ПСИХОЛОГИЯ НА СЪБИТИЯТА

Записване за семинари и дати за провеждането им.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

ПСИХОЛОГИЯ НА СЪБИТИЯТА

Мнение от ivangp »

Бележка: Този семинар допълва и надгражда семинарът Тотална Трансформация
--------------------------------------------------------------------------------------
Както вече предполагам знаете, целият ни живот е низ от случки.

Нашите личностни характеристики, убеждения, предпочитания, зависимости, ценностна система, мироглед, това какво харесваме и какво не харесваме, какво ни вдъхновява или отвръщава, желанията и стремежите ни, мечтите и кошмарите ни са свързани с дадени случки в живота ни.

В основата на всеки наш проблем стои дадена случка.
В основата на всяко заболяване стои дадена случка.

Откриването и работата с тези случки са пътищата за изцеление, личностна промяна и еволюция.

Първото издание на книгата ми за ТЕС бе публикувано в края на 2006г.
2007г. направих първият си и единствен досега семинар - ТЕС за напреднали - на който представих концепцията за Психология на Събитията и методи за работа с тях.
После открих нови по-бързо действащи от традиционната ТЕС, в определени отношения, техники и концентрирах семинарите си върху тях.

Но тъй като всичко в природата е циклично, в последно време все повече се насочвам към работа върху конкретни събитя, а не върху проявленията на проблемите.

От дългогодишната ми практика, разбрах, че работата със събития е най-често пренебрегваният и същевремено най-важният фактор за лечение и преодоляване на конкретни проблеми.

Така, че след 5 години прекъсване отново организирам семинар насочен само и единствено върху работата със събития.

На този семинар ще бъдат представени и най-бързо действащите техники в Експерименталната психология, с които аз съм запознат в момента.

В съвремената психология при решаването на някакъв проблем се търси корена на проблема само в травматични събития от миналото.

Но проблемите не се коренят само в травматичните събития от миналото, а може и да се генерират от изключително позитивни събития.
Така наречените Маяци.
Повечето психолози не са и чували за това.

Също така много хора не могат да си спомнят кое е събитието, което е в основат на проблема им.
В такива случаи имаме Неизвестно събитие.
То съществува в паметта, но е недостъпно за изваждане от там, тъй като подсъзнанието възпрепятства появата му като включва ред защитни механизми.

И последният вид събитие, с което съвремената психология не работи е Неслучилото се събитие.
Т.е. такова събитие, което би било желано и необходимо на индивида, за да си създаде той по-ползотворни убеждения, личностни характеристики, мироглед и ценностна система, но което все още не е присъствало в живота му.

За всички тези видове събития :

* ТРАВМАТИЧНИ СЪБИТИЯ
* МАЯЦИ
* НЕИЗВЕСТНИ СЪБИТЯ
* ЖЕЛАНИ / НЕОБХОДИМИ СЪБИТИЯ

и работата с тях е този семинар.


Пренапишете миналото си и програмирайте бъдещето си!

С методите и техниките от този семинар ще можете да трансформирате всеки нежелан спомен от живота си в желан спомен. По този начин ще пренапишете миналото си и ще програмирате бъдещето си, защото това което ви се случва в момента и което ще продължи да ви се случва в бъдеще е предопределено от отношението ви към това, което ви се е случило в миналото.

Вероятно сте запознати с процедурата на Гари Крейг В МИР СЪС СЕБЕ СИ.
Една изключително полезна и за съжаление много често пренебрегвана от практикуващите ТЕС процедура.
При нея се прави списък на всички негативни случки, които сме имали в живота си и след това тези случки се обработват с Техника на Кратък Филм за да бъдат елеминирани всички негативни емоции от дадената случка. Това води до промяна на отношението към случката, промяна на емоционалното състояние и повишаване на жизнената енергия.
Тъй като тези случки са в основата на редица убеждения, това води и до промяна на мисленето и светогледа.

На семинара ще бъдат представени много по-бързи и ефективни техники.

Всички наши убеждения и емоционални състояния са свързани със случки от миналото.

Целият ни живот е низ от случки.
Идеята за нашето АЗ също е свързана със случки, които са били част от живота ни.
Ако ние с вас сега се запознаем и аз искам да науча нещо повече за вас, тъй като нищо не знам, вие ще започнете да ми разказвате за себе си, използвайки дадени случки от миналото ви.
-Роден съм на еди коя си дата еди къде си, родителите ми са еди кои си, учил съм еди къде си, работя еди какво си, интересувам се от еди що си. и т.н. Всичко това са случки.

Замислете се върху това:
ако по някакъв начин промените спомените си, вие ще промените самоличността си, идеите и убежденията си, самочувствието и мирогледа си.

Предлагам ви процес над който ще имате пълен контрол и при който ще можете да променяте само спомените, които не желаете да са били част от живота ви и които ви пречат да живеете така, както бихте искали в нови позитивни и полезни спомени.

Това е бърз и ефективен метод за промяна на убеждения.
А, както знаете, негативните убеждения саботират усилията ви за постигане на която и да е цел.

Всъщност има само 5 основни убеждения, които трябва да промените за да бъдете успешни във всяко едно начинание.
Кои са те ще разберете на семинара.

Досега имаше два начина за работа със случки. Единият работеше върху емоционалня аспект на случката, т.е. премахваше емоциите асоциирани с нея, а другият елиминираше значението което й придаваме. И двата подхода са добри и вършат работа.
Този метод навлиза по-дълбоко и вместо да елиминира значението или емоциите свързани със случката направо трансформира самата случка.

Това отваря неподозирани досега възможности.

Промените ли собственото си съзнание променя се и вашият свят. Ще привличате нови, позитивни хора и събития в живота си. Ще се отърсите от товара на миналото и Ще постигате бързо и с лекота мечтите си.

Семинарът е двудневен и ще определя дати за него след като се съберат поне 10 желаещи, записани тук.

Цена 200лв.
За тези, които вече са присъствали на първият семинар, намаление 50%.
Последно промяна от ivangp на 02 Сеп 2013 10:32, променено общо 4 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор