Прекъсване на връзки

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
daromi

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от daromi »

медитирам със Старгейт
какво означава това
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от Alisa »

Старгейт е конструкция/портал за свързване с енергия от даден порядък. При медитацията се насочва вниманието към старгейт с идеята за обмен на енергия и информация. Потърси в гугъл що е то старгейт /името е заимствано от филм/.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
daromi

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от daromi »

Старгейт ми е любим филм, да не кажа концепция.
Търсих, но не открих нещо съществено.

Алиса, ако знаеш за наличието на общодостъпно инфо по темата, ще съм ти благодарна да пуснеш някой линк направо.
Друг вариант е да опитам сама да открия топлата вода по принципа опит-грешка - във всеки случай, звучи ми доста заинтригуващо по малкото, което споделяш за метода.
Когато работиш по този метод, наясно ли си предварително ти какво отдаваш в тоя обмен?
Има ли вероятност да не си готов да платиш цената, но да го разбереш едва след като започнеш обмена?

Така, де - нищо не знам за метода, но пък въпросите ми са готови :wink:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от Alisa »

КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от mayadob »

Медитации със Старгейт започнах на семинарите на Прагийт и Джулиан - усещанията са силни.
Оказа се, че човек може и сам да извиква тези усещания (но в присъствие на конструкцията е по-лесно).
И, ако някой има интерес, в София и Варна има хора, които са купили такива малки конструкции и се провеждат медитации. Не са комерсиални - в София събираме само наем за залата. За Варна не зная.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Прекъсване на връзки

Мнение от maria magdalena »

Това ,което аз съм чела, мисля че в "Селестинското пророчиство" е че хора с различни блокажи причинени в детството не могат да усвояват енергията от вселената и са се научили подсъзнателно да я дърпат от други хора.
Публикувай отговор