ПОДАРЪЦИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Вяра, какво е ВА?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Вяра, благодаря за джипа :) Йеее, червен джип и аз се нося върху него с бясна скорост ..... Страхотно! Благодаря :)
Незнаех, че Висшия ми Аз прилича на охлюв :)
Може би аз съм се поотпуснала малко, та ми трябва "добър" адреналин, за да скоча на крака :)
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

Вяра, веднага си избрах вида златна клетка :lol:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

nikimm написа:Вяра, какво е ВА?
vqra написа:... номерирах ги от обратната страна и подарявах подаръци на ВА /висши Азове/ на числа, без да знам кой висш аз на кой ник съответства. ...
Тия дни (по-скоро нощи) подарявам в просъница и започнах да забравям какво съм подарила. С мъка после си спомням какво е било, но все пак се сетих.
Онзи път, като подарявах на Рали и на Вера, след тях се появи Иван. Но в същия момент мъжът ми и Яна се прибраха. Иван пита дали ще има време да му подаря подаръка. Аз се разсеях, изникна ми една бойна прашка, но не успях да довърша подаряването. След това няколко дена или заспивах като труп, или обслужвах някое бебе. И един ден пак започнах да подарявам. Появи ми се Иван седнал да чака. Въртеше си прашката в ръце и каза "Айде, бе, какво стана" :lol:
Тогава му подарих някакъв макет на къща-замък. В представата ми е много конкретна къща, но не мога да я опиша. Има много кули отгоре.
След няколко дена пак ми се появи Иван. Подарих му йо-йо. Развъртя го и каза, че ще го даде на дъщеря си.

Една вечер ми се появи Владо, въпреки че на него вече съм подарявала. Дадох му една бяла перука с дължина малко над раменете. Сложи си я и се нахили.

Алиса. Появиха ми се очила. Вендага и без да искам цензурирах подаръка, но пак ми се появиха очила. Много добре ти стояха, между другото. Не успях да видя реакцията ти, защото не успях да потисна цензурата си.

Ето че пак забравих. Имаше още някой. Като се сетя, ще пиша.

Булги, всеки ден ям портокали и се сещам за теб :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:( Да уви! Очила ми отиват, защото физиономията ми е изработила място за такива от дългогодишното им носене :D :D :D , но продължавам да се опъвам и да не ги нося и да тесам и да изтръгвам...не че не ми минава от време на време мисъл да се предам...ама като си сложа старите очила и видя колко са ми силни вече :D пак ги свалям и продължавам да копая.Дано тази година да стигна още по-близо до чистото си зрение! Подари ми нещо друго моля- малко мозък?! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Подари ми нещо друго моля- малко мозък?!
Ха-ха.
Аз гледам на очилата в преносен смисъл. Например, не виждаш нещо важно и ти трябва помошно средство, за да го видиш. Може би очилата представляват помощното средство, наречено малко мозък :wink:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nikimm написа:Вяра, какво е ВА?
Висш Аз.

Уча се от шефа :lol:
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

bulgi написа:Вяра, веднага си избрах вида златна клетка :lol:
Златна клетка ти беше подаръка.

Да не би и ти да отказваш цигарите и алкохола като Rally?
Per aspera ad astra!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа:Вяра, благодаря за джипа :) Йеее, червен джип и аз се нося върху него с бясна скорост ..... Страхотно! Благодаря :)
Незнаех, че Висшия ми Аз прилича на охлюв :)
Може би аз съм се поотпуснала малко, та ми трябва "добър" адреналин, за да скоча на крака :)
Абе те ВА-тата могат да се превъплъщават в зависимост от ситуацията. Не значи, че са винаги едно и също, но може би чрез вида си да показват някои неща.
Per aspera ad astra!
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

vqra написа:
bulgi написа:Вяра, веднага си избрах вида златна клетка :lol:
Златна клетка ти беше подаръка.

Да не би и ти да отказваш цигарите и алкохола като Rally?
Веднага си асоциирах нещо, което искам със златна клетка имам предвид :)
Иначе не, не спирам цигари, да не говорим за алкохол, как без винце и биричка :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Цитат:
Подари ми нещо друго моля- малко мозък?!
Ха-ха.
Аз гледам на очилата в преносен смисъл. Например, не виждаш нещо важно и ти трябва помошно средство, за да го видиш. Може би очилата представляват помощното средство, наречено малко мозък Wink
Да му се невиди! пак си права! :D :D :D Баш тъй си е...но има виделина в тунела и продължавам натам! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

По случай Иванов ден и факта, че иван ни подари ПОДАРЪЦИТЕ и форума и т.н. Се пробвах да направя подарък на познати и непознати, както се появят.
Вяра-слонче
Любо-бик
Ада-дъжд
Булги- себе си(т.е. булги на Булги)
Владопетков-спортен велосипед
Фемме-стара запусната къща със заковани врати и прозорци
Аретюз-двойка черешки
Никим-голяма ножица
Мая-Живо агне размахващо уши
Иван-нова табелка за име на врата на апартамент :wink:
Деско-Саксия с нацъфтяла циклама в целофан
Пататобуук-много стара кника с кожена подвързия
Рали-две ръце нейна и друга, които сплетоха пръсти-подкрепа
Супра-парашут и на заден план делтапланер, носещи се спокойно по небето-свобода
Адел-бяла гипсова колона, леко очукана от времето-стожер, упора
честито!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мерси за подаръка Алиса!
Един съвет - не тълкувай значението на подаръка. Остави това на този който го е получил. За него този подаък може да има съвсем различен смисъл от този който ти му придаваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

В този случай на подаряване, значението идваше заедно с картинката, за това го пиша.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Хм, агне. Все бебета ми подаряват. Сигурно съм заовцяла и това ми е следващото бебе :lol:

Алиса, много са интересни тези подаръци. Някои ми правят впечатление, но ще чакам първо получателите да коментират.

Сетих се един забравен подарък - тортата на Аретюз. Първо ми се появи да й подаря голяма, хубаво декорирана питка. Но, когато тя я пое, в ръцете й се превърна в орехова торта с шоколадова глазура отгоре. Аретюз каза, че с удоволствие ще я опита. На тръгване каза и че ще почерпи всички.
Публикувай отговор