Тревожно-депресивно разстройство

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Во истина воскресе!
Радвам се, че продължаваш да се разплиташ, независимо от кой край си започнала! :D
ТКФ е просто още един алгоритъм за решаване на проблеми с ТЕС :idea:
Можеш да използваш следното: "Въпреки, че не усещам силно емоциите си, аз..."
ПО го чисти в момента, в който го осъзнаеш, защото то се проявява във връзка с чистене на конкретен проблем и всъщност е пречка за преодоляването точно на този проблем. Това не значи, че точно същият ПО не може да се проявява и при решаването на друг проблем, но ако ти го изчистиш при сегашния проблем е много вероятно, да се проявява по-слабо или никак при решаването на всеки друг проблем! :D
И имам питанка- като не усещам емоция / а се сещам, че е страх/, добре ли е да визуализирам цялата сцена докато се тесам?
Да това е вариант!
И още - в декларацията дали да казвам В.че изпитвам страх като мисля за ......
И така може.
или това, което ми се върти в главата "В.че изпитвам страх от промлеми, които ми напомнят ........
И така може!
:D Просто разплитай!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Здравей, Алиса. Благодаря за идеите, ще опитам двата варианта - да видя кой ми пасва повече. Но за емоцията - имам гняв, но ако погледнеш по-горе, параболод беше обяснил много добре как зад гнева се крие страх, а и мисля, че това е известно. Но все пак ще пробвам. А иначе вече се чувствам по-добре - вчера и днес по 2 часа, и най-хубвото е ,че съм в добро настроение и ми са смешни дори глупостите от рекламите - и друг път съм забелязала този ефект на ТЕС. Иска ми се да си побъбря на тема карма ,ТЕС и други подобни, но нямам идея къде да отида - може би някъде във "Вдъхновение".А сега отивам за още една серия - този път за задъхването.
Публикувай отговор