ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ЗА ХРОНИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Няма нужда да спираш никакви лекарства, заради Предизвикателството. ТЕС работи и в комбинация с лекарства.
Stela_
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 30 Сеп 2010 02:08

Мнение от Stela_ »

Ок, мерси за бързия отговор. А може ли да оставя и кафето или него да го спра? (Това е инфо от 1та страница затова питам)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Пробвай, ако работи с кафе - добре. Ако смяташ, че пречи - махни го. Най-лесно ще го махнеш с ТЕС.
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Имам въпрос

Мнение от vhgm »

Доста съм нова в материята, но се захванах с хроничен проблем на едното ми дете. Въпросът ми е: И прокси ли трябва да се прави то 10 пъти на ден? И друго: Той е доста малък и 10 чаши вода са невъзможна задача. Да не говорим, че пие много малко вода, повече чай и сокове.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ако правиш прокси, ТИ си НЕГО и ТИ пиеш вода.

Друг е въпросът, че аз напромер веднъж като тесах за една приятелка, и тя и аз страшно ожадняхме, но положението там беше много ама много нагнетено и емоционално и физически.

Така че ти пий водата, може да предлагаш и на него по-често, ако не си иска сам.
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Благодаря!

Мнение от vhgm »

Благодаря за бързия отговор! Значи да разбирам, че 10 пъти трябва да ТЕС-ам. Десет чяши за него, десет за моите килограми....доста водица се събира. И почти цял ден барабанене :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И дест чаши вода са достатъчни. Просто ТЕСай един път за теб и един път за него на всяка чаша вода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vhgm
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 05 Окт 2010 15:02

Страшно благодаря!

Мнение от vhgm »

Знам, че не е хубаво да се разводнявам, но ..... и двата проблема ще се ТЕС-ат дълго, предполагам. Не искам да се товаря с очаквания.
Много благодаря за бързата реакция!
Stela_
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 30 Сеп 2010 02:08

Мнение от Stela_ »

Здравейте,

минавам да кажа, че мьртвата ми кост след около 2 седмици изчезна. Приятелят ми не можа да повярва, сутринта като му казах, започна да ми опипва всички пръсти, мислеше, че е на друг пръст :lol:

Сега да продължавам ли ТЕС до края на месеца или да спирам, като изчезна??

За протокола да кажа, че не съм спирала кафето (пия по едно сутрин) и малко със внушението не ме биваше, защото винаги Заспивах вечер :lol:

Да си призная, че въпреки че не вярвах, особено като не виждах промяна и бях решила, че няма да стане, но ТЕС помогна :shock:

Целувки на всички и успех с ТЕС :D :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Продължавай с:
Въпреки че не вярвах, ТЕС прави чудеса.
Още една седмица.
После почвай за другите проблеми.
Горе вляво квадрадчето до което пише "Клавиатура" е кирилизатор.
Кликни докато стане червено.
Използвай го.
Последно промяна от ivangp на 30 Сеп 2011 13:23, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Stela_
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 30 Сеп 2010 02:08

Мнение от Stela_ »

Благодаря за отговора, Иване. Точно тоя червения кирилизатор ползвам, но не намирам на немската ми клавиатура ч и малко з, само с голямо става. Как да е, сега намерих онлайн кирилизатор :)
naigini
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Авг 2011 11:38

капсулиран ечемик

Мнение от naigini »

Здравейте :) Наскоро приятелка ми препоръча метода ТЕС, но все още не съм започнала да го практикувам. Преди 8 месеца ми се появи ечемик на едното,а после и на другото око. Правих му компреси и какво ли не, но лекарите ми казаха, че се е капсулирал и трябва да му се направи операция, да се срежат. Най-вероятно те са се появили в резултат на спад в имунната система. Смятам от утре да започна с метода ТЕС, тъй като не искам да се подлагам на операция и на двете очи. Смятате ли, че процедурата за хронични болести е подходяща и какво би било най-подходящото заявление? Благодаря предварително за помощта.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Виж Често задавани въпроси - Имам Проблем. Откъде да го подхвана?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vladeva
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Май 2011 18:26

ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ЗА ХРОНИЧНИ ПРОБЛЕМИ

Мнение от vladeva »

Здравейте на всички, имам един въпрос относно ТЕС. Преди близо година ми откриха Хашимото. От направените ми изследвания се установи леко завишено ниво на TSH и TPO - 447 при горна граница 34,05 и започнах да вземам еутирокс. Проблемът ми е, че нямам някакви симптоми, които да предизвикват отрицателни емоции, които да мога да ТЕСвам. Ако не ми се налага да си вземам хапчето, на практика, нищо друго не ми напомня за моето заболяване. Реших да пробвам с Предизвикателството, но ми се иска да включа и визуализация, но незнам как да стане това, при положение че незнам как бих се чувствала, държала и изглеждала, защото аз не се чувствам зле.
Как трябва да подходя?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пиши: "Хашимото" в търсачката на форума и чети, чети, чети!
Първо прочети темата нa MAYADOB!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор