помагат за развитието на форума,а и ако няма коментари и идеи от различни хора,няма и да намираме решения на проблемите си,които са разнообразни като нас самите и форума няма да го има!Опитвам се да давам пример с неща от опит и практика,а не от обяснения и анализи за нещо,което не е ясно на много,макар и да се смята за полезно,тук визирам ГНМ!
Ако Иван в случая да използвам пак него,смяташе че ГНМ е нещо което има поле за действие смяташ ли,че нямаше да бъде така заинтересован да бъде по детайлно запознат с нея и да се развива и в тази насока,като той самият сподели,че не познава човек в Бг който да е запознат добре и да работи с нея?
И не се сърдя,не съм малко дете и няма за какво,това си твое желание и избор,което аз нямам и не съм имал намерения да променя!
Извинявам се,че исках да бъда полезен и така съм те засегнал! :oops:
Успех и жива и здрава! :D

P.S.Замисли се,ако всеки прочете този въпрос за това кой ти иска мнението тук и се замисли дали да пише и сподели нещо,което знае но се притеснява да не бъде натрапен,какво се случва!
Отговори си на себе си,мен това вече не ме касае,вземам си поука от забележката,а и не че ме е грижа за някой си,че има проблем и дали ще ме чуе или не за да си реши проблеми,всичко си зависи от него единствено и в кой глас ще се вслуша!
Последно промяна от гената на 20 Май 2011 13:44, променено общо 1 път.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Здравейте,
искам и аз да Ви разкажа за моите успехи с ТЕС.
За ТЕС научих преди няколко месеца.
И веднага започнах да търся информация-книгата,клипчетата,мненията във форума-събрах доста информация.
Първия ТЕС направих за притеснение,после за главоболие,за тежест в гърдите-винаги помагаше.Един ден реших да пробвам за цигарите.Още след втория ТЕС започна да ми се гади.Но навика си е навик-запаля и я оставям.Интерестното е,че не съм чистила никакви емоции около цигарите,а дириктно си формулирах цигарите и,че пуша.
Но най-интерестното стана вчера.Започнах да си чистя случка когато съм била на 2-3 годинки.Никога не съм я забравяла.След втория ТЕС усетих много силна,рязка болка в черния си дроб.Подуха ми се корема и краката,не можех да си обуя обувките.Преди много години съм боледувала от Хепатит А.Емоция-Енергия-Здраве.
Още един успех от ТЕС.
Имах две учителки,които не ме харесваха/заради родителите ми/.
Скъсвах се да уча,а оценки-2,3 рядко 4.
Започнах да правя тес за тях и за всички емоции,които изпитвах към тях.При лошо време-вятър,буря,дъжд,винаги ме болеше дясното рамо.
Сега тази болка я няма,въпреки променливото майско време.
За мен ТЕС действа.
Хиляди Благодарности
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

toni написа:Здравейте,
искам и аз да Ви разкажа за моите успехи с ТЕС.
За ТЕС научих преди няколко месеца.
И веднага започнах да търся информация-книгата,клипчетата,мненията във форума-събрах доста информация.
Първия ТЕС направих за притеснение,после за главоболие,за тежест в гърдите-винаги помагаше.Един ден реших да пробвам за цигарите.Още след втория ТЕС започна да ми се гади.Но навика си е навик-запаля и я оставям.Интерестното е,че не съм чистила никакви емоции около цигарите,а дириктно си формулирах цигарите и,че пуша.
Но най-интерестното стана вчера.Започнах да си чистя случка когато съм била на 2-3 годинки.Никога не съм я забравяла.След втория ТЕС усетих много силна,рязка болка в черния си дроб.Подуха ми се корема и краката,не можех да си обуя обувките.Преди много години съм боледувала от Хепатит А.Емоция-Енергия-Здраве.
Още един успех от ТЕС.
Имах две учителки,които не ме харесваха/заради родителите ми/.
Скъсвах се да уча,а оценки-2,3 рядко 4.
Започнах да правя тес за тях и за всички емоции,които изпитвах към тях.При лошо време-вятър,буря,дъжд,винаги ме болеше дясното рамо.
Сега тази болка я няма,въпреки променливото майско време.
За мен ТЕС действа.
Хиляди Благодарности
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Браво,поздравления! 8)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

MagicWoman написа:
ivangp написа:Ако си любов, как ще разбереш, че си любов! С какво ще се сравниш?
Сравненията са до един момент. След това ги обединяваш и отиваш отвъд дуализма и няма повече нужда от сравнения...
Съгласен съм, само дето не виждам това каква връзка има с моя въпрос.
Отвъд дуализма си и Любов и Омраза и всичко останало и няма да знаеш, че си Любов например. Защото за да се осъзнаваш като Любов, трябва да си в дуализма.
В момента в който наречем нещо с име го правим дуално. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Благодаря за поздрава.
Има нещо на което ТЕС все още не ми помага-главоболие следствие на аномалии във времето-при магнитни бури.
Сутринта се събудих с главоболие-оказа се,че имало земетресение.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

На какво ми се чудите ?
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,на мен също ми става зле,когато има земетресение.Даже ми се подиграват,че ако в Япония има земетресение--дали съм го усетила.Аз няма обяснение за това,но е факт.Е не ги предсказвам.Даже са ми казвали ,че съм медиум,е незнам да ли съм такава,но ако карам по интуиция--няма грешка.Друг е въпроса аз дали вярвам в това или не.И аз незнам.Вероятно има начин да се провери,но аз не го знам този начин :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Исках да кажа--незнам дали имам смелост да повярвам на интуицията си :D
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42 написа:Исках да кажа--незнам дали имам смелост да повярвам на интуицията си :D
fif42 ,
Научи се да вярваш на интуицията си и ще видиш , че няма да сгрешиш.
Аз се опитвам да вярвам на моята все повече и повече , знам трудно е но когато няколко пъти се убедиш , че като я послушаш и се случват/получават нещата както ги искаш и ще ти стане по-лесно!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Отдавна ме е страх да и вярвам.Само за кофти работи работи :D
Публикувай отговор