TЕМПОРАЛНО ПОТУПВАНЕ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Alisa написа:Ето тук ми светна нещо! Хващаш една "нежелана програма" и я подменяш с "желана програма"! Обаче "Желаната програма" е харесвана поради "нежеланата". Т.Е. В сянката на даден проблем, по "разумен" начин, някой избира "разумно", формата на "желана програма". За мен, това е създаване на нов проблем, понеже, това не е свободен душевно и разумно избор направен от свободен от зависимост човек...
Всичко е въпрос на избор. Не сме ние тези, които да определяме кое е правилно и кое грешно за някой друг...
За мен едно нещо може да е разумно и напълно в реда на нещата, за друг - точно обратното.
Нямам претенциите да бъда в услуга и синхрон с всички, които имат обяснение за всяко мое действие или бездействие :?
Интересувам се на мен да ми е добре, аз да съм доволна от ТП и ако ми се появят проблеми от здравословно и подобно естество, се стремя с ТП да ги решавам в свой интерес, а не в нечий друг, пък бил той и на не знам си кой :P

П.П. Ей, да не ми се разсърдиш :)
Карма = Психологичен обрат
Публикувай отговор