ТЕС и процесите в книгата ''Поискай и ще ти бъде дадено''

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

ТЕС и процесите в книгата ''Поискай и ще ти бъде дадено''

Мнение от krista »

Имам въпрос към Иван и Мая,а и към всички участници във форума.
Какво ви е мнението за книгата и практикува ли някой тези процеси?
Аз я прочетох с голямо удоволствие и започнах успоредно с ТЕС да правя и тях.Колкото по-голям избор толкова по-добре
Времето е пари!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не съм я чела тази книга. Но ТЕС може да се комбинира успешно с почти всичко от т.нар. езотерична литература и не само. Аз лично вече не практикувам нищо по книгите без да комбинирам с ТЕС.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Прочети я.Страшна е .Особено за безпаричието
Времето е пари!
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Поръчах я, ще споделям впечатления като дойде :)
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

По-скоро въпросът ми беше насочен към разликите при подходите .При ТЕС се изказват мисли и чувства,които са негативни ,а при процесите в книгата се акцентира върху положителните мисли и трябва всяка да се задържи 17 секунди.Няма ли противоречие между тях?
Иване,ако можеш ми обясни.Видях,че има специална тема за Абрахам,но нарочно задавам тук въпроса,защото искам да си изясня нещата.
Абсолютно и безусловно приемам и прилагам ТЕС,в нея не се съмнявам.Бих искала да прилагам и др.методи,като тези в книгата.Колкото повече човек работи върху себе си,толкова по бързо ще настъпят промените. :D
Времето е пари!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

При ТЕС наистина не изказват негативни фрази, но само докато се потупват точките. Освен това ТЕС работи чудесно и с позитивни фрази.

Не мога да разбера каква ти е чуденката. Пробвай и виж какъв е ефектът от книгата с и без ТЕС. Единствено недей да пробваш негативни фрази без да се потупваш, което предполагам, че няма и да правиш.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Моля ви преди да питате да четете и да си пускате търсачка. В същия този подфорум има две теми отговарящи на същия въпрос. Прочети ги, Криста!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Мисля,че писах по-горе,че четох всичко.исках само на този въпрос да ми отговориш,но няма значение!
Времето е пари!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Криста, не си чела това за което ти говоря, защото там е отговорено на твоя въпрос. Темата за Абрахам е в съвсем друг подфорум.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

Знам ,четох на Аретюз писаното,но това са цитати от книгите.А ако смяташ ,че не съм изчела всичко,а и че не съм чела тези книги.Интересува ме просто опита на хората,техните постижения.нали затова е този форум.Ако смяташ,че те притеснявам с въпросите си...
Времето е пари!
Публикувай отговор