КНИГА - Емоционална Психотерапия

Записване за семинари и дати за провеждането им.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от ivangp »

EP.png
EP.png (59.81 KiB) Преглеждано 26660 пъти
Вече е в продажба книгата ми за техники за работа със случки, на български.
Тя съдържа най-бързите, лесни, прости, кратки и ефективни техники за работа с травматични събития, до които съм се докосвал през последните 30 години.

Може да се закупи на промоционална цена заеднос книгата ми Техника за Емоционална Свобода + няколко уникални бонуса тук - https://transformyourself.live

"Животът ти е низ от събития.
Всеки твой проблем е породен от дадено събитие в живота ти.
Работата с конкретни събития е най-често пренебрегваният аспект на психотерапията.
Терапията на конкретни събития е най-бързият и сигурен начин за премахване на психо-емоционални травми, негативни убеждения, ниско самочувствие и самосъботаж.
Тя е и най-добрият начин да излекуваш живота си и да постигнеш душевен мир.

Книгата е предназначена, както за професионалисти, така и за обикновени хора.
Всяка техника може да бъде изпълнена за няколко минути.
Техниките са прости, лесни за изпълнение и дават изключително бързи и трайни резултати.
Това практическо ръководство притежава силата да промени живота ти.
Но силата на тези техники не е в тяхното изучаване и разбиране, а в тяхното приложение.
Моля те не само да прочетеш тази книга, а да прилагаш техниките в нея редовно и упорито!
Дисциплината е ключът за успеха."


Както вече писах по-горе, целият ти живот е низ от случки.

Твоите личностни характеристики, убеждения, предпочитания, зависимости, ценностна система, мироглед, това какво харесваш и какво не харесваш, какво те вдъхновява или отблъсква, желанията и стремежите ти, мечтите и кошмарите ти са свързани с дадени случки от твоето минало.

В основата на всеки твой проблем стои дадена случка.
В основата на всяко твое заболяване също стои дадена случка.

Откриването и работата с тези случки са пътищата за изцеление, личностна промяна и еволюция.

Първото издание на книгата ми за ТЕС бе публикувано в края на 2006г.
2007г. направих първият си и единствен досега семинар - ТЕС за напреднали - на който представих концепцията за Емоционална Психология и методи за работа с тях.
После открих нови по-бързо действащи от традиционната ТЕС, в определени отношения, техники и концентрирах семинарите си върху тях.

Но тъй като всичко в природата е циклично, в последно време все повече се насочвам към работа върху конкретни събитя, а не върху проявленията на проблемите.

От дългогодишната ми практика, разбрах, че работата със събития е най-често пренебрегваният от новаците в ТЕС подход и същевремено най-важният фактор за лечение и преодоляване на конкретни проблеми.

Така, че след 9 години практика реших, че е време да напиша книга, насочена само и единствено към работата със събития.

В нея са представени най-бързо действащите техники в Експерименталната психология, с които съм запознат в момента.

Пренапиши миналото си и програмирай бъдещето си!

С методите и техниките от тази книга ще можеш да елиминираш въздействието на всеки нежелан спомен от живота си. По този начин ще пренапишеш миналото си и ще програмираш бъдещето си. Защото това което ти се случва в момента и което ще продължи да ти се случва в бъдеще е предопределено от отношението ти към това, което ти се е случило в миналото.

Вероятно си запознат с процедурата на Гари Крейг В МИР СЪС СЕБЕ СИ.
Една изключително полезна и за съжаление много често пренебрегвана от практикуващите ТЕС процедура.
При нея се прави списък на всички негативни случки, които си имал в живота си и след това тези случки се обработват с Техника на Кратък Филм, за да бъдат елеминирани всички негативни емоции от дадената случка. Това води до промяна на отношението към случката, промяна на емоционалното състояние и повишаване на жизнената енергия.
Тъй като тези случки са в основата на редица убеждения, това води и до промяна на мисленето и светогледа.

В книгата ми са представени много по-бързи и ефективни техники.

Всички твои убеждения и емоционални състояния са свързани със случки от миналото ти.

Идеята за твоето АЗ също е свързана със случки, които са били част от живота ти.

Ако ние сега се запознаваме и аз искам да науча нещо повече за теб, тъй като нищо не знам, ти ще започнеш да ми разказваш за себе си, използвайки дадени случки от миналото си.
- "Роден съм на еди коя си дата еди къде си, родителите ми са еди кои си, учил съм еди къде си, работя еди какво си, интересувам се от еди що си......". и т.н.

Всичко това са случки.

Замисли се върху това:
- Ако по някакъв начин промениш спомените си, ще промениш самоличността си, идеите и убежденията си, самочувствието и мирогледа си.

Предлагам ти процес, над който ще имаш пълен контрол и при който ще можеш да променяш само спомените, които не желаеш да са част от живота ти и които ти пречат да живееш така, както би искал.

Това са бързи и ефективни техники, които можеш да приложиш и за промяна на убеждения.
А, както знаеш, негативните убеждения саботират усилията ти за постигане на която и да е цел.

Това отваря неподозирани досега възможности.

Промениш ли собственото си съзнание, ще се промени и твоят свят. Ще привличаш нови, позитивни хора и събития в живота си. Ще се отърсиш от товара на миналото и ще постигаш по-бързо и с лекота мечтите си.

Книгата е много кратка и практически насочена. Без ненужна теория и раздути обяснения. Чете се за не повече от 2 часа и сега можеш да я закупиш на промционална цена заедно с книгата ми Техника за Емоционална Свобода + няколко уникални бонуса тук - https://transformyourself.live
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от Aqua »

Благодаря, Иване. Поръчвам и очаквам с нетърпение да я прочета :)
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от Яна »

Юхууу! Нова книга! Супер! :D
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
venbo
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Ное 2015 12:34

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от venbo »

Аз също искам да си купя новата книга,ще чакам с нетърпение!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от Яна »

Днес я изкрупах книгата и много ми допадна. :D Кратка, точна и ясна, без излишни приказки и обяснения. Оказа се, че техниките в нея не са нови за мен, но това не попречи по никакъв начин да намеря полезни за себе си неща.
Благодаря!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
TVRD
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Яну 2019 09:18

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от TVRD »

Здравейте! Може ли книгата все още да се поръча на този тел. номер: Пламен Николов - 0899997758?
Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от ivangp »

Да
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
TVRD
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Яну 2019 09:18

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от TVRD »

Супер! Поръчах си! Благодаря!
I_am_beautiful
Участник
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Юли 2020 15:54

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от I_am_beautiful »

Здравейте! Аз сега видях за книгата, може ли все още да се поръча на: Пламен Николов - 0899997758?

Мерси предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: КНИГА - Емоционална Психотерапия

Мнение от ivangp »

Да.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор