Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Напоследък доста експериментирам с КС. Прочетох и книгата. Имам готини резултати. Например - направих много вкусна мусака, докато децата спаха извънредно, като по поръчка :)
Има периоди, в които постоянно поддържам ЧО. Тогава всичко излиза на фитка. Само наблюдавам и се дивя колко добре се стичат нещата.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Аз пък направих КС на фурната. Предишната седмица мъжът ми я беше разпаянтил и не можа да я поправи. Нправих й КС за 5 мин и тя тръгна. Но се случи нещо много интересно... Трябваше да печем агнешко за Гергьовден и понеже не работеше в началото, мъжа ми започна да й се гневи. След като се оправи, пекохме 4 часа, но той каза, че когато бил при нея, тя изключвала. Май наистина му се беше разсърдила... :D Както и да е, от тогава си работи без проблеми.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

MagicWoman написа:... но той каза, че когато бил при нея, тя изключвала...
Ха-ха :)
Вкарал й е мръсно несъзнание, вместо чисто осъзнаване :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ето и мойто последно приложение на КС, за колата ми. Тръгвам една сутрин , да си върша важна работа, ама колата нещо странно се държи.Едвам излязох на платното- чувам странни звуци и имам усещането, че нещо се влачи, блокира движението...Странно поведение( да спомена на незнаещите, че съм новак-шофьор). Спирам, оглеждам- нищо странно не виждам. Пак тръгвам същото. По улицата няма никой, за помощ. По едно време, пълзя аз из квартала, с плахата надежда наистина да тръгна, се появяват момче и момиче и ги спирам-" не се върти задното колело!" А-такааа. Не мога и да паркирам колата не помръдва! Обаждам се вече на техника, казва: "Идвай, блокирала е спирачката, опитай да разблокираш и идвай!" Да ама колата не ще! Почнаха изведнъж да прииждат всезнайковци и да ме пустосват, че карам с дръпната ръчна спирачка,което не бе така, ама... :) Не ми оставаше нищо друго, освен да пробвам с КС! След има -няма 5 минути КС и странното усещане за поклащане на мен заедно с колата, някак като вълна, реших да пробвам пак да тръгна. И...тръгнах! Така се изненадах, че карах едва-едва със страх се ослушвах, да не е илюзия, ама не! Колелата се въртяха свободно! (Един чичо ме наплаши, като каза, че може да са счупени лагери, или диска...ауууу..., само че, не позна!) Като ми дойде кураж от стореното, мисля си -какъв техник, първо отивам да си свърша работата :lol: , а той се обажда тревожен и пита, какво става...защо ме няма :lol: :lol: :lol: После се разбра, че всичко е здраво, но е попаднала ръжда и наслагвания от масла и прахоляк. Ура! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вчера в един магазин,където работи сестрата на мой колега реших да и направя КС,има проблем със китката на лявата ръка и взе да ми приказва,че се чудела на кой лекар да ходи и т.н.
Аз минах директно зад щанда и застанах зад гърба и си допрях двата пръста,малко беше шумно и притеснено да не влезне някои клиент и ни завари така,а и на нея и стана малко смешно,но успях да се концентрирам за 2 минути.Исках да имам по дълго време и спокойствие,но след това ме попита какво е това и какво трябваше да усети,но сама каза че усетила затопляне в гърба където са били пръстите ми.
Ще трябва да се заема с по често практикуване,знам че практиката учи!За мен това пак си е един вид успех,че без да се колебая и замислям много,се захванах да действам! :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

гената написа:Обръщам се към всички,които имат желание да помогнат на една жена,която в момента е в Германия,в болница на системи!
Казва се Ива,и ето vqra с какво намерение се включи да помага,за която съм и благодарен и на тези които се отзоват на призива ми за помощ:

Намерение: "Светлина, Любов и Благодат, мисли свободни от всякакви ограничаващи пагубни емоции"

Получила е вътрешен кръвоизлив,след което са и правили пункция с пълна упойка.Казали са и,че единият,но не уточни кой от двата яйчника е с големина на портокал и иззел функцията на другият !Имам опасения с този кръвоизлив за най лошото,но...........казах и да мисли за положителни неща,изброих и ги,каза че може да го направи и не е паднала духом или да се е отчаяла!
Тежко е изживяла раздялата си с приятелят си и за това дори сега била в Германия,където живее и работи!
Изпитвам нещо към тази жена и за това се обръщам тук към всички вас за помощ,който има опит в КС и практика!
P.S.Запознах я с ТЕС,много е хареса техниката и това което видя като обяснение от клипа на Гари Крейг,но с това влизане в болница се затруднява както четенето така и практиката на този етап!Вярвам,че всичко ще мине добре!Не защото го искам силно,защото знам че и вие ще покажете,че можем да бъдем като едно цяло и да се държим ръка за ръка в такива моменти! :D

Дори Вяра ми съобщи,че процесът е минал много добре!Благодаря ТИ!:)
Вяра,искам да използвам форума да ти благодаря пред всички тук,за това че днес бях особенно приятно изненадан от приятната новина,която получих от Германия и не само аз,и тя ти благодари също,за оказаното съдействие от твоя страна да помогнеш с КС!
Ето какво ми сподели по скайпа:
znae6 li 4e ve4e ne me syrbqt tezi u4astyci ot alergiqta
i u6ite mi po4ti minaha
a bqha v ujasen vid
ne moga da si go obqsnq
mnogo sym 6tastliva
Аз силно исках и вярвах,че нещата ще имат положително развитие! :wink:
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

Към Magic woman - Аз просто прочетох техниката, която ти си дала синтезирано и от там естествено, идват може би всичките ми неясноти.
Погледнах и видях, че книгата е издадена и то скоро на Български език. Мисля да си я купя и да продължим диалога, не знам дали в този форум е най-удачно. Защото за мен лично ТЕС беше едно разочарование...
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Прочети книгата и си избери форум, аз ги наобикалям и двата. :wink:
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Bogo69 написа:Към Magic woman - Аз просто прочетох техниката, която ти си дала синтезирано и от там естествено, идват може би всичките ми неясноти.
Погледнах и видях, че книгата е издадена и то скоро на Български език. Мисля да си я купя и да продължим диалога, не знам дали в този форум е най-удачно. Защото за мен лично ТЕС беше едно разочарование...
А би ли споделил за разочарованието ти от ТЕС тук в тази тема?
viewtopic.php?t=845
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Изтривам оригинала - това е остатък от една друга тема и използвам повода да се извиня на Диана за самонастаняването.
Последно промяна от nia на 20 Май 2011 09:47, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Bogo69 написа:Към Magic woman - Аз просто прочетох техниката, която ти си дала синтезирано и от там естествено, идват може би всичките ми неясноти.
Погледнах и видях, че книгата е издадена и то скоро на Български език. Мисля да си я купя и да продължим диалога, не знам дали в този форум е най-удачно. Защото за мен лично ТЕС беше едно разочарование...
Бого, не е в техниката проблема. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Моля ви споделяйте и с какви намерения работите, т.е. с какви формулировки.
На мен като някой, който няма много опит с КС ще ми е много полезно, а и смятам, че това прави техниката някак "по-достъпна" ако мога така да се изразя. То и при ТЕС е така, в началото винаги основните въпроси си са, формулирам ли си правилно фразата. Защото аз например като прочета, оправих си фурната, колата, заредих батерията, болката изчезна си казвам: Уау, чудесен резултат, ама как точно стана?

Та така, молбата ми е като начинаещ както казах, когато всяка конкретна информация е важна поне за мен.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

bulgi, книгата не съм чела, но от форума от който се свързахме с Диана и от всичко друго прочетено тук и там знам, че не е задължително, да имаш "формулирано намерение", защото подсъзнанието ти е пределно на ясно какво целиш. Това неколкократно се потвърждава от моя скромен опит.(справка: Иван, Сашо, Аурелия, колата :lol: :lol: :lol:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

http://clubzeland.com/for1/index.php?PH ... ic=148.255
Диана, искрено съм впечатлена от изказването ти! Всъщност търсех още инфо за КС :oops:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Alisa, благодаря. Аз четох, четох, но явно от прекалено много информация, която поех наведнъж така и не можах да реша на 100% нужно ли е формулирано намерение или не. И понеже се чудех се върнах на първото обяснение на КС в другия форум, където пише за формулирано намерение и така...
Публикувай отговор