Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

desko написа:Ейййййййй, не ми се занимава със свекито и това си е :evil: Тесам, тесам, ама насила едвам 10 пъти обикалям по точките. Имам чувството, че с нея трябва да тесам и гласа и, и на живо. Така само на снимка нещо ме съмнява, че ще се освободя от неприятните си чувства към нея.
...
:idea: Сега ми хрумна нещо! Ако имаш възможност запиши гласа на свекървата, след това си го пусни да го слушаш и заедно със снимката се ТЕСвай. :lol: ;)
Освен това няколко пъти ти казаха, че за някой случай се иска повече време. Може днес да спреш да се занимаваш с нея, а утре да си си решила проблема. ;)

п.п. Днес се чувствам прекрасно :) :wink: :D 8) не помня от кога не съм се чувствал така.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

SUPRA, благодаря ти. Имам един запис на телефона с нейния глас и този на малкия. Ще го изрежа и наистина мога и така да пробвам.
Аз вече тотално се сринах. Пак ме налегнаха проблеми от всякъде и просто не мога да издържа. Май ми идват в повече отговорностите :cry: Пак се скарахме с мъжа ми, идва ми да ревна, но се сдържам пред него, че отново ще се размрънка, че само рева.
Взех да мия съдовете и накрая измих ножа.... Не ме питайте какво си помислих, май това е най-правилния път :cry:
Просто споделям, нищо няма да ТЕС-ам
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

Другите са по-опитни и ще ти кажат какво да тесваш и какво не. Аз ще ти кажа да си мислиш, колкото се може по-често, че някой ден рано или малко по-късно нещата ще се оправят.
Почни да мислиш "Днес съм малко по-добре от вчера, а утре ще съм по-добре от днес!" Престани да мислиш(в настоящия момент), че всичко лошо се е върнало с пълна сила.
Сега като се замислих май се страхуваш, че ако се подобриш, хората в този форум ще спрат да ти обръщат внимание и няма да те подкрепят.

Получаваш много приятелска помощ във форума, получаваш и много съвети какво да тесваш и какво не, но трябва и ти да се постараеш повече.
Намери правилнита декларация да тесваш съмнението си, че ТЕС ти помога и ще ти върне щастието - и преди те съветваха да тесваш това съмнение.

Имаш син(ако не греша), предполагам го обичаш и той теб. Вместо да си мислиш, колко много те изнервя свекървата или някой друг човек, си мисли за сина ти. ;) Разбира се винаги когато можеш и усещаш какво да тесваш - тесвай се. ;)

п.п. :) Днес вече втори ден се чувствам добре! :shock: Преди не минаваше ден без да ми минават лоши чувства/мисли през тялото, които дори не можех да определя за да ги тесвам. :?

desko, никакви ножове и никакво отчайване! :)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хора, издъних се тотално, заради снощната ми нервна криза :cry: . Направих една огромна грешка, но си получих заслужен "шамар".
Започвам живота си отначало, не ми пука кой какво ще казва за мен, гледам си семейството да е добре и това е. Само трябва първо да си оправя грешката към определения човек. Дано само да ми даде втори шанс :roll:
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

desko написа: Започвам живота си отначало, не ми пука кой какво ще казва за мен, гледам си семейството да е добре и това е.
Точно така! :)
Добави и ти да си добре. Когато ти си добре, можеш да се погрижиш близките ти да се чувстват добре. ;)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте.
SUPRA, благодаря за подкрепата.
Аз си продължавам с ТЕС и свекито. Усещам, че започвам да имам желание за живот. Днес се заглеждах по дърветата, по падналите листа, по усмивките на хората. Добре се чувствах.
Усещам обаче, че все още се чувствам неудобство, когато сбъркам някъде. И си го мисля по цял ден. Ето сега например с издънката ми онзи ден. Още и още се тормозя, че успях да съсипя едно доверие в мен. Но тогава наистина не знаех какво върша, просто исках вече да не съм на този свят. Голяма егоистска съм нали :( Така ми казаха. Боли ме от всички думи хвърлени срещу мен, но са прави. Ближа си раните и се опитвам да се изправя на крака, а не да лазя.
Ще се боря, искам да се боря. Само защо толкова много ме боли, че нараних този човек :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Наранила си един. Нищо не може да се направи. Станалото - станало. Спри да нараняваш втория, т.е. себе си.
Вместо само да мислиш:
Защо го нараних?
Защо съм такава каквато съм?

ТЕСай.
Въпреки че го нараних.........
Въпреки че съм егоистка, и т.н...................
Въпреки че не мога да спра да се виня.............

и т.н. и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Хм, прав си отново :D Не бях се замисляла за втория човек.
Но определено се ТЕС-ах, нищо не стана веднага както винаги. Но след някоя и друга минута ме осени следното. Че вместо да се чудя как да поправя грешката си и да се тормозя, ще се опитам да се променя към по-добро, да променя към положителна посока живота си, за да може другия човек да се зарадва на тази промяна, да види, че мога да се боря, а не само да хленча. Така ще съм доволна и аз, и съответно и другия човек.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D Градивна мисъл!, явно ТЕС все по-добре ти се отразява!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

Alisa написа::D Градивна мисъл!, явно ТЕС все по-добре ти се отразява!
И съветите на хората от форума. :P

desko, с едно или десет потупвания няма да си решиш всички проблеми, но виждаш, че намаляват! Така че продължавай и това
Усещам обаче, че все още се чувствам неудобство, когато сбъркам някъде. И си го мисля по цял ден.
ще изчезне без да усетиш как е станало. :D
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте.
Днес се опитват да ме налегнат лоши мисли, ама аз с всичка сила гледам да ги прогонвам. Тесам се, засега ефект има :D
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Ех, тази свекърва не мога и не мога да я изчистя. Започват да ми излизат като на филмова лента случки, в които тя ме е наранявала. По някое време се усещам, че пак ме обсебва нейната фигура и в следващия момент сякаш всичко изчезва и забравям. Все едно някой се опитва да разбие вратата, а аз упорито я натискам. Така се чувствам в момента. Искам да продължа напред, а не мога. Закучих се с тази жена :( Май трябва да се сблъскам лице в лице с нея и когато усетя нещо, което да ме дразни и да започна да тес-ам. Ама не не ми се иска да влизам в устата на лъва :( Така пък обаче съм хем спокойна, хем може да ми избият бушоните пак.
Между другото от както щях да направя онази глупост, няколко дена след това всички вкъщи се разболяхме. Хем никой от вкъщи не разбра за случката. Още и още се опитваме да се окопитим от вируса, който ни покоси. Аз от вчера съм пресипнала. И това го свързвам със случките напоследък. Исках да споделям, да споделям, но след издънката ми, сякаш ми затвориха устата. Спрях да се оплаквам и да мрънкам, но пък имам чувството, че си връщам някои лоши черти от характера, като това да се заяждам. Общо взето отново съм на кръстопът, но пътя към светлината ми изглежда по-близък, само не знам какво да взема със себе си, за да продължа.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Всяка една от тези фрази може да ти помогне : :D
Ех, тази свекърва не мога и не мога да я изчистя
пак ме обсебва нейната фигура
Все едно някой се опитва да разбие вратата, а аз упорито я натискам
.....
сякаш ми затвориха устата
отново съм на кръстопът
.....
И т.н. :D :D :D просто слагаш по едно въпреки че...и ето ти я светлинката :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Днес имах удобен момент за ТЕС със свекито. Видяхме се по скайпа заради малкия и естествено на нея не и млъкваха устата. Те си гледаха внучето на камерата, а аз правих ТЕС :twisted: Чувствах се странно. Не изпитвах такава омраза към нея, просто гледах на нея като на някоя изперкала (ще ме извинявате за думата) жена, даже и се подигравах вътрешно. Е, още ми е един вид раздразнително като я видя, ама общо взето се владея.
Днес обаче ми е малко крив ден. В смисъл, в лошо настроение съм. Пак ме налягат едни гадни мисли. Вчера бях при хомеопатката, уж си поприказвахме. Очаквах, че ще изпитам облекчение, но за жалост нищо такова не усетих. Имам чувството, че вече ме гледа с други очи и това не ми харесва. Мразя, когато някой има лошо или недобро мнение за мен. ТЕС, нали :evil: Отвратителна съм и се мразя много, поне в момента.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

desko написа:Имам чувството, че вече ме гледа с други очи и това не ми харесва. Мразя, когато някой има лошо или недобро мнение за мен.
Всичко което си мислим, че тече от околната среда към нас е всъщност отражение на това, което ние излъчваме към нея. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор