Дъра-Бъра :-)

Информация за здравословен начин на живот.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ако не го беше направила,просто нямаше да бъдеш ти :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Гледам в момента БТВ директното предаване по случая със банката в Сливен!
Първото нещо което ме дразни е как се търси сензацията на медията да покаже всичко,че дори и в този момент в който отстраниха камерите да снимат може би вече развръзката искат едва ли не със риск на живота си някой да заснеме сеира който те така жадуват да покажат,настоятелно едва ли не примоляваха зрителите в ефир който има тази възможност да го направят,което лично мен не мисля че е в полза на много хора,както и това,че стана ясно за това как похитения следи какво се случва по медиите,а това само може да усложни ситуацията!
Друг факт който ми е правил много отдавна впечетление е,че в банките охраната е пенсионирани полицаи,хора които само като ги види човек,едва ли могат да реагират адекватно на едно подобно нападение,пушат си навън цигари,говорят си някой близък,познат а да не говоря,че подобна работа изисква по специална подготовка,която лично аз се съмнявам да имат.Липсват охранители с респект!Знам че се търсят,често охранители и виждам какви хора се назначават на подобни длъжности.Недопостимо е и неоправдано да има охрана и да се случват подобни неща.Виждал си жени по хранителни магазини охрана,които не мисля че могат да бъдат от полза в едно по сериозно нарушение.Нищо лично към жените,но виждате сами в една ситуация какво се случва,не е за хора със слаба физика и най вече психика!
И накрая се замислям,че все пак живея в Бг страната на абсурда!
Хубав ден на всички! :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Преди минути съобщиха за това как семейство е поканило екипа на БТВ в дома си и дава възможност да се снима от терасата им.Имало директен изглед към банката,а няколко минути по късно Ани Цолова казва в ефир,че периметъра явно се разширява и са помолени да не снимат,като явно това е едно от желанията и на похитителя.
Какво ме кара да се замислям,не искам да коментирам!В стремежа си да блеснат пред зрителите и привлекат внимание не си дават сметка колко труд на други хора,може да отиде на вятъра.
Оставам ви сами да прецените колко сеирджийска държава сме!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена в последните ти два поста виждам само негативизъм. Внимавай. Негативните мисли водят до материализиране на негативна реалност. Просто спри да обръщаш внимание на неща, които не те водят натам накъдето искаш да вървиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Възмущавам се от от това което се случва и ни заобикаля и хората са като заслепени!Но не пренебрегвам в никакъв случай забележката ти,аз съм ок отвсякъде!Исках да дам тема за малко размисъл и осъзнаване!
Не,че няма и други които са се осъзнали и видяли реалността!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това не е реалността, а част от нея, върху която ти избираш да се концентрираш в известен период от време. Като се възмути по-добре ли ти стана? Ако бе използвал същото време да си представяш, че си на плажа Копакабана например, кое от двете изживявания в този същия отрязък от време щеше да те направи по-щастлив? Губиш си времето с тези мисли. Че и като пишеш за тях още веднъж си губиш времето. Концентрирай се върху нещо приятно и полезно не само за теб, а и за околните. :idea:
Последно промяна от ivangp на 24 Мар 2011 19:06, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

:oops:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Надявам се,след семинара по РЕАТ малко да живне форума!:)
Май сме заспали в зимен сън?
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Ето ви нещо весело за отскок понеделнишки. Отговор към мой пост в друг форум: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Примерно не ти ли е ясно, че като правиш този Ю-Филинг ... и утре ще го правиш ... и после пак ... докато не се сетиш, че Ю-Филинга не прави нищо друго освен да привлича повече Ю-Филинг. Това ли е нещото което НАЙ-МНОГО искаш? Нима Ю-Филнига е на върха на сладоледа за теб?
Плюс това аз знам, защо предпочитате да говорите за нематериалните аспекти на ученията, вместо за материалните. Защото е лесно да правиш Ю-Филинг, но съвсем друго е да придобиеш Ферари примерно.Ю-Филинга всеки може да го направи още сега, но малко хора могат да придобият Ферари. В смисъл, че малко хора решават и го правят! Единствения проблем е в това, че немогат да съберат мислите си. Естествено разликата е в това, че за Ферарито трябва да се постараеш, а за Ю-Филинга не ти трябва нищо. Ю-Филинга и да не стане, никой няма да разбере, никой не му и пука дали Ю-Филинга ти е бил успешен. Когато материализираш обаче Ферари, хората разбират, че явно можеш и разбираш процеса на материализация. Всичко друго са си празни приказки и на никой не му се слушат празни приказки."
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Железен е! :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Прав е човекът, но не е изчерпателен и нещо малко агресивен.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Прав е от негова гледна точка,така мисли и разсъждава той!
Просто е от другата страна на барикадата така да се каже!
Има нужда от един дълбок ПЕАТ!:)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всяко нещо си има поне две страни. Въпросният материализиращ бих го попитал:
Чувал ли си приятелю историята на Рокфелер?

Рокфелер прави първият си милион на 33 години. Явно е можел да материализира според стандартите на пичагата написал горният пост.
На 53 години Рокфелер прави по милион на седмица. Супер транссървър, а? На същата тази възраст Рокфелер не може да яде нищо друго освен чаша мляко и 2-3 бисквити на ден защото е съсипан от нерви и болести.
Дали би искал Ферари или Ю-филинг в този момент, как мислите?
Дали не би дал всичко което притежава само и само да получи способността да изпитва Ю-филинг?

Помислете върху това, драги материализиращи Ферарита!


А ето ви и отговора:
Рокфелер започва да раздава богатството си за благотворителни цели и възстановява здравето си.
Доживява до 98 годишна възраст и прави неизброими добрини на света.

Трите железни принципа които Рокфелер спазва за да възстанови здравето си. Предписани са му от лекуващите го лекари. ( Де са такива лекари сега?!)

1. Избягвай да се тревожиш! Никога не се тревожи при каквито и да е обстоятелства!
2. Движи се много, но с умерена интензивност сред природата. Отпускай се!
3. Внимавай с какво се храниш! Винаги спирай да ядеш докато си все още леко гладен!


за английски говорящите - можете да прочетете неговата история накратко тук.http://www.citehr.com/29710-paradox-our-times.html

Аз лично бих разменил Ферарито си всеки миг за Ю-филинг. Ако го имах. :) Нямам го, защото отдавна осъзнах, че не ми е нужно. Макар че в един момент от живота ми, бе една от целите ми. Все още бих се радвал да покарам някое Ферари, но не се стремя да го притежавам.

Хайде Ю-руш (U-rush) на материализирането.
Аз лично предпочитам да материализирам променени съзнания.
По-лесно е от материализация на Ферарита и по-полезно за всички замесени. Освен за Фераритата разбира се. Но както казах в самото начало. Всяко нещо си има поне 2 страни.
Последно промяна от ivangp на 05 Апр 2011 09:12, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Абсолютно! Престоя в крайности, особено по-продължителния, не може да е добър за никого, та ако ще да носи хиляди благини. Със сигурност ще избие някъде другаде. Той идва за да покаже, че нещо не е наред.

От доста време ми се иска да напиша нещо такова, но не можех да го оформя в мисъл и с пример. Най-вече по повод на крайната екзалтация, която се среща понякога във форума – абсолютно не изключвам и себе си, и аз минах през това.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Има един филм-Последният воин!Там по този повод има нещо което казва Ник Нолти,заслужава си за до гледате и ще разберете за какво става дума!Като цяло филма е в тази насока,че всичко зависи изцяло само и единствено от нас!:)
Публикувай отговор