ТЕС за друг човек - ПРОКСИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
adel
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2009 13:50

Мнение от adel »

Иван, благодаря от сърце !
Много мило !
Усмихнати празнични дни !
“Грешките и неуспехите заслужават изследване, но те разкриват много малко от силните страни на всеки човек ”
казват Бъкингам и Клифтън
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Толкова много хоопонопоно има в тези изречения ,че не е реално :).
alena
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Яну 2011 12:34

Мнение от alena »

Blagodarq!!!! Za men e mnogo polezen i cenen podaryk.Vesela Nova godina i na Vas!!!!
christa
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Сеп 2010 10:37
Местоположение: Казанлък

Мнение от christa »

Огромно чистосърдечно БЛАГОДАРЯ! Наистина прекрасно! и дори поетично съчетание на техники ... и толкова много разбиране, благодарност, спокойствие, сигурност, любов, благородство и какво ли още не лъха от всяка дума! С удивително въздействие дори само като ги четеш. Прав си Матро за Хоопонопоно - (много любима моя, силно действаща техника) Благодаря, Иване, желая ти здраве + всички тези неща накуп и + всичко което пропускам, но те прави щастлив! Весели празници!
tana21
Участник
Мнения: 19
Регистриран на: 24 Юни 2009 12:36
Местоположение: Plovdiv

Честити празници!

Мнение от tana21 »

Благодаря за подаръка. Точно това е информацията, от която се нуждая. Възприемам се като много здрав човек и често забравям да се тесам. Близки и приятели са причината да правя ТЕС и така да научавам повече и за себе си и за света.

Весели празници! Да сме живи и здрави, будни и бъдни!
dalia
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Авг 2011 13:21

Мнение от dalia »

Благодаря Иване за безценния подарък! Да си жив и здрав!!!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ :lol:
potatobook
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2010 07:44

Мнение от potatobook »

Благодаря ти, Иване, за подаръка.

Отдавна живея с убеждението, че повечето (ако не и всички) енергийни техники и учения могат да работят заедно и така ефектът им да бъде умножен многократно.

Аз лично често прилагам ТЕС в съчетание с хо'опонопоно, но никога не ми се е получавало толкова поетично, красиво и всеобхватно.

Та именно за това ти благодаря.

Желая ти прекрасни празници, а през новата година - живот и здраве, и неизчерпаемо вдъхновение.
Elena_R
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2011 14:09

Мнение от Elena_R »

Благодаря, Иван :)

Наистина много позитивно има в тези думи, които те карат да се замислиш и да намериш точно това което ти трябва в даден момент :) Много поздрави и Усмивки на всички Ви :) Много се радвам че намерих този форум уж случайно, но всички знаем, че няма случайни неща в този живот :) Благодаря.
stanisa
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 19 Сеп 2011 21:09

Мнение от stanisa »

Няма по-хубави думи за начало на новата година! Нека всички я започнем така!
"Искаш да срещнеш любовта на живота си? Погледни в огледалото." Байрън Кейти
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Много благодаря за коледния подарък. Аз специално имам нужда от такова нещо, защото трудно се чистя и нямам търпение, за да започна да правя прокси. Това определено ще ми помогне. Благодаря Иване.
Алис
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Яну 2012 20:28

Мнение от Алис »

Имам няколко въпроса:
1. Ако си бременна, може ли да ТЕС-ваш за друг човек?
2. Как точно се изпълнява серия 1? Потупваме всяка точка и казваме напомнящата фраза, която е??? Боли ме глава, гневя се, т.е. "проблема? Или, потупваме т.1 "гневя се", т.2 приемам се напълно и безусловно", т.3 " гневя се" т.4 "приемам се"?

mayadob, моля те, да споделиш повече, за работата с детенцето ти.Аз също ТЕС-вам сина си, който скоро ще направи 5. И е малко трудно да го задържа на едно място, или пък да го накарам той да казва Декларацията. Попупвам го по меридианите и повтарям Декларацията и Напомнящата фраза, като на всяка точка аз отново и отново повтарям цялата Декларация.
polina65
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Фев 2011 07:59

Мнение от polina65 »

Здравейте!
Аз също безкрайно благодаря за Коледният подарък!Правя този ТЕС всяка сутрин преди направя ПРОКСИ за внучето си,което е на 11 месеца с диагноза левкемия.До сега ПРОКСИ за него беше със следната фраза:На РД-ВЪПРЕКИ ЧЕ ПРЕЖИВЯХ КОНФЛИКТ НА СЕБЕОТХВЪРЛЯНЕ И РЕШИХ ЧЕ НЕ СЪМ ВАЖЕН,АЗ НАПЪЛНО И БЕЗРЕЗЕРВНО ПРИЕМАМ СЕБЕ СИ.ОСВОБОЖДАВАМ СЕ ОТ ВСИЧКИ АСОЦИАЦИИ НА ТОЗИ КОНФЛИКТ И ПРИЕМАМ СЕБЕ СИ ТАКЪВ КАКЪВТО СЪМ.АЗ СЪМ ДОБРО И СИЛНО ДЕТЕ И ВСИЧКИ МЕ ОБИЧАТ И МИ ПОМАГАТ ДА СЕ СПРАВЯ С БОЛЕСТТА.ЛЕКАРСТВАТА МИ ПОМАГАТ.ЛЕКАРИТЕ МИ ПОМАГАТ.АЗ СЪМ СИЛЕН И С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН СТАВАМ ВСЕ ПО-ДОБРЕ.СЪЖАЛЯВАМ!ПРОСТИ МИ!ОБИЧАМ ТЕ!БЛАГОДАРЯ!
НФ-ОСВОБОЖДАВАМ СЕ ОТ КОНФЛИКТА НА СЕБЕОТХВЪРЛЯНЕ СЕГА.ХАРЕСВАМ СЕ,ОБИЧАМ СЕ И СЕ ПРИЕМАМ ТАКЪВ КАКЪВТО СЪМ.ЛЕКАРИТЕ МИ ПОМАГАТ.ЛЕКАРСТВАТА МИ ПОМАГАТ.ВСИЧКИ МЕ ОБИЧАТ И МИ ПОМАГАТ.ВСЕКИ ДЕН СЪМ ВСЕ ПО СИЛЕН И ПО ДОБРЕ.ЛЕВКЕМИЧНИТЕ КЛЕТКИ НАПУСКАТ МОЕТО ТЯЛО.
След което на останалите точки редувам дневните проблеми,но с положителна фраза-сякаш е факт-например-жаден съм или гладен съм или нослето ми диша свободно или крачетата са ми силни и тнт.
Напомнящата фраза я повтарям два пъти-т.е два кръга.
Всичко това имаше много добър ефект,защото по време на химиотерапията при бебчо нямаше нито един страничен ефект-с изключение на падането на косата-не вдига температура,нямаше разстройство и се справи чудесно на този етап.Вчера от направената миелограма резултатът беше ПЪЛНА РЕМИСИЯ-без нито една бластна клетка.От понеделник продължава химиотерапията с лекарства които имат много странични ефекти-повръщането е най страшното.
Искам да попитам-сега според мен трябва да променя фразите,защото ремисията означава че той вече няма левкемия,но изобщо не ми хрумва какво точно да променя.Този конфликт на себеотхвърляне-според ГНМ-вече е решен,но трябва ли да го махна от фразата,как да го подготвя за следващата химиотерапия?
Някой може ли да ме посъветва?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Браво за упоритостта и резултатите. Но не мога да разбера едно - при положение, че детето е в ремисия, че знаеш за ГНМ, че си ползвала вече и ТЕС и ГНМ за да работиш за внучето си, ЗАЩО ще го подлагате на нова химиотерапия? Т.е защо продължавате да го тровите? :shock: :shock: :shock:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
polina65
Участник
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Фев 2011 07:59

Мнение от polina65 »

Благодаря за оценката!Решенията за лечението на бебо се взимат изцяло от родителите му.От както открих ТЕС това е начинът по който се лекувам аз.Освен това ползвам и КС и Хоопонопоно.Смея да твърдя,че при мен всичко това работи на 100%,макар понякога по-бавно,но въпреки,че семейството ми вижда резултатите гледат на това с насмешка.Сега са убедени,че е помогнало на бебо,но само за страничните ефекти от химията.Не биха го оставили само на ТЕС или да се излекува сам.Затова аз се опитвам да помогна с това което знам,този процес да е по-лек за него.
И забих на този етап с декларацията...Ще ме насочиш ли :oops:?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Полина, влез в прокси и се отдай на усещанията си. Сигурна съм, че ще намериш най-точната декларация. Просто си дай време, за да дойде. Никой не знае по-точна декларация от теб самата. Имаш я, просто трябва да я откриеш.
Публикувай отговор