Електричество или...?

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Zvezdna
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Май 2010 11:49

Електричество или...?

Мнение от Zvezdna »

Хора, помагайте :?: Доста често след релаксация, медитация или ТЕСане, се чувствам толкова заредена, имам усещането,че мога да понеса света в дланите си. Но пък с почти всеки до когото се докосна ни "удря ток", нали знаете за това усещане , когато докоснеш някого и се отдръпваш подскачайки, защото усещането е точно това -все едно те е ударил ток. Понякога имам усещането,че влияя на техниката в офиса с този заряд
:? Очаквам мненията и съветите ви. Благодаря!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Хаха... аз имах такива периоди в началото, когато започнах да прилагам ТЕС. Постепенно отшумяха :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Радвай се! И използвай енергията за да правиш добро. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Zvezdna
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Май 2010 11:49

Мнение от Zvezdna »

Благодаря ви за бързия отговор и за подкрепата. Това е стремежа ми :D Малко ми е конфузно, хората да подскачат покрай мен, компютрите и факсовете да забиват , но щом е временно ще го преживея :D Светъл ден на всички ви.
Публикувай отговор