Полипи в носа

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

освен Тес ,би ли направила един стоматологичен преглед ? ( полипите може да са възпалителна реакция към дразнител в цялата област-вкл. синуси и горни зъби-по -специално техните корени,които често са в контакт със синусната лигавица )

:)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ммим, пробвай да следваш интуицията си и да слушаш мислите си докато правиш Предизвикателството. Виж какви идеи ще ти дойдат при това, за корените на проблема ти. Според мен всякакви възплаения и т.н. си имат емоционални корени.

Също така виж книгат на Лиз Бурбо. - "Твоето тяло казва обичай се."
Спри да се бориш с проблема, приеми го, приеми се и се обичай и с този проблем и той ще изчезне.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

„Приемам всяка болест като подарък и възможност да се възстанови равновесието на душите ни"- Лиз Бурбо.
Истината ,че дори да знаем това, да сме чели вече за него, все още трудно приемаме да благодарим за болест, че всъщност тя ни е дадена и пратена да ни изчисти от нещо друго, да ни предпази от нещо по-сериозно!Трудно е да приемем да сме благодарни за сраданието си...и най-лошото е ,че ние не се харесваме, не се обичаме!Аз не познавам човек от моето близко обкръжение, който да се харесва-всеки изпитва комплекси.Главно на това трябва да се научим, да се обичаме!
А аз трябва да стигна до истинската същост на ТЕС, за да има вече ефект и бързам,защото съм начинаеща и си мисля,че вече съм намерила начина и ще се излекувам сега и веднага!Осъзнавам всичко..
Затова благодаря на ТЕС, благодаря на Иван, благодаря че ви има всички !!!
Публикувай отговор