Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

.Все си мисля че медитацията лекува всичко, но е твърде възможно медитирайки вече да не желаеш нещата , които преди си желал, тъй като съществото ти се променя и извисява...
Според мен не извисява :)))), а те води в естеството на природата, Бог и всеки както иска да го нарича.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

От известно време пробвам техниката , изчетох и този форум и clubzeland , а сега и книгата " Чудото на мигновеното изцеление " , успявам да постигна състояние на безмислие , понякога за доста минути , но не усещам това еуфочувство ....
Понякога минава повече от половин час и нищо ! След колко време ( ясно , че при всеки е различно , но приблизително ) се появява то и дали пък просто не успявам да го разпозная ?
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Здравей Силвия отново, чак сега прочетох че си ме питала за Плъхомил, да той се оправи миналата година и избегнахме операцията, но за съжаление преди месец пак се запуши и пак беше на катетър, и пак избегнахме операцията, като аз пак прилагах ЛК и Рикънекшън, и мисля че ефект от тях има и то голям. С удоволствие ще действам за котката ти с рикънекшън, моля те само да ми пишеш за резултати.
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Хей , благодаря за отговора Ви ! Много се зарадвах !
Вече нямам никакво време и трябва да я оперирам , ако не настъпи сериозна промяна за няколк дни де ....
Котката се казва Тошка и туморът е вляво , по средата на корема .
Аз опитвам с КС , но не успявам да усетя еуфочувството засега :(
Тес-ам от време на време , но нямам достатъчно време , понеже и децата все са болни и изобщо ми се струпаха доста неща за тесане .
Не мога да кажа с думи колко Ви благодаря за съдействието ! И разбира се , ще пиша за резултати !
Рикънекшън още не зная какво е , но надявам се скоро да стигна и до нея .
Благодаря пак !
Последно промяна от Sylvia на 03 Юни 2013 19:34, променено общо 1 път.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Силвия, при ЛК няма еуфо чувство, такова има само при КС, и то не винаги, според собствения ми опит. Значи, сега започвам да действам с РК за котката ти, обръщам се на ''ти'' , за да нямаме прегради в общуването :)
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Исках да кажа КС , но с тези съкращения дори не съм забелязала грешката ! Поправих се ! Много ме впечатли тази техника , и от известно време опитвам да " оправя " някои проблеми с нея , но просто не усещам наистина ЕЧ и нищо не става засега ..:(
Но ако не се появи това еуфочувство , тогава как се постига лечение или изобщо резултат ?
Благодаря ти за помощта !
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Еуфочувството не идва веднага и за доста хора в началото е доста объркващо, най-важно е да не изпускаш двете точки, само така се получава триангулация и съзнанието ''зависва''. След няколко практики изведнъж ще усетиш че се получава много лесно и не изисква никакво усилие...Но това е същото като да нямаш очаквания, хем е много трудно-хем е лесно, просто продължавай да опитваш :) Днес работих за котката ти, скоро чакам да ми кажеш резултат, между другото тя преобладаващо черна ли е или просто така си я представям аз?
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Опитвам от доста време и не спирам да го правя , понеже наистина ме грабна тази техника , четейки постовете на други , понякога прекарвам повече от половин час , но не мога да кажа , че непрекъснато съм върху точките де , понякога ме заболяват очите , явно се концентрирам , а не наблюдавам . Знам , че ще успея .
Котката ми е тигрова - има и черно и кафяво :D . Веднага щом забележа промяна ще докладвам !
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

"страничен ефект"

Мнение от mary089 »

Здравейте! Днес правих КС за проблем на дъщеря ми. Много силно изпитах ЕЧ и то за повече от 10-ина минути бях като в тунел от светлина...много хубаво беше, но след това вече час ми се вие свят и усещам гадене. Ще го ТЕС-на това, няма проблем, но ми беше интересно дали някой го е изпитвал вече това виене на свят?
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

mary089, дъщеря Ви има ли световъртеж, гадене и повръщане? Ако да, твърде възможно е да сте поела нейните симптоми, това ми се случи при РК няколко пъти, но не е страшно, просто трябва да си кажете,че не е нужно да поемате чужди симптоми и те отшумяват...
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

виене на свят

Мнение от mary089 »

Проблемът беше силно главоболие, но ще я питам и за световъртежа и ще пиша. Благодаря за насоката!
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

световъртеж

Мнение от mary089 »

Питах я - имала е и световъртеж и гадене! :!:
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

А ти оправи ли се? Ако не, просто си кажи,че не е нужно да поемаш нейните симптоми и ще се оправиш. Причината е че приемаш много присърце нейното състояние, а трябва да се дистанцираш!
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Напоследък колкото и да се опитвам да го предотвратя , щом затворя очи и започна да наблюдавам мислите си , и започва да ме боли главата , точно зад очите , особено зад дясното . Опитвам да не се напрягами да отпусна мускулите на очите , но не става . Иначе интервалите между мислите ми се увеличават , но никакво друго особено чувство или усещане не се появява .
По едно време бях постигнала състояние на тишина и безмислие , и нищо не ме болеше , но сега явно съм твърде устремена към целите и затова и напрежението .
Някакви идеи как да го преодолея ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Намали важността на желаните резултати. Не прави техниката за да постигнеш резултати, което включва и еуфорично чувство, а за да се забавляваш, един вид да видиш какво ще стане, без да настояваш за определен резултат. Просто ей така, играй си с техниката не се опитвай да я подчиниш.
Последно промяна от ivangp на 08 Юни 2013 23:40, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор