Уголемена 3-та сливица на дете, засегнат слух

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
potatobook
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2010 07:44

Мнение от potatobook »

Отдавна не бях влизала във форума, но явно точно навреме се включвам.
Довечера в 20:00 и аз съм на линия да помогнем на това ангелче.
Ирмена
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юни 2010 11:49

Мнение от Ирмена »

Включвам се и аз. Наистина и аз смятам, че не е нужно за всички да има една декларация. Който както си го усети и както го води...поне при мен така става. И аз не знам откъде ми идват образите, мислите и декларацията по време на прокси, но нещата се случват много силно - резултатите го показват.
koni_jina
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Юни 2010 22:03

Мнение от koni_jina »

включвам се и аз !!
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Аз няма да мога да участвам в груповото прокси, но ще направя индивидуално по късно.
Да се оправяте и двамата :)
Svetlia
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 13 Окт 2010 12:17

Мнение от Svetlia »

+2

И да попитам уточняващо: трябва да гледам снимката по време на проксито или може само като съм я видял по-рано пак да го правя.

Че най-вероятно ще сме навън и няма да имаме РС подръка, но пък мога да я разпечатам, ако е нужно.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

погледай я сега (снимката) почуствай енергията, после прокси. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
pozitivna
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Сеп 2010 20:37

Мнение от pozitivna »

Ще се включа и аз-благодаря за възможността да помогнем на детенце!!!По-здрави
Svetlia
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 13 Окт 2010 12:17

Мнение от Svetlia »

Правихме заедно с жена ми /само в отделни стаи/.
А обратна информация кога може да се очаква, в смисъл на силен положителен ефект ?
Ирмена
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юни 2010 11:49

Мнение от Ирмена »

Не зная как се получи при вас, но ето моя отчет:
Коко тъгува за мама и иска да е с нея, а когато е болен не трябва да ходи на ясла. Страхува се, че тя не го обича, колкото преди. Разбира, че трябва да ходи на ясла, но не иска да се примири. Странно беше, че към края - на четвъртия кръг, се успокои, по скоро примири с тъга и му/ми напираха сълзи. Лично аз не съм удовлетворена - това не е добър резултат за мен - примирението. Дано при вас нещата да са по-розови.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Чакаме отзиви от Деси. Да изчакаме поне 48 часа. Както знаете ТЕС понякога има забавен между 24-48 часа ефект.

Ако някой иска може да опише какво му се е появило като мисли усещания по време на проксито.
На мен ми излезе една пингпонгова топка заседнала в гърлото, която постепенно се сви до нормален размер и вид на сливица. Също така ми излезе притискане/проблем с дясното ухо.

Интересно ми е дали нечуването/проблемите със слуха на Калоян са по-изразени в дясното ухо. Какво е показала аудиограмата.

Направих му и един подарък.
Кутия опакована с арко зелена хартия и с тъмно зелена панделка.
Нямах идея какво има в нея. Той я прие с благодарност отвори я и вътре имаше един палячо на пружина, който се клатеше във всички посоки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ирмена написа:това не е добър резултат за мен - примирението.
А защо не изтеса и примирението и/или неудовлетворението си от примирението ?:idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

от мястото на събитието

Мнение от vladopetkov »

В 20,00 бях "на линия". Реших да действам с подаръци и предаване на енергия. Правих що правих и по едно време си викам, сега приключвам. Добре, ама като не мога да приключа... Ха сега, де! Както, когато си се хванал на сватба на хорото и искаш по някое време да се пуснеш, ама не можеш, щото всички така са се разиграли, че не те пускат. И продължих... По едно време Калоян сам весело заподскача и започна да се отдалечава. От мен лесно го откъснах, ама връзката с майката, много яка излезе, джедайския меч не свърши работа, трябваше мощно лазерно оръдие... Наложи се, защото енергията дето прехвърлях на детето, отначало директно отиваше при майката. Мисля, че проблема на Калоян е кодиран в проблема/ите на майката. Затова тя не бива да престава да работи върху себе си, дори напротив. Та се наложи и с нея да поработя.
При мен проблема на Калоян излезе като едно голяяямо бобено зърно, което "прободох" с една енергиина игла и то се стопи до глава на карфица.
А при вас как беше драги "съпартиици" :D ?
Всичко добро!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ето ме и мен, след като добре поспах след проксито :oops:
Още преди ден-дава, като правих подарък на Коко и сие, ми излезе-"мама е много тъжна".
Сега първо ми дойде месълта: "не искам да ям" (Коко), после съпротива да яде- на пук, протест сякаш е бил насилен. След това дойде мисълта: " аз съм послушен и искам котенце", сякаш това му е представа за награда, ако слуша. После стана " искам кученце", накрая стана " искам кученце на колела"-явно играчка вече.!? След това проксито ми се разпадна. Почнах, да си представям Коко и да го потупквам по точките с декларацията " Въпреки че не мога да дишам добре и да чувам, аз съм чудесно момченце и мама и татко много ме обичат."и така няколко кръга от главата, до над глезените, лява и дясна половина, по всички познати ми точки. След което съм заспала дълбоко. :oops: :D :D :D
Общото ми впечатление е ,че нещо му е било обещано и не е било изпълнено, чуства се тъжен и протестира чрез болестното си състояние!? Освен това нежеланието да яде ива от това, че е отбит и го "мързи" да яде иска на готово, т.е да суче??? Утре ще продължа.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Alisa написа: "Общото ми впечатление е,че нещо му е било обещано и не е било изпълнено, чуства се тъжен и протестира чрез болестното си състояние!?"
Аз също имах подобно усещане, и че сега не иска вече да слуша как го лъжат...
christa
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Сеп 2010 10:37
Местоположение: Казанлък

Мнение от christa »

Здравейте! Видях темата точно навреме в 20.05ч. Ето какво се получи при мен.
При ТЕСането на Калоян имах чувството, че е много тъжен, защото трябва да ходи на градина и мама страшно му липсва. И понеже, е чувствително дете, и вероятно вече следва мъжките модели ("ти си вече голям, а мъжете не плачат и т.н"), всичката тъга и сълзи са се събрали в гърлотго му. Той си мълчи външно уж спокоен, и събира капка по капка вътрешните си сълзи в тази трета сливица. Освен заради градината обаче, усещах също, и че той иска да плаче с мама, усеща напрежението и безпокойството и, когато тя е разстроена и то му се предава. При тази формулировка усилено се прозявах и затова се застоявах на точките по-дълго. При Деси знаем има още много работа, но струва ми се, че нейните проблеми се прехвърлят по някакъв начин върху детето. И освен да плаче, той май иска и да крещи. Позволих му. Когато спрях да се прозявам, вече виждах тази трета сливица като балон, нещо като вързан мях с вода, който в един момент се отвърза и от него изтече прозрачна зелена течност - не знам защо зелена :?: Но след като това нещо - каквото и да е било - изтече и съответно мехът се сви и слегна, Калоян можеше да диша. За слуха нищо не ми се даде. Може би наистина причината е в сливицата. Облях ги със силен душ от светлина - всъщност започнах с детето, и исках след като хубавичко го "изкъпя" да го обвия в пашкул но все не се получаваше, когато вкарах и двамата вътре обаче, всичко вече беше ОК. Прегърнаха се и бяха много щастливи. Аз също.
Опитах да направя подарък на Калоян, но не можех да го видя. Така че засега е без. Затова пък майка му се появи почти веднага и се сдоби с кукла-нивеляшка - (имам такава - от тези руските) дето като ги бутнеш в която и да е посока или се опиташ да ги сложиш легнали, те веднага се изправят и докато се полюшват издават много приятно мелодично звънтене.
Ами това е засега. Лека нощ! Да видим как ще са утре.
Публикувай отговор