Limitless предизвикателство

Информация за здравословен начин на живот.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Според мен е интересно, когато си докажеш че можеш , после какво ще дойде :)))
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа:И!? ...Направи ли си декларациите, ТЕСаш ли?
Започнах с един срам като малка, беше ме срам да изговарям думата стомах, притеснявах се, не знам защо, така и не разбрах от къде е произлязло...(най вероятно за мое улеснение съм си измислила думата шкембе) -от там, срам от собствения ми стомах, като орган - подсъзнателно мисля със си го скрила с тлъстини - сега срам от тези тлъстини. Ще продължавам да тесам всичко това, нищо друго не ми излиза по темата, но от тези срамове ми излязоха още един куп срамове в други насоки. Освен срамове и страхове, на всичкото отгоре и страх да се освободя от друг страх :shock: Май настана едно голямо мазало, не знам дозаплетох ли кълбото или съм взела да го разплитам :roll:

По късно се захванах с яда си на тлъстината. Яд ме е да гледам, не искам да е там, искам да се освободя от нея - защо всъщност искам да се освободя от нея - за да се чувствам добре и да изглеждам добре - а защо пък искам да изглеждам добре, не мога ли да се чувствам добре и с нея - неее така няма да ме харесват - искам да ме харесват (нужда от одобрение имам, постоянно го търся, не знам защо, тесах го, но не знам какво стана) - и защо искам да ме харесват - за самочувствие - а защо пък не мога да си го имам и без някой да ме харесва - някаква несигурнооост....Ами то това стана безкрайно, кое по напред да тесам? Не може ли само с осъзнаване на тези неща и всичко да си идва на мястото :cry:
Вече не знам какво всъщност правя, правя ли изобщо нещо :(
Дали да не преместя това в моята или др тема, тя пък и моята е за съвсем друго :roll:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

В твоята тема можеш да и пишеш за всичко, тук нали пишем за предизвикателство към тялото да е слабо.
Според мен- започваш да разплиташ, просто прояви малко постоянство да проследиш всяко подало се конче до началото му. Помагай си с картнка-сложи лист хартия хоризонтално /улеснява възприятието/ нарисувай си в центъра кълбото с основния проблем. Нарисувай си и конците дето се подават и всеки от тях какъв свързан проблем е. Ако от даден подпроблем на главния тръгват още, то нарисувай си ги излицащи от главните нишки и им напиши името. рисувай така, докато успееш да опишеш всеки подпроблем. После ги ТЕСаш.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И ТЕСай всяка ниша докрай, Т.е. докато към нея нямаш никакви негативни емоции. Като я изТЕСаш я задраскваш. Сега само ги започваш, но не ги довършваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Искам да се похваля с напредък, с моето коремче...да вече е коремче, а не шкембе :)
Но хора в момента изживявам голям стрес и напрежение, ще споделя в др тема.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Браво!
Съвет ТЕСай, когато започваш другата тема: " Тъкмо защото успях сама да си прибера коремчето с ТЕС, аз се приемам и обичам и избирам да успявам все така във всяка своя ТЕС- сесия!" Н.Ф : харесва ми да успявам, заслужавам го, искам го, мога го, справям се отлично....Успявам все така добре да се справям с всяка ТЕС- сесия- и тупош по точките.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Alisa написа:Браво!
Съвет ТЕСай, когато започваш другата тема: " Тъкмо защото успях сама да си прибера коремчето с ТЕС, аз се приемам и обичам и избирам да успявам все така във всяка своя ТЕС- сесия!" Н.Ф : харесва ми да успявам, заслужавам го, искам го, мога го, справям се отлично....Успявам все така добре да се справям с всяка ТЕС- сесия- и тупош по точките.
:D
Това много ми хареса :) Благодаря
Публикувай отговор