Говоренето на глас ми пречи?!

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Говоренето на глас ми пречи?!

Мнение от dejavu »

...най-вече при краткия филм, но като цяло ми е по-лесно да се вживея в емоцията. В някои случаи, когато говоря за проблем от детството на глас ме напушва смях и не мога да се концентрирам. По-скоро мога да си спомня какво е било гадното усещане на страх (например от Боб от Туйн Пийкс или от клоуна от "То"), но в момента, в който си кажа нещо от рода на "Боб ме гони в тъмния коридор и много ме е страх" или "Ръката на То ще излезе от тоалетната чиния, докато седя на нея" ми става супер смешно... Това значи ли, че съм преодоляла усещането? Или да го правя без да говоря, а само да си спомням? :roll:
Имам следните въпроси: 1. За настоящи проблеми - задължително ли е да се говори? Например: страх от мишки - може ли само да си представяш мишките и да те е страх, докато се потупваш?
2. Може ли декларацията да се мени в хода на потупването, така че да следва усещанията?
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Всичко може, стига да работи за теб :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това, че те избива на смях е супер. Така по-бързо ще преодолееш проблема. Аз бих продължил да говоря на глас, ако имах такава реакция.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор