Уголемена 3-та сливица на дете, засегнат слух

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Иване, засега няма промяна в сливицата. Но вчера рязко започна да му тече нослето. Направо като чешма тече бистра водица. Това мисля е добър показател. След Нова година ще ходим пак да ни видят.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен е някакво раздвижване този признак.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Мнение от vhgm »

Здравейте мили хора! Честита НОва година!
Моля ви за помощ! Моето момченце е със същия проблем. На 2 г. и 9 месеца. Не ходи на ясла. Огромна трета сливица, не може да диша нощем. След антибиотик - един ден добре и след това пък същото. Изпращат ни на снимка за третата сливица.Помогнете да си направя декларацията!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Здравей, vhgm! Честита Нова година!

Изчакай да видим какво ще покаже снимката, за да знаем каква да бъде декларацията.

На първо време, в случай, че си гледала репортажа по новините снощи - Техника на краткия филм до изчистване на всички емоции, които са се появили в теб след репортажа. Няма нищо страшно да се оперира и отстрани третата сливица, която пречи. Случаи като този, описан в новините вчера, се срещат изключително рядко и ако се страхуваш по някакъв начин за твоето момиченце след снощния репортаж, само може да му навредиш, така че на първо време трябва да изчистиш онова, което си видяла и чула.
Per aspera ad astra!
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Мнение от vhgm »

Благодаря ти Вяра! Не съм гледала никакъв репортаж. Новините не ми действат добре и не гледам. Просто не обичам интервенции. Голямото ми дете беше с такава трета сливица, за три месеца се прибра с хомеопатия. Беше пред операция. Истината е, че малкия не е лекуван до сега за трета сливица, нито с хомеопатия, нито с алопатия. Естествено е, да пробвам първо всякакви други методи. Операция за сега изобщо не е вариянт. За сега ТЕС-ам само симптомите.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ОК, по-добре, че не си ги гледала.

Дерзай!
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз съм с изрязани сливици. Скоро ТЕСах случката на изрязването им и прощавах на лекари и родители.
Ако имах избор никога нямаше да дам да ми ги отрежат.
Сливиците са лимфни възли, алимфната система е органа за детоксикация. изрязвайки лимфните си възли или тези на децата си вие необратимо нарушавате детоксикационните процеси и влияете негативно на имунната им система.

Ако моето дете имаше вашия проблем ето какво бих направил аз.
1. Никакви лекарства, антибиотици и лекари.
2. Спирам всякаква готвена храна и го поставям на диета от сурови плодове, прясно изцедени зеленчукови сокове и билков чай с мед и лимон.
3. ТЕС - директен за симптомите и прокси за евентуалните емоционални корени.

За симптомите ще питам детето.
За корените ще търся емоционални конфликти в обкръжаващата среда - приятели, градина, семейство. И ще ТЕСам всичко, което ми дойде наум.

Няма една декларация, която е най-правилна за даден проблем. Всичко зависи от човека и неговото мислене.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Аз не съм много в час със сливиците и сега разбирам, че участват в лимфната система. В такъв случай със сигурност ще се повлияват добре от лимфатичен масаж, описан в "Енергийната медицина" на Дона Идън.
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Мнение от vhgm »

Много ви благодаря за бързите отговори! Помагате ми много!
Публикувай отговор