Помага ли ТЕС за пародонтоза

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Petya
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Дек 2010 08:14

Помага ли ТЕС за пародонтоза

Мнение от Petya »

Пробвал ли е някой да се ТЕС ва за пародонтоза? :cry:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

чете ли за кариесите? :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Angel_K написа:И какво постигнах с ТЕС за мен , ужасно много неща.
Като 1во мина ми 1годишна депресия , нямам безсъние вече , проблеми с венците , излекува ме от любов и яд към бившата ми вече жена простих и за дето ме е наранинала , на себе си простих , извадих си поуките и не ровя в миналото.
А преди все го връщах , и преповтарях ако аз бях направил така , а не така дали щяхме да сме заедно...
Сега с нея сме приятели и не ми се обръща сърцето като преди като я видя или чуя по телефона.
И това без да съм пробвал всички техники само с ТЕС.
Първо открих думата EFT и намерих един сайт Tapping.com с клипчета , от там направих клипчето за БЕЗСЪНИЕ и стана чудо , макар да бях скептично настроен ,после ръководството на Английски и чак след това открих сайта на Иван , купих си книгата и така.
Мисля ,че нещата който ми е помогнал/излекувал ТЕС за 3м и малко са повече от достатъчно а за тези неща опитвах и с хомеопатия и с успокоителни но не стигна до някаъде но пак обратно.
Стоматолога ми се чуди какво съм пил , че са ми се успокоили венците.
Per aspera ad astra!
Petya
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Дек 2010 08:14

Мнение от Petya »

Alisa написа:чете ли за кариесите? :wink:
Четох, но пак ще прочета,защото нещо не мога да разбера. :(
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

аз от около месец ТЕСвам парандонтоза - следвам горе-долу правилото "мин 10 пъти на ден по различно време", но това различно време е най-вече сутрин и вечер :). знам, че прадонтоза е трудно да се излекува (всички са ми казвали "невъзможно" по-точно :)) и не влагах големи очаквания, обаче наистина се подобрявам:) Тъй като подобрението е много малко, не бях и 100% сигурна, че го има реално, а не е просто моето усещане, обаче като ме видя зъболекарката ми миналата седмица, веднага ми каза, че венците ми са много ОК и са много по-добре от преди .. така че, явно може, доколко цялостно обаче не знам - продължавам с опитите :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Много често под това другите визираме "лекарите",какво са казали и това,че за тях нещо невъзможно ние трябва да го приемем за самата истина,а историята показва,че не е така!
Изводите са вас!:)
Публикувай отговор