Бременност

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Много си развълнувана покрай бременността. Като че ли искаш да отидеш и на лекарите да се похвалиш, че си бременна. Да не би да те пропуснат. Пък после ще кометираш остарелите им възгледи. Как, като са разбрали, че си съ секцио, са ти казали, че пак ще е така. И т.н.

Може би да помислиш за вглъбяване и поглеждане навътре в себе си. Не, че не се разнищваш редовно, но на тема бременност достатъчно се разпиляваш за сега.
Поне на мен така ми изглеждат нещата при теб. А?
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Все едно ми четеш мислите!
За щастие укротих положението много бързо! :lol: Доволна съм, че успях така добре да се организирам и да тесам наложителните наща овреме. Но определено има още. Имам още въпроси без отговор по темата, които ми витаят наоколо... Радвам се, че скоро ще заминем малко на "почивка" и ще съм заета с други неща, малко да се разтуша от толкова мислене (или поне се надявам да нямам време да мисля много-много).
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
user
Активен
Мнения: 104
Регистриран на: 30 Окт 2013 19:40

Re: Бременност

Мнение от user »

Здравейте, можете ли да ми предложите утвърждения за успешно имплантиране на оплодена яйцеклетка към матката.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Бременност

Мнение от ivangp »

Най-добре е първо да адресираш с ТЕС всички негативни емоции свързани с бременност и оплождане, като страх, вина, тревожност, тъга, гняв, безпомощност, объркване и т.н
Чак след това можеш да правиш утвърждения.

Също така вариант е да започнеш да правиш утвърждения от рода на:
Аз съм щастлива, здрава и успешна майка на заченато в епруветка бебе!

И да следиш какви негативни емоции произнасянето на това утвърждение предизвиква в теб. След което да чистиш тези емоции с ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
user
Активен
Мнения: 104
Регистриран на: 30 Окт 2013 19:40

Re: Бременност

Мнение от user »

Бебчо вече си расте, а аз имам проблеми с миризлива пот. Ето приблизително през какви декларации минах:
- ще стана дебела миризливка
- отблъсквам хората
- не искам да ме доближават хората и не искам да ги виждам
- не искам никой да ми пипа корема
- не искам никой да доближава бебето ми
- аз съм лоша майка, защото няма да мога да опазя бебето си от хората.
Това с лошата майка има толкова много аспекти. Силно се надявам, че до раждането ще съм изчистила всички. Осъзнах, че личните си комплекси за лоша майка ще изсипя върху детето си под формата на високи изисквания за нещо си. Дори не мога точно да опиша с думи това, което видях и почувствах, но и това е към графа лоша майка.
Откакто съм бременна сякаш съм в някакво бонус ниво. :D Всичко осъзнавам с лекота и доста по-лесно вървя напред.
Правих тес и за запека. Разбрах, че имам нужда от запека, за да знам че съм бременна и бебо е добре. Имам голям страх от мисед и в този връзка имам нужда да знам, че бебо е добре. Сега вече много се чудя този страх дали не е свързан с мен като бебе, а не с моето бебе. Доста ме е страх да работя по темата.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бременност

Мнение от Alisa »

Тогава първо изчисти този страх и после действай по другите. Чудесно ти се получава!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор