ТЕС при миоми и кисти

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

topi, здравей отново! Извинявай, но се бях отплеснала и съм пропуснала написаното от теб на Пет Юни 25, 2010 6:10 pm.Ако вече не си оправила нещата, ти предлагам следното:
Въпреки, че
"тялото ми продължава да произвежда тези кисти, миоми и прочее излишъци"
"така е според лекарите"и""професори"с дипломи"които"непрекъснато критикуват всичко извън стандартната медицина"
"Това ме паникьосва"
"поначало се шашкам много бързо"
"не е лесно"
"колко работа ме чака"
"бая дини съм награбила под една мишница"
"няма начин"
Пет Авг 13, 2010 4:28 pm
"Резултатът отново не е това, което искам"
"Полудях от тревога "
"разпилявам енергия в различни посоки"
"не знам дали ще има ефект"
"резултатите не са такива каквито бих искала"
аз дълбоко и безрезервно се приемам и обичам, каквато съм!
Стига си мислила за лекарите, те ще се оправят! По-добре помисли за своето мнение, като например:
паралелно да тесам и кистата в дясната гърда с различни фрази, които ми хрумват. Мисля, че така ще имам по-бърз резултат
Много ми харесва и това:
тесах по 3-4 пъти с различни фрази първо болката и после чувствата - страх, тревога, паника и т.н. За 2-3 дни отшумя първо болката, а после усетих постепенно, че намалява и твърдото образувание. И тъй - на ехографа тази гърда излезе чиста,
:D :D :D Така е по-добре май :!: :D
Колкото да водолечението и храненето, аз също прилагам баните, но при мен стана естествено преминаване към суровоядство и постноядство и нищо не ми липсва! Също отслабнах много, но и това не ме притеснява, защото преди доста години, съм минала през този начин на хранене(спонтанна реакция на организма ми) и ефекта за здравето е страхотен! а килограмите се наместват с оздравяването. Освен това, 1-може да ТЕСнеш "сиренето и млякото много ми липсват" или 2-да не се лишаваш от тях, защото не е фатално, (прочети пак темата на Мая)Тесни и това"Според близките ми си навреждам"Най-важното е, че "наистина съм оптимистично настроена" :lol: пък близките ти вече знаят, колко е хубаво да си здрав и щастлив човек, нали?!
ПРОДЪЛЖАВАЙ СМЕЛО!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Много благодаря за подкрепата и на Иван и на Алиса. Ще тесам всичко, което Алиса предлага и ще видим какво ще се получи. Да попитам пак за всеки случай - при предизвикателството може ли да сменям настройката, ако така ми дойде отвътре - правилно ли съм разбрала съвета на Иван?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ivangp написа:Всичко може и нищо не е задължително. Някои неща са желателни за някои хора. Накрая най-важното е резултата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Topi, пробвала ли си към ТЕС да включиш е съзнателното отпускане на тялото!? Йога, спорт или нещо подобно..... Според мен такова занимание допълнително ще повлияе много! :!:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

От няколко месеца ежедневно правя петимата тибетци - пет леки упражнения, които ми отнемат по 20 - 30 минути. Преди време се занимавах и с йога, но сега просто нямам време за всичко. Пробвала съм доста неща, упорита съм, но на този етап ТЕС, тибетците, водолечението, малко медитация и визуализации ми запълват изцяло времето и мисля да продължа в този дух. Благодаря за предложението.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Упражненията от петимата тибетци също са много добри! Моят опит показва, че това отпускане трябва да се прехвърли в ситуациите в живота! Напоследък виждам ситуации, които неволево ме напрягат/стягат определени части от тялото! Това е проблем, защото енергията там се блокира и това ме изморява. Когато съм отпуснат нещата са по-различен начин! Стягането става неприятен навик и човек после го прави без изобщо да осъзнава, сякаш това стягане го пази от нещо. Когато почнах да се опитвам да се отпускам , се чувствах сякаш съм разголен :D (отпускането означава човек да усеща теглото на мускулите си и да е в дълбок покой, но съзнателен )! Затова смятам, че съзнателното отпускане в комбинация с ТЕС или която и да е друга енергийна техника е нещо много добро. За разлика от преди сега смятам, че една техника ми е достатъчна, преди се опитвах да правя доста неща и всички от тях са с добър имидж, но мен ме объркваха понякога!
Topi, радвам се на постовете ти и на резултатите !
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

nikimm, сякаш чета себе си!
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Напълно съм съгласна, че съзнателното отпускане е много важно и необходимо. Само, че много трудно го постигам на практика. И при визуализациите и при медитациите много трудно се абстрахирам напълно, разсейвам се, пък и май никога не оставам сама - все има някой около мене. С повече практика се надявам да успея. Nikimm, много благодаря за подкрепата.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Topi, отпускането не е лесно , само звучи лесно :lol: . Усет някакъв ми подсказва, че си напрегната. При отпускането енергията върви правилно и човек се лекува без никаква техника, според мен. Ако проблемите те притесняват ти се стягаш някак си и ТЕС точно там действа, примерно! Всяка "болест" е състояние на духа и тялото.Много често приемаме болестта, като нещо непроменливо, а тя си е състояние на тялото и духа. Можеш да взлизаш, обаче можеш и да излизаш от него.Въпрос на осъзнаване е да спрем да се стягаме! Аз го говоря и вярвам , но и аз се стягам , особено след натоварени дни! После ми отнема 2-3 дена да се отпусна, кой знае какво има в глават ми :D Пробвай да се отпускаш в ситуация, опитай да отпуснеш всичко и каквото идва към теб просто го пусни. Ако правиш това постоянно след време неусетно ще разбереш, че го правиш по-добре! За мен не е лесно понякога, но пък като го направиш после си става лесно! Представи си само , ако можехме да се отпускаме :lol: , просто е само трябва да можеш :lol: !
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Абе, хора, вие не сте ли попаднали още на написаното тук някъде от Мая, че с потупване по 9г и движение на очите, при неподвижна глава, от крайно долу до крайно горе, в рамките на 6 сек., действа и много отпускащо(освен че е ефикасно за изчистване на остатъчно чувство при ТЕС сесия)?
Иначе личният ми опит в това отношение е- като съм била напрегната, преди да познавам ТЕС, със скоростта(интензитета) която ми подава напрежението в мен, си казвам: спокойно,спокойно,спокойно,спокойно,спокойно,...и усещам как постепенно изричането на думичката се забавя И вече съм спокойна и отпусната :D Пробвайте, може и при вас да се получи!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Като се замисля при мен май напрежението и тревожността са се превърнали в естествено състояние. Дори ми е трудно да си представя какво е да си абсолютно спокоен и да не се тревожиш или притесняваш непрекъснато за деца, за родители, за близки и за още куп неща. Не че така им помагам, обаче е трудно да промениш природата си. Осъзнавам, че е наложително да работя в тази посока. Въобще има много за тесане. Ще пътувам за 10-15 дни из страната, така че ще се включа като се върна. Успех на всички и бъдете здрави.
Публикувай отговор