Неустановено изменение на шийката на матката

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Неустановено изменение на шийката на матката

Мнение от kapishevi »

Здравейте, искам да попитам дали е възможно да работя с ТЕС при незнание все още каква е причината за изменението което се констатира на шийката на матката ми. Гинекологът ми има съмнение за рак, но това ще се разбере със сигурност чак след около две седмици, а дотогава ми се иска да започна да действам по въпроса. Та въпросът ми е какво обръщение е най- подходящо да си създам. Става ли например "Въпреки че не зная на какво се дължи изменението на шийката на матката ми, аз ..." а за краткото обръщение например "Имам изменение на шийката на матката".
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може. Даже е по-добре, че не "знаеш". А още по-добре е, че и лекарят не знае. :)
Прави Предизвикателството с:
Въпреки че имам изменение на шийката на матката, аз напълно и безрезервно приемам себе си и избирам здрава, красива и перфектно функционираща матка сега.

НФ:
1ви кръг - изменение на шиката на матката
2ри кръг - избирам здрава, красива и перфектно функционираща матка сега
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Благодаря много за бързия отговор!
Единственото което не разбрах само е как така първи и втори кръг. Не се ли прави един ТЕС и по-късно друг и т.н. или с това 1 и 2-ри кръг се има предвид на всяка точка да сменям НФ.
И за по-сигурно да питам и това дали се започва и се свършва с потупване на двете карате точки или може само едната?

П.С // Тъй като тази сутрин инцидентно си открих топче в лявата гърда (оказа се доброкачествено образувание, което ще ТЕС-ам по-нататък) и днеска бях на преглед ми изписаха гел за мазане. Дали това няма да противодейства по някакъв начин на предисвикателството, както и едни вагинални таблетки с които трябва да се лекувам 6 дена.

Благодаря предварително за отделеното внимание!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не знам откъде учиш ТЕС. В книгата ми е описано какво е кръг.
Няма да ти попречат геловете и таблетките на ТЕСа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Ами за съжаление още не съм намерила време да прочета книгата, тъй като открих ТЕС съвсем скоро от статията в "24 часа". Причината за липсата на време е предстоящия ми държавен изпит, иначе след като мине съм решила да я прочета и да се заема още по сериозно с изучаването на ТЕС.
И друго което се сетих снощи е приема на кефир /знам че не трябва да се приемат диуретици/, но на мен кефирът въобще не ми действа така и затова се чудех дали има вероятност да не попречи на ефекта от ТЕС, ако ли пък не е препоръчително ще го спра за известно време.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пий си кефир на воля.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Сега четох малко повече за основната рецепта в сайта на Gary Craig и ми се появи проблясък относно тези кръгове, които спомена в началото. Само не разбрах дали първо известно време си правя предизвикателството с първата НФ и чак след като почувствам, че има подобрение тогава да започна да го правя с втората. Този вариант ми се струва по- правдоподобен но знам ли. А другото което ми се стори си противоречи с всичко досега което прочетох за предизвикателството, така че няма смисъл да го казвам май. Само ще се радвам ако кажете дали правилно съм разбрала или тези два начина на казване на предизвикателството се правят в един ден.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако препрочетеш какво съм написал, ще разбереш че двете НФ се използват не само в един ден, а в една ОР.
Кажи сега какво си прочел дето противоречи на Предизвикателството!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Извинявам се че съм се изразила грешно. Имах предвид не че съм открила противоречие, а че поради не перфектния ми английски аз съм разбрала обясненията погрешно. Но по това което си написал, май не съм разбрала погрешно. Значи аз си мислех, че не е възможно в един ден да ги кажа двата вида НФ, но сега като върна лентата назад и като преосмисля прочетеното си спомням, че всъщност пишеше, че ако не усетя подобрение да го направя и с втората НФ, но и дългото изречение се променя. Основната рецепта от 2 ТЕСа ли е? И да попитам дали книгата ти я има по книжарниците в наличност, защото някъде четох, че не могат да я намерят хората навсякъде.
Поне да прочета някои основни неща сега.

П.С// А защо в други теми, в които се описва кой с какви фрази си прави предизвикателството, не използват 2 НФта или просто те не са споменали втората?
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

kapishevi написа: П.С// А защо в други теми, в които се описва кой с какви фрази си прави предизвикателството, не използват 2 НФта или просто те не са споменали втората?
Toва са различни техники на ТЕС. Иван е преценил за твоя случай, че ще бъде по-добре тази техника на избора, при която се редува отрицателната мисъл с положителната, т.е. освобождаваш съзнанието си от отрицателната и я заместваш с положително утвърждение, (за да не стои празно ;)))
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Прочети книгата. Има я в големите вериги книжарници във всички градове, както и на пл.Славейков в София.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Непременно ще го направя. Само че тези дни откакто реших да практикувам ТЕС направо съм полудяла от нерви и в главата ми е каша, не мога да си разпределя времето за ТЕС и за задълженията си. Надявам се да вляза в ритъм до няколко дена. Скоро ще пиша какво става със състоянието ми. Сега във вторник сигурно ще си направя хормонални изследвания, но засега се чудя дали да отменям контролния преглед и биопсията от която ме е страх малко честно казано. Незнам дали е и нормално да изпитвам лека доза съмнения понакога дали се справям с ТЕС и го правя както трябва.
Дано да има ефект всичко това скоро време ! :lol:
kapishevi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Юни 2010 11:48

Мнение от kapishevi »

Така... понеже доста време не съм влизала да кажа какво става с моите практики... значи стори ми се доста сложно да го правя за себе си, затова засега практикувам ТЕСа за приятеля ми.
Но относно моя проблем да кажа, че образуванието в гърдата ми е намаляло с 2 мм, а през това време правих само утвърждение. След 3 месеца съм на контролен преглед, а относно проблема с шийката на матката имам там някакво предраково състояние което не било опасно в този си стадий и септември ми казаха да ходя да ми го обгорят мястото, но дотогава ще преценя каква техника да използвам, ако имам време ще си правя ТЕСа но с това предизвикателство много дълго и сложно ми се вижда, тъй като трябва да се теса и всака емоция...

Между другото много съм мислила тези дни по въпроса какво всъщност е причинило тези ми състояния и си мисля дали не е от болната ми ревност, също преди имам един аборт, който преживях доста тежко, но от около година и нещо се стремя като се сетя за него да си блокирам лошите спомени и да мисля за хубави неща, вече не го изживявам сякаш така като преди, но знам ли може и той да оказва някакво влияние...
Публикувай отговор