Обещанието на енергийната психология

Информация за здравословен начин на живот.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Обещанието на енергийната психология

Мнение от mayadob »

Авторите на тази книга са Дейвид Файнстайн (мъжът на Дона Идън), Гари Крейг и Дона Идън.
Изображение
Истината е, че всичко е написано от Гари Крейг и Дона Идън, а Дейвид Файнстайн е направил сборник от техни статии и книги. В книгата има две теми - ТЕС и енергийната медицина на Дона Идън, за която вече писах в друга тема тук.

В началото се описва как се прави ТЕС. После се говори за това как се използва, накрая има упражнения на Дона Идън. Има много интересни случки. Има и интересни алгоритми за работа с ТЕС. Повечето от тях могат да се научат от този форум.

Хареса ми книгата. Но съм със смесени чувства.
Дейвид Файнстайн е психолог. Двадесет години е живял с жена си и не е вярвал, че нейните методи работят. След 20 год му просветва, че жена му е оправила хиляди хора. И че при неговите клиенти нейните методи също работят. После явно се е запознал и с ТЕС и му е трудно да смели информацията. Имам чувството, че е написал тази книга, за да се убеди себе си в нещо. Подходяща е за скептици, какъвто е и той. За хора като вас тук ще е интересна, но можете и без нея.
magito023
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 30 Апр 2011 20:08
Обратна връзка:

Мнение от magito023 »

Откъде може да се поръча тази книга?
Здраве, информация за здравни проблеми и полезни препоръки

Здраве и енергия информативен здравен уеб портал
Публикувай отговор