ПОДАРЪЦИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Днес исках на повече хора да подаря, но само на Мая ми излезе :)
След малко чудене се появиха портокали, първо бяха 2-3 в ръцете ми, после стана мрежа, а накрая целият ми скут беше пълен с портокали, които изсипах в скута на Мая, а тя заедно с децата пое нанякъде, прегърнала портокалите.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

nikimm написа: Иван - топка волейболна, веднага започна да си я подмята в ръце, но искаше да играе с нея и на баскетбол.
Право в 10-ката. Обожавам да играя волейбол. Лятото това основно спортувам. В момента имам травма на лявото рамо и не мога да играя волейбол, не мога да си вдигам ръката свободно, та и баскетбол, бих поиграл, тъй като топката се тупа основно с дясната ръка и може да се хвърля и от гърди, без вдигане на ръцете над главата. :)
Последно промяна от ivangp на 27 Дек 2010 10:32, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

nikimm написа: Булги - книга, в която се зачете
С книга човек никога не може да сбърка при мен :D Благодаря.
ivangp написа: На Булги - старо легло с пружина. Тя взе да скача на пружината.

Това легло все още се опитвам да го разконспирирам. Такива бяха леглата в студенстски град, минават ми някои идеи, като се избистрят ще пиша пак :)
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Честита Коледа на всички!!! Благодаря за подаръците на Supra, Иван и Ники, най-улученият подарък ми е от Supra – страхотно попадение :wink: Ники твоят ми е сравнително ясен, но на Иван, е все още загадка за мен!!?
Аз не се чувствам във форма да подарявам подаръци засега, след като интегрирах всички възможни фрази за „Здраве” за които се сетих, и цяла седмица пих ММS, се разболях при това за толкова дълго, че в живота си не помня да съм си носила грип по цяла седмица, но не за това искам да говоря. Всъщност бързо си намерих отговор за настинката, тя ме накара да си седна малко на д ... то, и това, както винаги, ми донесе повече полза отколкото дискомфорт, имах своето време за равносметка!
Разбрах, че най-големият ми подарък през тази година са техниките, които научих и които имат и ще имат своя отпечатък върху мен и живота ми. Благодаря за него!!!
Искам да пожелая на всички да бъдат полезни първо на себе си, след това и на останалите ... и да изживяваме все по-различни дни, месеци ... години, изпълнени със здраве, късмет и мнооого Любов ...! :)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Благодаря за подаръците.
Иване, Лъчко наистина се усмихва хитро. Не знам за мъдростта на хилядолетията, но хитрост има :)
Ники, би ми било интересно да извадя някой и друг звук от някой камертон. Имам пиано, на което ми се иска да седна да натискам клавишите, но децата са с предимство и до ме не стига.
Булги, портокалите са адски точни за мен в момента. Знаеш ли за божията аптека - http://colorforum.bulgarianforum.net/t194-topic
Цитирам от там "Портокалът, грейпрутът и другите цитрусови плодове приличат на жлезите на гърдите на жените. Те стимулират здравето на гърдите и движението на вътрешните и външните им лимфи."
Точно от това имам нужда. Особено след като ми се запуши едно млечно каналче на едната гърда. А и наистина ми се ядат портокали, откакто родих и си ги хапвам.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хайде на подаръците Маяяяя!
1. Подарих ти черен чадър, сутринта, ти беше доста невидима, спихната възглавница, сякаш. Сгуши се под чадъра като под черупка и сърдито, но тайно доволничко :D
2. преди малко получидъжд от малки блестящи звездички откъм теб духна вятър и ги разпиля, а ти затича против вятъра ухилена като детенце
3. После се получи нещо като стъклен свод между теб и мен, розово-оранжев, аз вързах на него една голяма мартеница, по средата му, а ти добави нещо като картонена фигурка-шаблон на камбанка. Ти изглеждаше като гаврошче. Подръпна си доволно и хитро жилетката и се ухили "под мустак"
4. последното което получи накрая е :D :D :D тръбичка между мен и теб като за система, ама доста по-широчка и по нея потече червеникаво-розово вино, което ти така жадно засмука, че ми стана смешно и на мен...чак чух бълбукането на виното от недостиг на въздух в тръбичката, с такава жажда и кеф пиеше :D :D :D
:roll: :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Алиса, да ти имам образите и картините :lol:
Благодаря. Сега не мога да изтълкувам нищо от това, но ще видим.
Малко количка нямаше ли за виното? Или фантичка поне :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Мая,
Сега не мога да изтълкувам нищо от това, но ще видим.

Защо ти е да тълкуваш? Нали сега си по-добре?! :D Радвай се!
Малко количка нямаше ли за виното? Или фантичка поне
Що ти са, само да развалят винцето, пък и рекламации отправяй към Вселената, нали тя ни праща инфо, за това, какво да подаряваме... :roll:.... :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
adel
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2009 13:50

Честита коледа

Мнение от adel »

bulgi, благодаря за подаръка. Харесвам преспапиета.
Сетих се за един филм "Изневяра" в който главният герой (Ричард Гиър) убива с преспапие мъжа, с който жена му има връзка.
И за палтото благодаря.
Моя подарък,
за Иван - зелена къща (пасивна къща), на табела със старинни резбовани букви се чете "Къща на Познанието".
Всички сме в Къщата на Познанието. На всички подарявам роли, съпоставими със сегашните им дейности, професии.
Мая, не е в ролята на учител, а на шаманка. С много цветни, пъстри одежди, с две плитки ...
Всички имаме време за мечти.
“Грешките и неуспехите заслужават изследване, но те разкриват много малко от силните страни на всеки човек ”
казват Бъкингам и Клифтън
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Подаръци:
На Адел - Предница от стар мерцедес, която обаче бе с муцуна на озъбен ягуар. Дадох и я. Ягуарът се усмихна и замърка доволно като се галеше в ръката й.

На Кейт. Мг. - Червен лак за нокти. Тя си лакира само нокътясредния пръст на дясната ръка и го заразглежда с интерес.

На Светлана - Усмивка. Взе я и се усмихна.

На Филип - Някаква сграда, като стара казарма. Каза че точно това му е трябвало и влезе вътре.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Рали. Ха, познайте какво й се падна. Не, не е това. Съвсем невиино Рали получи... ангeлски крила :)
Взе си ги и си тръгна спокойно.

Вера. На семинара за напреднали бях подарявала на този-онзи и на Вера бях подарила корона. Красива, златна, кралска корона. Снощи пък й се падна една голяма златна звезда-колие. Тя си я сложи на врата и каза, че ще й отива на короната, която също носеше в момента.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Най-после имам време и за моите подаръци, макар и късничко. Тъй като с повечето от никовете се познавам и понеже получих като подаръци от Иван и Ники болнични атрибути, но вие знаехте, че гледам свекърва ми в болницата, затова реших, че е по-безпристрастно да напиша на листчета никовете, номерирах ги от обратната страна и подарявах подаръци на ВА /висши Азове/ на числа, без да знам кой висш аз на кой ник съответства. Подобно нещо правихме с Мая на последния семинар.

Първо подаръците:
1. Златен пирон /после видях, че това е Мая, сетих се за нейната тесла и се спуках от смях/
2. Получи розово пухкаво облаче, взе го и си го сложи на главата щастлив. Това в мъжки род, тъй като общувах с висши азове, а повечето бяха мъже.
3. Падаща звезда, много, много ярка. Грейна усмивка на лицето му, когато я получи.
4. Имаше нужда от покрив. Взе покрива като се завъртя на 360 градуса от щастие.
5. Сърничка. Той я погали по главата, а тя го близна по бузата.
6. Беше затворен /скръстил ръце и крака/ - непроницаем. Моят ВА го заля със златна светлина и той „се разтвори” и се усмихна. Тогава долетя една бяла птичка и кацна на рамото му. Той я взе в едната си ръка и засука мустак с другата. /чувала съм някъде, че бялата птица символизира надеждата.
7. Беше за мое учудване от ж. Пол. Богиня с гъста, къдрава, черна коса. Тя мило се усмихна на моя ВА и каза „Благодаря”, преди аз да разбера какво и беше подарил. Попитах го и той ми отговори, че и е подарил усмивка.
8. Номер осем беше войн в доспехи и имаше нужда от дъга. Той хвърли сабята, взе вместо нея дъгата, благодари и си тръгна щастлив.
9. Беше гол ;), нищо че имаше ореол около главата си. Моя ВА му подари най-прекрасните дрехи и обувки на света. Но облеклото не беше съвременно, а кралско. Той благодари и веднага ги облече. Бяха в синьо и червено. Като допълнителен подарък получи златна шпага.
10. Ракета. Този ВА се зарадва много. Беше дребен на ръст с дълга бяла брада. Затича се да прегърне В ми Аз, но падна. Той му подаде ръка . Стана и го запрегръща мн. Щастлив.
11. Опера. Този ВА беше с лика на Орлин Горанов, облечен като принц.
12. Получи маратонки, топка и вероергометър. Благодари и си тръгна щастлив.
13. Изглеждаше като разбойникът от „Рапунцел и разбойника”, ако сте гледали филма той е красив и добър разбойник, който се жени накрая за принцесата. Получи златна затворническа килия и мн. се зарадва.
14. Този ВА първо ми се яви като мъдрец с корона, но след това го видях като дядо Коледа. Получи златна растяща луна /както Иван повреме на семинара/ Той много се зарадва на луната, даже погледна хората наоколо, да се похвали.
15. Този ВА видях като болен и посърнал. Получи ММS и много се зарадва.
16. Този ВА се задъхваше. Получи инхалатор и започна да диша нормално. Беше мн. Щастлив от промяната.
17. Този ВА беше мн. Красив, но имаше тъмни петна, вместо очи. Получи прекрасни черни очи, с които виждаше много на далече. Благодари и си тръгна усмихнат.
18. Този ВА ми се яви като охлюв с рогца. ;) Получи за подарък червен джип, за да може да се придвижва по-бързо. Веднага се качи в него, запали го, махна ни и потегли нанякъде.

----------------
1. Мая
2. Рали
3. Любо
4. Вера
5. Ада
6. Supra
7. Владо
8. Кат
9. Desko
10. diorella
11. Филип
12. Кейт Мг
13. bulgi
14. Alisa
15. Adel
16. potatobook
17. nikimm
18. Femme
Per aspera ad astra!
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Мая, тези ангелски крила, какво да ти кажа!? В последните два месеца и нещо отказах кафето, алкохол също вече не пия, цигарите съвсем ги спрях ... и ако започна да отказвам и мъжете, ще спра техниките :wink:
Благодаря на всички за подаръците!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Rally написа: В последните два месеца и нещо отказах кафето, алкохол също вече не пия, цигарите съвсем ги спрях ...
Браво Рали!
Ти си си направила най-хубавият новогодишен подарък.
А както знаеш - Каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи.

Радвам се за теб. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравейте, първо да благодаря на тези, които ми пратиха подарък! :D
Иване, "лисицата" още ми е около врата, ама се боря, да я разкарам от там :lol: :lol: :lol: , Ники, само не разбрах като как изглежда флирта дето ми го подари, иначе аз съм си флиртаджийка :oops: :D :D :D , Вяра, страшно си производителна! Дядо Коледовото, ще те взема догодина, да помагаш на джуджетата :D :D :D
Такааа, след като Иван доста упорито ми убягваше!? днес най-накрая го спипах. Пъро го видях като вихрушка, която не се спираше, за да му предоставя подаръка, но малко по-късно го фиксирах и му подарих цел. Тя изглеждаше първо като знака на Опел, после този знак стана триизмерен и се видоизмени към метално цилиндрично тяло през което светкавицата се промени на стрела и като попитах, какво е това, отговорът беше "цел". Тогава ми изникна супер доволния образ на Иван. Честито!
За Ники , извинявай..., се показа едно анимационно мишленце с дрешки, върху което падна цяла тежка пита кашкавал. Мишлето изскочи през нея отгоре и затанцува полудяло от радост, направо си изгуби ума-толкова беше важно и зашеметено от подаръка, паднал му от небето. Подарих на мишлето и нож, но понеже той беше без зъби, мишлето напразно се мъчеше, да прореже питата с ножа 3 пъти по-голям от него. Тогава пак питах, какво още да му подаря и тогава изникна главата на един огромен котарак, стиснал зъби в чревоугоднически предвкусваща удоволствието, усмивка. Мишлето подскочи като на пружина и изтика питата към котарака, който се изпари барабар с кашкавала и едва тогава, мишока скръсти ръчички пред коремчето си и се ухили свободно и щастливо!(Авторските права запазени! :D :D :D )
О! и Мая (еййй ненаситна си на подаръци!) Появи ми се нещо странно и въртящо се, което постепенно се дооформи в нещо като триетажна дървена въртележка (представи си триетажна торта) направена само от кръгли платформи и висящи от тях пръчки завършващи с различни цветове топки. При завъртането пръчките се разтваряха навън от инерцията. Ти скочи върху средната платформа и затича срещу движението като отвързано хлапе и размахмаше ръце, поли, коси и се смееше с глас. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор