Компютърни неволи

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Компютърни неволи

Мнение от ivangp »

Съжалявам но не успях да намеря точно тази история (за компютър който не искал да стартира) в архива на ЕФТ. Принципът който е използван обаче е същият както описаният по-долу. Всъщност, нищо различно от конвенционалното приложение на ТЕС. Просто ТЕС е била използвана в необичаен контекст.

Oт Джуди Уиткрафт
Вчера колата ми не искаше да запали. Включихме и акумулатора да се зарежда но без успех. Не можех да използвам друга кола да я запаля, тъй като колата бе в гаража. Не можех и да я изтегля от гаража за да я запаля като използвам ток от акумулатора на друга кола, тъй като от гаража ми започва стръмен склон и без работещ двигател, серво управление и серво на спирачките вероятно нямаше да успея да я задържа докато я смъкна до подножието на склона.
Така, че
Днес следобяд пробвах още веднъж за да видя дали случайно няма да успея да я запаля, но уви, отново не искаше да запали.
Така че, аз седнах в колата и направих ТЕС. Използвах ръба на дланта като три пъти казах следната фраза:
“ Аз съм колата и въпреки че досега не можех да запаля, аз много искам да мога.”
И както вероятно вече се досетихте, колата запали!!!!!!!!!!!!

Благодаря за ТЕС и че ми бе многократно напомняно да я опитвам на всичко!
Джуди Уиткрафт
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Може би имаш предвид това:
Gary,

Last night my computer froze up. I worked all morning to do anything I could to fix it, but I thought I was going to have to take it in to the computer shop. I decided to try one more time before unplugging it and taking it in, as I had spent hours without any resolve. I used EFT on it saying "I know you are not working but I would like you to, I am going to shut you down 1 more time, and when I reboot, I want you to work"--all the time tapping on myself.

Well, I could hardly believe it myself--it seems to be fine now--I love EFT and always look forward to your emails, but did not know it could work on inanimate objects. I could have saved many hours if I would have thought to try EFTearlier.

Feelin' great,
Dee
http://www.emofree.com/Articles2/fix-computer.htm
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да благодаря, това търсех, но не знам защо търсачката не ми го изкара.
случаят е идентичен с гореописания -за колата. само дето не е кола а компютър. :) Има вече доста такива случаи за ТЕС върху неодушевени предмети.
Работи си върху ВСИЧКО!
Так че не питайте работи ли върху или за еди какво си ами действайте и пишете за резултата :lol:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Всъщност ТЕС си е върху нас. Може би с нея се премахват някои негативни аспекти в отношението ни към предметите, в следствие на което те ни служат по-добре. Примерно...
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

Или ние се съсредоточаваме повече при боравенето си с тях.Не си пилея мислите по 5 неща,докато се опитвам да накарам 6-то да заработи,примерно
Doich
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Ное 2007 20:56

xmm

Мнение от Doich »

Поразгледах форума, има интересни неща.
Утре смятам да си купя книгата.
Но след този пост за компютрите и ТЕС вече сериозно се разколебах :D
Смятам че винаги съм отоворен към нови неща но тази теория за повлияване на компютрите и колите с ТЕС вече ми прилича на бабини дивитини :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А може би не си чак толкова отворен към новите неща и трябва да си направиш ТЕС за това :)
единственият начин да разбереш че ТЕС работи и колко универсална е тази техника е да я изпиташ сам и да я прилагаш често и върху всичко.
Ако вярваш, че E=MC², каква е разликата от това дали работиш върху одушевен или неодушевен предмет. Всичко е енергия и ние, както и всеки друг предмет сме само различни форми на проявление на енергията. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Дени
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Сеп 2006 08:35
Местоположение: София

Мнение от Дени »

Дойч,главата си повлияваш,не колата. :)
Публикувай отговор