Природно хранене

Информация за здравословен начин на живот.
Заключено
ivos81

tes

Мнение от ivos81 »

ТЕС Семинар за начинаещи - 1 ден, 5 часа (50лв)
ТЕС Семинар за напреднали - 2 дни, 16 часа (200лв)

tva o6te pove4e mi haresa, kato primerno lekarstvo koeto 6te te izlekuva e skypo razbirase. SI4KO SAMO ZA PARI. kogato sa nameseni parite az sym skeptik na 100000000% , prosto ako mi biaha kazali ela na edna lekzia,6te struva 5 leva kolkoto da se plati naema na zalata s udovolstvie bih do6yl.6tom stava duma za pari zna4i mi e iasna rabotata. niama dumi. na bylgarite samo tva im triabva poneje zaplatata im e 240 leva i dai da im zemem 200 6e im stane tolkova dobre 4e 6e se tesnat ot siakyde
ivos81

tes

Мнение от ivos81 »

Лична консултация - 100лв.
aloooo, da ne ste se pobyrkali. az v italia kato hodih pri advokatyt si na konsultazii ne mi zima6e tolkova pari.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ivos81, защо държиш да споделиш личното си виждане по въпроса с храненето в този форум? Какво те привлече точно тук? Какво всъщност искаш да ни кажеш? На кого искаш да кажеш, какво мислиш? Кой не те чува? Кой не те разбира? На кого искаш да се докажеш? Какво искаш да докажеш?........ :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Преди да посетя семинар (от тези, скъпите :) ) често задавах един въпрос на мъжа ми “Каква те майка роди толкова съвършен?”, а той ми отговаряше „И аз все това се чудя”.

Сега не се питам :) .
ivos81

nia

Мнение от ivos81 »

eto pak sym razbran pogre6no,nikoi ne e syvyr6en,samo gospod. no stava li duma za pari zna4i ima ne6to gnilo.a kogato stava za mnogo pari zna4i smyrdi ot vsiakyde na .............
4ovek se u4i dokato e jiv, znaniata sa beszenni te ne struvat pari, 200 leva sa ni6to(za men koito e rabotil v 4ujbina) a drugite pitate li gi.toka ne mogat da si platiat pyk 6e mi hodiat na lekzii. ne mi haresva tva iszejdane na bylgarskia narod,stava ot vsiakyde,na vseki ygyl, i seki me pita,be kvo se tormozi6 kvo ti puka za drugite, eto tam e gre6kata ,4e na nikoi ne mu puka ,i na men ne mi puka no mi e jal za horata,tova e
ivos81

alisa

Мнение от ivos81 »

alisa v tozi sviat vseki e sliap i gluh za istinata, az ne iskam niakoi da 4ue men a horata da si otvoriat o4ite,pone tova 6toto to stana iasno 4e da se napravi ne6to po vyprosa niama kak da stane.
ivos81

nia

Мнение от ivos81 »

Dobre de nia, pod imeto ti pi6e maistor ,predpolagam 4e tva pak se otnasia za tozi metod, 6tom kato si maistor kakto si postignala ot kakto go prilaga6,ot kolko vreme go prilaga6 ili si se izlekuvala ot niakakva bolest,ili prosto na emozionalno nivo se 4ustva6 po dobre
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей,много се развеселих на последните постове,виждам че гореща дискусия се е водила! :lol: :lol: :lol:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Alisa написа:ivos81, защо държиш да споделиш личното си виждане по въпроса с храненето в този форум? Какво те привлече точно тук? Какво всъщност искаш да ни кажеш? На кого искаш да кажеш, какво мислиш? Кой не те чува? Кой не те разбира? На кого искаш да се докажеш? Какво искаш да докажеш?........ :wink:
Колкото на мен ми отговори на някои въпроси,толкова и на теб,но знам ли като на жена може да ти се отговори! :roll:
ivos81

gena

Мнение от ivos81 »

otgovoril sym ti ama ti kato ne 4ete6 moia li e vinata
ivos81

http://www.youtube.com/watch?v=g1LC-C3cy94&feature=relat

Мнение от ivos81 »

http://www.youtube.com/watch?v=g1LC-C3c ... re=related
a tva video napravo me razbi, kak da pravi6 pari, dai 200 leva za lekzii ama posle 6e zabogatee6 i 6e si gi vyrne6
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ami nali ako zabogateem vsi4ki niama da ima koi da raboti be hora.
ivos81

ivan

Мнение от ivos81 »

ivane ti kato si stanal tolkova bogat s tia seminari za6to prodyljava6 da ziza6 horata za pari a ne gi pravi6 bezplatno, mi te samo 10 4oveka da doidat tva sa 2000 leva za niakolko 4asa, basi kojudera s izvinenie. ami konsultaziite.
kompliumenti za iakia biznes. ot vyzduha pari4ki padat. bravo taka se pravi.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Иво и Гена, лични обиди няма да бъдат толерирани в този форум.
Тук дискутираме идеи , а не личности, които не познаваме.
Не спамете тамата! Тази тема е за хранене. Ако някой иска да пише за нещо друго, има си теми.
Иво, никой не те кара насила да ходиш на семинар или да правиш каквото и да е. Никой не те е докарал насила в този форум.
Ако нещо не ти харесва свободен си да не го използваш. Но да критикуваш неща, за които си нямаш идея е безпочвено, поне според мен.
Имам предвид техниката която е в основата на този форум. Резултати на хора има публикувани навсякъде в този форум.
А колкото до парите. Ти като работи в Италия безплатно ли работи?
Според твоите умозаключения, ако си работил за пари, значи нещо в работата, която си вършил е било гнило и абсолютно не си е струвало.
Когато започнеш да раздаваш труда си безплатно, тогава и само тогава, можеш да критикуваш другите, че работят срещу заплащане. А дотогава, всеки път, когато посочиш някого за да го обидиш или критикуваш, погледни колко от пръстите на ръката ти сочат към него и колко сочат към теб. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivos81

ivan

Мнение от ivos81 »

az za razlika ot tebe ne prodavam vyzduh i to za sumata i pari na hora koito niamat pari da si kupiat hliab,i po 20 leva na 4ovek da go be6e napravil pak 6te6e da zima6 dobri pari i 6te6e da si platen a i horata 6tiaha da imat pove4e vyzmojnosti da doidat. no lakomiata krai niama tva mi e izvezno. za pari kakvo li ne se pravi. ne te uprekvam, vsi4ki go praviat, ti si samo edin ot mnogoto.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей това е българина,гледа в паницата на другият и прави чужди сметки!
Пич,безплатен обяд няма,а и лекарите като са богати защо пак продължават да вземат пари,а и на всичкото отгоре не лекуват?
За човек с високо ниво на интелигентност си доста смешен!
И е малко тъпо да определяш кой какъв е особенно както говориш,че си човек с добри финанси,а мен не ме познаваш,не ме знаеш с какво се занимавам и не си ме виждал и въпреки всичко ми правиш оценки,замисли се преди на напишеш нещо!
Гроб съм! :oops:
Заключено