Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

nikimm написа:
Десско, защо не видиш каква нужда задоволява това твое отношение към свекървата!?


Според мен целия проблем е липсата на справедливост. Така го определям. Когато тя се извини и то публично пред нас и каже, че е направила огромна грешка, тогава най-вероятно всички проблеми ще се изпарят. Такава нужда имам. Чувствам се предадена, жестоко наранена и обидена от нейните зли думи изказани срещу мен. Защото аз и се доверих като пред майка, споделях най-съкровенните си неща, а тя съвсем други ги е мислила и съответно приказвала след време. Затова и рязко си промених отношението. По всячески начин показвам, че тази жена ми е неприятна, дразня се от всяко нейно нещо, повръща ми се като я видя. Да, тя е лицимерка и не и пука. Мазни се пред мен, целува ме, прегръща ме и след това я чувам как тайно говори, че аз въртя мъжа и на малкия си пръст и други, и други работи. Ако може въобще да не я виждам и чувам, ще ми е най-добре Twisted Evil
Ок разбирам те, сега отиди в темата за нуждите и виж коя нужда точно чешеш. :lol: След което се осовободи от тази нужда, която чешеш чрез отношението ти към свекървата!б :D Човек всичко по зор прави! :lol:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

3.Законът за Привличането гласи, че привличаш това, към което насочваш вниманието си. Обръщайки внимание на неща, които ви правят нещастни, привличате още повече от тях. Но ако се фокусирате върху нещата, които ви правят щастливи и се усмихвате, тогава ще привлечете повече от тях в живота си.
Ако не се бъркам, деско, бях ти казал да се радваш на детето си! ;) Остави свекито. :P
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Да SUPRA, добре си спомням и се опитвам да го спазвам. Аз в момента съм в застой. Чудя се от кой проблем да започна по-напред. Като седна да мисля-мисля, мисля и сякаш бяло петно в мозъка ми и започвам да си казвам-"Десо, я мисли за нещо хубаво" и се разсейвам. А снимката на свекито хич не я и искам. Само я подмятвам и въобще не искам да се занимавам с нея. И ето в момента се сещам, че ме е страх от срещата с нея лице в лице. Това ми убягваше, когато и подхвърлям снимката. Еййййй, трябваше да седна да пиша, за да се сетя :twisted:
Между другото, усещам се, че съм си върнала част от старите ми лоши навици. Пак бързо паля и се обиждам, но пък има и нещо положително-не си го слагам присърце. Но ми се ще да не се връзвам толкова на всички приказки относно мен. Тези закони на привличането много дълбоко действат дори само да ги прочетеш. Сякаш някой ми ги набива в акъла и ме препрограмира. Усетих и, че нещо се преобърна в мен, но още не мога да разбера какво е, когато се тес-ах за 6-ях нужди-нуждата от одобрение и любов. Почувствах нещо, но не мога да го разгадая :roll:
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Защо не пробваш "Въпреки, че изпитах неопределено негативно чувство, което не мога да разгадая (определя) докато ТЕС-аха за нуждата от одобрение и любов....."
След 1-2 кръга може чувството да стане по ясно. При мен поне помага, започвам "Въпреки че докато правих еди какво си изпитах негативна емоция, която не мога да определя аз напълно и безрезервно приемам себе си", минавам един кръг така и започвам да си разсъждавам докато се потупвам.... защо изпитах тази емоция, може би не ми харесва това което казвам, не го вярвам или приемам, мисля си че не заслужавам и т.н......" Както дойде ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Деско, спри само да мислиш, а ТЕСай докато мислиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Деско, ако правиш нещо въпреки че се чудиш и приwидно не знаеш от къде да я захванеш, просто прави нещо, дори да ти се струва не съвсем актуално. Може би след около час примерно вече ще имаш нишката, която да те води, това все пак са нормални състояния.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Днес ми е много странен ден. Както си приспивах Калоян и изведнъж изпитах някакво неопределено чувство в мен, нещо като желание ли, още не мога да го определя :roll: . Както преди рязко ми се доплакваше, сега изведнъж рязко ми се дотес-а. Сякаш някой ме милваше по главата :roll: Много добре се почувствах след ТЕС-някакво удовлетворение изпитах, удоволствие, нещо такова.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D :D :D По Коледа стават чудеса! Бъдете здрави и щастливи!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

desko написа:Днес ми е много странен ден. Както си приспивах Калоян и изведнъж изпитах някакво неопределено чувство в мен, нещо като желание ли, още не мога да го определя :roll: . Както преди рязко ми се доплакваше, сега изведнъж рязко ми се дотес-а. Сякаш някой ме милваше по главата :roll: Много добре се почувствах след ТЕС-някакво удовлетворение изпитах, удоволствие, нещо такова.
Значи(според мен) ТЕС ти е подействал в този момент :) :) :)
При мен се е случвало още при потупването на първите точки да ми изчезва проблема или да изпитвам облекчение. ;)
Продължавай по същия начин.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Отдавна не съм писала, но това не означава, че не тес-ам.
Какво забелязвам напоследък-имам ужасна нужда от ТЕС, такъв глад ме е подгонил :) Но това ми се явява само когато приспивам малкия или когато съм под душа и то със страшна сила ме връхлита. И се чувствам добре след някоя и друга серийка, все едно си споделям с някой, определям го като ТЕС-приятел :D
Иване, днес докато бях под душа ми дойде ей така една мисъл-май наистина ще мога да простя на свекито и тялото не ми се съпротивлява. Дано не ми е само моментно състояние :roll:
Също така продължава нещо да ме човърка вътре в стомаха, но все още не съм открила какво е това. Може всеки път да е различно, но засега се крие много добре. Тес-ам, тес-ам и аха да излезе и пак се скрива. Май ще си играем на криеница и да видим кой ще спечели :wink:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

desko написа:Какво забелязвам напоследък-имам ужасна нужда от ТЕС, такъв глад ме е подгонил :)
Супер :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

desko, радвам се, че си се "отпушила"! :D Дано сме допринесли някак за това! Дерзай! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Абе хора, аз ли съм такъв човек, не знам? Ама имам чувството, че привличам някой като е в лошо настроение и да си го изкарва на мен. После на другия му минава, а на мен, кой го интересува. Ей го днес се сдърпахме с майка ми. По-скоро тя ме нападна. Добре си я познавам и знам, че се е събудила крива. Вдигна ми един скандал и излезе, и сега се опитва да ме накара да се чувствам виновна. Мъжът ми и той същия-като е в лошо настроение, гледа да ми се развика, да се скараме и после на него му е супер готино, а аз рева някъде си.
Забелязах и нещо друго, че определено не знам как да реагирам в такива ситуации. Сигурно и за това и се връзвам на майка ми. Мъжът ми после дойде и ми вика-защо не направи еди как си, ами не се сещам, направо умирам от яд, че съм такава смотла :cry:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Няма страшно desko, просто хвани това:
имам чувството, че привличам някой като е в лошо настроение и да си го изкарва на мен.
и си го ТЕСни. Може и това:
не знам как да реагирам в такива ситуации.
пък и това:
направо умирам от яд, че съм такава смотла
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор