Разкритията на един посветен

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Искам само да те коригирам,не Северина,а Слава Севрюкова! :wink:
Ако държиш много на линка на форума където се е водил въпросният диалог мога да ти го пратя,макар че доста години са минали от тогава.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Razaelski
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Фев 2012 22:02

Мнение от Razaelski »

гената написа:Искам само да те коригирам,не Северина,а Слава Севрюкова! :wink:
Ако държиш много на линка на форума където се е водил въпросният диалог мога да ти го пратя,макар че доста години са минали от тогава.
Благодаря, но вече ми го пратиха. Като видях Xnet реших да не правя по-нататъчни проучвания
Radinela
Участник
Мнения: 28
Регистриран на: 18 Окт 2011 23:35

Мнение от Radinela »

Аз го намерих и на английски текста, но в самия американски форум го няма вече. Доколкото видях, там първите пост-ове, които се пазят, са от 2006.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Снощи и днес отново нещо ми дойде мерак да прочета тази публикация на въпросното интервю с този "Просветен" и след известно време прочел и изгледал някакви материали виждам интересни неща,но едно сега ми направи впечатление и реших да го споделя,а именно какво се пише за това обръщане на полюсите на Земята,както и други информации които искат малко повече четене и време може би да се отсее на кое може да се вярва като цяло,но всеки сам си избира кое да приема и кое да не приема за истина:
http://blogzaserioznihora.blogspot.com/ ... _4419.html информацията от този линк имам предвид като сравнявам и интервюто.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Слагам два линка на една тематика,но с доста различия и който желае може да направи паралел и с това казано от въпросният "просветен",а именно за Исус:
http://vbox7.com/play:f17b9450c1
http://vbox7.com/play:a0000b41

Интересното което също прави впечатление,е че във втората поредица се говори за кръвни линии.А в клипа от 10-та част обърнете внимание на това което се казва в 6м11сек-Има история има и въображение
:!: :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето каква е истината за този просветен :wink:

Поствам нещо,което ми се каза в един разговор във фейсбук:
Попитах дали е чел въпросното интервю,а той ми отговори:
да, даже го познавам...ако мога така да кажа :)

затова не се подвизавам там...нямам такава нужда като моя събрат, то и той нямаше, това бе сондаж за ниво на осъзнатост на масите

такава бе целта, винаги във всеки момент сондажа е факт, т.е. ние никак не сме сами в Мирозданието, винаги сме наблюдавани от множество Семейни Линии, от основните Колена, и всяко Коляно си има представители, които имат конкретна задача, и работят инкогнито без да привличат внимание, освен когато се налага, но без да оставят следи до тях....

като пример дори един Друнвало Мелхизедек...като представител на Мелхизедеците, той е перфектен в работата си тук на Земята :)

сондажа никога не е едностранчив Евгений, т.е. винаги се разглежда като многозадачен, като пример сондира се готовността на хората да приемат Чистата Истина, според нивото си на съзнание, за да могат да боравят с нея, като също това играе и ролята на коректив именно от насадените заблуди, още играе роля и на катализатор, защото е чиста есенциална идея, която разсейва булото на илюзиите, и какво ли още не, за което човек би допуснал като възможно :)

:lol: :lol: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

Мнение от vanko57 »

Благодаря ти Гена,

Това потвърждава смисъла от разпространението на този Катализатор (на другия също).

Естествено те започват да действат само при определено "насищане" на духовното в човека.

Твоят събеседник го е казал много добре, което означава че е в час за какво иде реч и няма да се учудя ако е част от тези Линии.
vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Каквото имах да кажа споделих!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

Имам усещането, че все повече се доближавам до истината...

Мнение от vanko57 »

Анонимен написа:

И ти благодаря най-вече за линка в http://emozdrave.info/forum/ с отговорите на Просветения ...
Анонимен написа:

Имам усещането че все повече се доближавам до истината. Знаците стават все по силни и конкретни.
Това което ти ми даде, макар и сам да съм си го заслужил, беше невероятно! Не знам къде си сега и дали някога ще видиш съобщенията ми, но искам да ти благодаря!
С цялото си сърце и душа благодаря на теб и на Вселенският Закон, че ми доверихте тази истина и всички следващи. Благодаря ти, че беше инструмента които ме доведе до липсващите парчета от пъзела! Във форума пишеше, че дори да помогнеш на една душа пак си е заслужавало. На мен помогна, да започна да проглеждам и да се събуждам. Благодаря ти и ти пожелавам с цялото си сърце успех по пътя.
Поздрави,
С.
Здравей анонимни приятелю,

Отговарям ти тук, защото тук си открил пътеводния лъч, който ти помогна да събереш Парченцата.

Това че оценяваш малкото което съм сторил ме зарадва неимоверно и доказва изконната истина, че който търси - намира.
Ти бе готов да получиш и откри семенцата. При теб те намериха почва, пораснаха и дадоха плод.
Това че оценяваш своя принос да се удостоиш с Истината е прекрасно - то показва, че си отворил Очите си и си Видял.

Ако мога да сторя още нещо за теб, с радост ще го направя.

При необходимост ми пиши на ЛС тук или ми прати мейла си.

Сърдечни поздрави
vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
Публикувай отговор