"Лечебният код"

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Темпорално потупване. Има такава тема тук.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

ivangp написа: 3. Чувствай се слънчево в продължение на 2-3 минути.
Значи няма значение какво ме кара да се чувствам слънчево, може и да не е свързано с "мишената" на ЛК?

ЛК май има Лавинен ефект.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Дааа.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

ivangp написа:В тази връзка, понеже имам едно подозрение за този код, пробвай следното:
1. Концентрирай се върху проблема за две-три минути, огледай го от всички страни и си изясни какъв всъщност е проблема! (Подсказка - проблемът е не това което се е случило, а твоето отношение към случилото се. Това включва и физически симптоми, като болка, сърбеж и т.н.)
2. След това сложи двете си длани една върху друга върху слънчевия сплит и кажи на глас - "Аз моля този......... проблем...... да бъде заличен/премахнат сега!"
3. Чувствай се слънчево в продължение на 2-3 минути.
4. Сравни ефекта между двете приложения ( На ЛК и на моя ЛК )
_________________
Значи ли че тук отпадат всички други точки и повтаряне на твърденията на всяка от тях?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ДА
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ок, сега започавам масирана атака с ЛК и в двата варианта , за да избегнеме операцията на котката. После ще пиша за резултати...
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

До колкото чета в книгата се работи не с физически проблеми,а със болезнени спомени и картини от миналото.. Е как тогава да работя с болезнени спомени на животно??? До момента резултат нямам, дано утре нещата са по-добре или ще се наложи да дам една камара пари за операция и всички техники ще отидат по дяволите...Извинявам се за гневния си тон , но ми омръзна да чета дълбоко-оптимистични прогнози за техники,а никъде не виждам някой реално да е излекувал нещо сериозно...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според мен е крайно време да пратиш всички техники по дяволите.
Все пак никой нищо сериозно не е излекувал с тях, особено когато се е вкопчил в конкретен резултат и не е изчистил негативните си емоции, свързани с проблема, преди да третира проблема.
Макар, че за някои хора Хашимото звучи доста сериозно. :roll:
За други непикаеща котка звучи доста по-малко сериозно от кисти в ячниците и т.н.
Въпрос на интерпретация и гледна точка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Заболяването при тази котка е също толкова сериозно колкото ако беше при човек- запушена уретра и бъбречна недостатъчност, последствията от всичко това са пропукване на пикочния мехур, висок калии в кръвта,аритмия, пикаене на кръв и повръщане на кръв (както вече се случи) след което разбира се следва адски болезнена смърт...Едно хашимото в начална фаза е нищо в сравнение с това, смея да пиша за тази котка, защото изрично се споменава в книгата за ЛК,че могат да се лекуват и животни, както се споменава същото и в книгата на Франк Кинслоу за КС...Не правим съпоставка между хора и животни, което вече е въпрос на ценностна система, а докладвам нещо което правя в следствие на иснтрукции на двата автора...И между другото - само аз ли се оправих от хашимото?Ако е така при наличието на толкова хора , които са тесали за хашимото, то това е доста тъжно...
Ако за някои е несериозно че третирам котка посредством тези техники, то представи си какво би било ако същото се случеше на човек??? Може ли някой да гарантира успех с тези техники при същата диагноза , само че на човек?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Никой нищо не може да гарантира. Включително и авторите, които цитираш, нищо не гарантират в книгите си. Докторите какво гарантират?
Мисълта ми е че ти си в паника и това ти пречи да мислиш и действаш трезво. Отчаяна си и това също е за ТЕС, КС или каквато искаш там техника.
В моя вариант на ЛК не се работи задължително със спомени.
Прпепрочети инструкциите!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Пробвах и твоя вариант да, с прехвърляне върху котката. Сега отиваме на лекар и ще видим какво е положението. Авторите на ЛК дават гаранция с обещанието да върнат парите за книгата, ако няма ефект...Лекарите също казват какъв е процента на успеваемост при дадена операция! Като се замислим колко пари хвърлят хората за семинари , книги и дискове с техники, е някак грехота да се дават мъгляви и относителни резултати, а всички тези неща никак не са евтини! Когато някой не дава гаранция не би трябвало и да иска баснословни суми!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Пиша отново с огромна благодарност към Алиса, Вяра и Неафея. Резултатът от прегледа е добър,котката няма оголемен мехур и за сега операцията, която исках толкова да избегна отпада! :D За сега продължавам да ползвам ЛК и КС с вярата, че те са помогнали. Критична съм, защото ми се иска да има повече и по-грандиозни резултати при всички, иначе само си пишеме и четеме за отбиване на номера... Споделяйте ваши проблеми , ще правя КС и ЛК за всеки и после ''критично'' ще чакам вашите резултати :twisted:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Радвам се, за резултата, но силно се надявам сега да поработиш повече върху собствената си паника, освен върху конкретния проблем на Плъхомил!
Дерзай! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Паниката отмина вече, знам че човек иска ли нещо силно няма какво да го спре, днес съм благодарна на всичко и всички :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Bastet написа: Критична съм, защото ми се иска да има повече и по-грандиозни резултати при всички, иначе само си пишеме и четеме за отбиване на номера...
Тук мисля, че пак пропускаш важен момент. Ти не си критична защото искаш да има грандиозни резултати при всички. Критична си защото искаш да има грандиозни резултати при теб. Ако при никой друг нямаше грандиозни резултати, а само ти имаше, щеше ли да си критична.

Ако при всички други имаше, а при теб нямаше, щеше ли да си критична?

Ние винаги искаме нещо заради себе си, дори когато привидно го искаме за някой друг.
Това е важен момент защото насочва вниманието отново към теб самата. И сваля фокуса от другите хора, неща, обстоятелства. В твоя свят всичко започва и свършва с теб. И искаш ли промяна в каквото и да е отношение трябва да работиш преди всичко върху себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор